Nůž vražený do zad spoluopozice v den voleb – rozbor zrady (komentované video 14:41)

Jindřich Rajchl – předseda neúspěšného politického projektu PRO – sliboval, že SPD zničí. Napadením prezidentského kandidáta Bašty se pokouší podrazit celou sjednocenou opozici. Proto všichni vlastenci k volbám: konec různým kolaborantům! Bašta na Hrad!

Převzato ze Svobodného vysílače.

3.4 5 hlasy
Hodnocení článku
123 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Georg
Georg
před 1 rokem

Doporučuji se podívat na Parlamentní listy, je tam rozhovor, video s bývalým vojenským prokurátorem p.Kříženeckým. Proč nám pan generál lže ? Chce to šířit mezi lidi, jsou tam fakta a nakonec proč by nám p.Kříženecký lhal ?

Karel2002
Karel2002
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Georg

Pan Kříženecký nám nelže, nicméně lidi, zejména ty z Prahy, to nezajímá. Tenkrát Pavel smýšlel tehdy obvyklým způsobem (komunistickým), pak po roce 1989 se napravil, NATO ho prověřilo a vyškolilo. Je tedy připraven k boji proti Rusku a také pomoci Fialovi, Rakušanovi, Pekarové, Bartošovi, Jurečkovi vládnout a nedat opozici žádnou šanci. Ještě nějaké otázky? 🙂

reproduktor
reproduktor
před 1 rokem

Za několik minut zveřejní SPD zpravu koho budou podporovat. Ja si myslim, že už to voličům je jedno, protože oni chteji svobodne se rozhodnout. Jak to dopadlo s Bastou vime, nemel ani 50 % hlasů ze 100 % SPD. Který chytrak doporucil jit proti Babisovi ve volbach? Basta byl odvar. Volim B a nepotrebuji… Číst vice »

Naposledy upraveno před 1 rokem uživatelem reproduktor
Karel2002
Karel2002
před 1 rokem
Odpověď uživateli  reproduktor

Ještě máme téměř 14 dní, oni si to určitě rozmyslí. Bašta je naštvaný, ale mohl s tím počítat. S prezidentem generálem Pavlem spolupracujícím s Rakušanem, Černochovou atd. bude server Novarepublika najisto zakázaný a navíc půjde do vězení spousta nevinných lidí (kvůli hrdinovi Zelenskemu a ukrajinským demokratům.) S prezidentem Babišem to nebude tak jisté, protože Babiš, jako… Číst vice »

Karel2002
Karel2002
před 1 rokem
Odpověď uživateli  reproduktor

“Který chytrak doporucil jit proti Babisovi ve volbach?”. Vždyť je to úplně jasné. SPD je vyčítáno, že je extremistickou, fašistickou, proputinovskou stranou, možná i komunistickou, vždyť komunismus=fašismus, které kvůli tomu všemu hrozí zákaz. Okamura, který sám už nechtěl kandidovat, proto musel nastrčit jako kandidáta naprosto neprůstřelnou osobu, chartistu, pronásledovaného a vězněného komunistickým… Číst vice »

Karel2002
Karel2002
před 1 rokem

Pavlovo vítězství ve volbách, které už je téměř jisté, je signálem, že si obyvatelstvo ČR, zvláště v Praze a ve středních Čechách, přeje ve snaze pomoci ukrajinským nacionalistům aktivnější, pravděpodobně horkou válku s Ruskem. Fanatismus mnoha lidí, kteří mají na facebooku u svého profilu ukrajinskou vlajku, na taškách ukrajinské symboly, před domem jim vlaje… Číst vice »

reproduktor
reproduktor
před 1 rokem

Je opravdu paradox, Prazaci a střední Čechy volili Pavla, komunistu, agenta STB, rozvedcika pod dihledem KGB. Zopakuji si to znovu a jsem zvedav. Zprávy na České noviny: “Bašta v sobotu řekl, že považuje za paradoxní, že o prezidentskou funkci budou soutěžit dva lidé, kteří mají podle něj velmi podobnou komunistickou minulost. Okamura uvedl, že… Číst vice »

Karel2002
Karel2002
před 1 rokem
Odpověď uživateli  reproduktor

Pražáci a středočeši přece dobře ví, že Pavel byl komunista, agent STB, rozvědčík pod dohledem KGB. Pro Pražany je však důležité, čím je Pavel teď. No a Pavel na rozdíl od období před rokem 1990 teď pracuje pro NATO a USA, chce bojovat spolu se Zelenskym a Bidenem proti Putinovi. Navíc je Pavel hodně… Číst vice »

reproduktor
reproduktor
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Karel2002

Pavel bude poskokem Fialy, ale to určitě ví. Ale ta finkce a osloveni pane prezidente je pro nej už teď opojný. On je zvykly poslouchat, drzet hubu a krok. Pravice v Cesku dávno není a Pavel je stale komouš. Mě to jasny je a proto zmrdy jako je Fiala, Pekary, Rakous, Kalous nevolim a nevolil.

Karel2002
Karel2002
před 1 rokem
Odpověď uživateli  reproduktor

Pavel je hlavně bezskupulozní kariérista, jednou komunista a konfident komunistické rozvědky, podruhé natoid bojující hlavně za USA proti Putinovi. Je to však vůle národa, aby prezidentem byl takový člověk. Rozhodně se to tady zhorší. Asi půjdeme i do války (aspoň muži od 18 do 60 let). A zatýkání za odlišné názory také mohutně… Číst vice »