Oškliví dezoláti a krásní lepšolidé

Dezoláti jsou oškliví a zlí lidé, mají na nose bradavici a podporují Putina. Jsou nevzdělaní, hrubí a vůbec neumí vydělávat peníze na nákupy skvělého západního zboží. Patří k nižším až k nejnižším vrstvám společnosti a lepším lidem akorát ničí budoucnost. Zatímco vyznavači těch správných pravověrných hodnot jsou veskrze krásní, inteligentní a dobří lidé. Proto jsem se u tohoto výkvětu naší společnost chtěl přiučit kultivované diskusi, vzájemnému respektu a vytříbeným názorům.

Evropské hodnoty

Předně bylo potřeba se přesvědčit a podívat se na to, jaké jsou ty evropské hodnoty. V tomto případě je k dispozici stejnojmenná studnice moudrosti myšlenková nádrž, či pokud máte rádi cizí slova ideový rezervoár, Evropské hodnoty. Hlavním obráncem hodnot liberální demokracie stojícím v čele boje proti ruskému vlivu je soudruh Janda. Jeho pokrokové filmy pro školní mládež v oblasti sexuální výchovy pro seznámení s LGBT+ kulturou se jeví jako naprostý vrchol evropských hodnot, které vyznáváme. Provozovat exhibicionistickou samohanu za peníze, to je rozhodně v pořádku, zvlášť když o tom pohovoříte do novin. Jak by někdo takový mohl být dezolát? Co by víc mohlo reprezentovat evropské hodnoty než tohle? Proto si ho také ministerstvo vnitra pozvalo jako konzultanta pro oblast Působení cizích mocností v rámci Auditu národní bezpečnosti. Rozhodně dobře investované peníze. Nicméně výsledkem tohoto sdružení bylo po dlouholetém bádání, že ruská propaganda je moc a moc nebezpečná. Své o boji se zahraničními nepřáteli jistě ví také soudruh Pavel a to doslova z vlastní zkušenosti. Jeho zachmuřený a soustředěný výraz absolutní ideové neochvějnosti dokresluje závažnost projednávaného tématu. Na tomto webu jsem se dlouho nezdržel, protože jsem ovlivněn dezinformační propagandou a ten nápor pravdy byl pro mne moc náročný.

Lékař jako elita národa

Soudruh Janda školu nedostudoval, a tak by bylo vhodnější ohlédnout se po nějakém pravověrném člověku, který školu vystudoval a to ne ledajakou. A tak jsem potkal soudruha Martina Straku, primáře interního oddělení nemocnice Sokolov. Protože z nezávislých médií vím, že voliči prezidenta Zemana nesou hroznou vinu na rozdělování společnosti, tak jsem se chtěl nechat poučit o této snůšce špatností od opravdové kultivované osobnosti. Aktuální byl zrovna vánoční projev, který primáře tak rozohnil, že se rozhodl s ním diskutovat na vysoké úrovni. Jako hlavní argument použil slova: „Miloši, ty trosko vypitá a zechcaná, jsi proruská a pročínská filcka“. Úplně z toho cítím ušlechtilou duši toho pravověrného soudruha a ta síla argumentace je prostě neodolatelná. Má to drobnou vadu, že v následné diskuzi, jež byla značně protkaná vulgárními výrazy, se pak Straka přiznal, že přitom prezidentův projev ani neviděl. Ale je to moudrý muž, ví, že něco takového jako pokusit se porozumět pozici druhé strany poslechem jejího pohledu na věc, je nástroj proruských propagandistů. Bylo mu naprosto jasné, že projev hlavy státu je naprostá urážka všech demokratických hodnot, k nimž úcta k protivníkovi také patří. Proto se také na vysoké úrovni o prezidentu Zemanovi opakovaně vyjadřuje slovy: „Je to nepodložené, ale prý game is over. No jo, no, o poch*ané mrtvole není co psát, tak hájí jinou bezpáteřní kurvu,“ napsal v době loňské hospitalizace prezidenta Miloše Zemana na sociální sítě primář Straka ze sokolovské nemocnice. Jsem rád, že nejde o žádné nenávistné výroky, protože to by jinak už byl ve vazbě, že ano? A je také znám úctou ke svým pacientům, z jejichž peněz žije. Lidi v důchodovém věku nazývá senily bez budoucnosti. Inu vzor lékaře, jak má být, zejména když jde o vnitřní lékařství, kde se staří lidé léčí poměrně často. Jeho myšlení je však naprosto krystalicky čisté a bez ideové poskvrny, neboť vždy ví, co je správné.

ODS vítězí v komunálních volbách

No, dobrá, možná jsem při hledání šlápl vedle a měl bych si více všímat politiků, kteří dokázali za volební období zvednout své straně výsledky. Nalezl jsem představitele, který i na komunální úrovni dokázal získat světovou proslulost. Slovutný starosta Řeporyjí, který má neotřelé způsoby a svéráznou komunikaci, jak o něm psali na novinkách. Tedy žádné nenávistné výroky, ale jen taková trochu jiná komunikace. Dovedl ODS k dalšímu vítězství v komunálních volbách. Zřejmě obyvatelé pražské části Řeporyje mají rádi, když jim volený politik vyhrožuje nemilosrdným terorem proti řidičům, protože tam nikdo auto nemá. Tam bych tedy chtěl bydlet. Pominu fakt, že se to jeví jako zasahování do přenesené působnosti, tj. správního řízení, a vyzdvihnu skutečnost, že se v případě starosty jedná o pravomocně odsouzenou osobu. Zvláštní u Babiše je velký problém jen to, že je trestně stíhaný. Což si dovolím poznamenat, že se u nás stíhá kde co a policejní práce je označována na tomto serveru přiléhavě jako kreativní práce s důkazy. Ale u této hvězdy ODS to je naprosto v pořádku a prošly mu i výroky, že Babiš se Zemanem by měli zemřít. Přát někomu smrt asi není nic nenávistného, jinak by orgány činné v trestním řízení zcela jistě konaly, protože jsou naprosto nezávislé a netrestají podle názorů. To je typické jen pro totalitní režimy. Dokonce se otevřeně přiznal, že holduje drogám. Kdepak si je asi kupuje? Této vyšinuté osobnosti užívající narkotika dali voliči 37% hlasů, což si troufnu označit za drtivé vítězství. Copak to asi vypovídá o naší společnosti? Nerozumím tomu, jak může tento člověk někomu imponovat, ale asi nejsem ideově na výši. Politické figury zřejmě tak představují stav našeho dobrého lidu a nemyslím si, že by Praha v tomto ohledu byla zásadní výjimkou.

Chlebíčkový udavač

Ale pro jistotu bych se chtěl přesvědčit, zda to náhodou na malých městech není lepší. Zavítal jsem při hledání do města Jilemnice, kde se před časem starosta města vyznamenal udáním svého politického soupeře za sýr na chlebíčcích vyskládaný do písmene zet. Inu, lepší člověk. Hned věděl, co je jeho občanská povinnost a politický boj převedl do trestněprávní roviny. Protože být proruský znamená zaprodávat zemi zahraniční moci, což v případě probruselském je něco úplně jiného a určitě pro kolonie není typické slepé přejímání zákonů a obecně právních norem z centra. Jak ohodnotili voliči tento udavačský čin? Starosta je opět starostou města a řídí ho ideově pevnou rukou. K dobru jilemnických občanů je nutno podotknout, že strana starosty práskače přišla o jeden mandát v zastupitelstvu města a SPD, ke které patřil udaný politik, posílila o dva mandáty. Nicméně 5 410 občanů města politicky motivované udání nepovažuje za žádnou vadu a odevzdalo jím vedené kandidátce svůj hlas.

Nezávislá média hájí demokracii

Ale tak politici, ti přece udělají cokoliv, aby se zalíbili médiím. Proto je nutné číst nezávislá a svobodná média. Na čele obrany liberální demokracie stojí naprosto neochvějně deník Forum 24, kde publikoval výkvět české novinařiny a obecné inteligence Jiří X. Doležal. Díky internetu lze snadno dohledat i starší články a tenhle byl takový krásný výlet do hlubin duše lepšího člověka. Už jen popis vzhledu protivníka napovídá dezoláta, přičemž ztepilost snoubící se s tělesnou zdatností autorovou je skromně zamlčena. Zásadním argumentem je, že kdo nesouhlasí s vědci, je prostě slabomyslný a usiluje o bezživotí nebohého nezávislého novináře. Jako nezpochybnitelnou autoritu cituje soudruha Flégra. Z odstupem doby se naopak ukázalo, že ti slabomyslní idioti se v nedůvěře v oficiální doporučení nemýlili a dokonce se ukázalo, že měli pravdu. Ten článek je dokonalá výuková pomůcka k tomu vidět, jak lepší lidé vedou diskusi se svými oponenty.

Vědec, kterého prohlašují média za autoritu, něco říká a kdo s ním nesouhlasí, je prostě hlupák. A s hlupáky se nediskutuje, ty se rovnou bijí holemi po hřbetech, že? Ani stín pochybnosti, naprostá důvěra ve vládní prohlášení, to je projev pravé inteligence ctihodného občana. V rámci covidového šílenství se ukázalo, že vládní lži nemají šanci obstát ve svobodné diskusi. Což je jedna z hlavním příčin boje s dezinformacemi, prostě stará dobrá cenzura. Protože nezávislá média jsou zárukou demokracie, tak jim vláda navrhuje dát 100 mega na znamení jejich naprosté nezávislosti. Jejich nezávislost se pozná podle toho, že píší naprosto objektivně. Pamatujete si, jaký křik se strhl kolem poslance Ondráčka, že je to bývalý příslušník SNB? Těch nářků, jak je možné, že takoví lidé jsou u nás v parlamentu. Člověk by očekával podobné zděšení, že aktivní naprosto bezcharakterní komunistický fízl, který se po porážce komunismu nijak nestyděl spolupráce s bývalým ideovým nepřítelem, kandiduje na prezidenta. Najednou je ticho, jen se tak trochu přiznává, že to byla taková mladická nerozvážnost. Klid je i kolem Nerudové a případu turbotitulů v rozměrech, o kterých se v kauze Čapí hnízdo mohlo Babišovi jen zdát. To ticho nasvědčuje naprosto jasně, o čem je tahle nezávislost médií.

Vědci se nikdy nemýlí

Ale pane autore, to jsou jen novináři, diskutuj s opravdovými kapacitami a vědci. Jako příklad uveďme několik vědců, v jejichž čele stojí symbol lásky a dobroty Flégr. Jeho mrazáky se zapsaly do dějin hrdinného boje s virem. Jeho komentáře byly naprosto nezpochybnitelné navzdory tomu, že s léčením lidí neměl vůbec nic společného. Byla to naprosto neomylná kapacita, a kdo o tom pochyboval, byl naprostý hlupák. Nu a teď se ukázalo, a chladírenské vozy na mrtvoly byly jen jeho. Je to takový opravdový člověk, kterému nic lidského není cizí.

Přece si nějakou pitomou sebereflexí nebude kazit svou dokonalou osobnost. Nebo soudruh Kubek národem milovaný obdivovatel čínských metod boje s virem, kterému se tehdy říkávalo zodpovědný přístup. Jaksi se ukázalo, že ani tyto , tak je virus zlý a zákeřný. Zřejmě nestudoval ty správné školy a tak neví, kdy a jak má škodit, aby praxe byla ve shodě s teorií. Ale věřte vědcům, ti se nikdy … Rozhodně, a proto líbezná tvář soudruha Smejkala zářila z plakátů hlásajících tečku za covidem po včeličkách. Každý z těch takzvaných kapacit je den za dnem usvědčován z toho, že si hesla mění za pochodu. Kůň si taky odfrkne, když cítí zkažené seno a nemusí k tomu být vysoce inteligentní, stejně tak mnoho lidí vycítilo faleš v ujišťování  a jiných hvězd z nebe neomylných.

Oficiální dezoláti jsou slabý odvar

V porovnání s těmito osobami se mi pánové Tušl nebo Vrábel, kteří bývají nazývání dezoláti, zdají jako hodně slabý odvar těchto ideologicky krystalicky čistých soudruhů a jejich nenávistná videa mi svou nebezpečností připomínají pohádky pro mateřské školky. Spíš to vypadá, že lepšolidé své hříchy rádi připisují lidem, kteří s nimi mají tu drzost nesouhlasit. Bohužel to je s podivem, ale nabízí se závěr, že pouhé přihlášení se k ideologii nedělá z člověka něco lepšího. Když někdo věří, že Rusko je náš spojenec, tak to z něj automaticky nedělá společenský odpad a z toho, kdo věří v evropské hodnoty a lásku k zámořskému bratru, to nedělá světce. A že vypjaté vzájemné řvaní po sobě, že ten nebo onen je hlupák, či vulgárně prvotní pohlavní znak nepřispívá k ničemu. Jen si vzpomeňte, jak to bylo za komunistů. Jak nebezpečné a nakažlivé je dělení na „s námi nebo proti nám“. Jaké to bylo, když náš cíl se skvěl, jsi proti, tak jsi lepml.

Bohužel lidé jsou z podstaty hříšní a mají své temné stránky. Nemyslím si, že je to celé o zlých politicích, prolhaných médiích v protikladu k upřímném a ušlechtilém lidu, ale že tyto výstavní kusy ve výkladní skříni demokracie skutečně reprezentují náš lid i tím, jací jsou. Byť je nutné říct, že politické cvrlikání prostě zmrdy přitahuje jako magnet.

Autor Josef Vohnout, zdroj: Dfanse

 

Související články:

4.3 6 hlasy
Hodnocení článku
9 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
adam
adam
před 1 rokem

Ten Martin Straka je opravdu neuvěřitelné hovado. Slušně se to prostě vyjádřit nedá. Upřímně nechápu, že takovému psychopatovi vedení nemocnice svěřilo primariát a vůbec nereaguje na jeho veřejné výroky, které snad nepoužívají ani opilci v nejhorší knajpě. To musí být naprostá žumpa ta nemocnice v Sokolově…

vachav
vachav
před 1 rokem
Odpověď uživateli  adam

Společnost (systém),v které je možné,aby takováto kreatura získala lékařský diplom a ještě ji někdo dosadil do takové funkce,je nutně společnost nemocná,mravně a morálně zdevastovaná!

reproduktor
reproduktor
před 1 rokem
Odpověď uživateli  adam

Souhlasim. Jenže tohle je jen zlomek lidské nenavisti, která je ve spolecnosti. Za morální upadek nemohou komouši, ale flaška Vaclav Havel. Sokolovskou nemocnici vlastni spolecnost Penta, pokud ji neprodalo.
Na kazdou svini se vaří voda ….

Haskuv Duch
Haskuv Duch
před 1 rokem
Odpověď uživateli  adam

Nemocnice nemá v regionu příliš dobré jméno…

cablik
cablik
před 1 rokem

Nepodvolení za oceánem: I my vedeme stejný boj. Je tu klíčový okamžik dějin. Veškerá svoboda už visí jen na vlásku. Kolektivní ztráta paměti Západu? Od mediokracie k diktatuře. Chápeme, co je v sázce? Pochodeň právě teď hasne
https://protiproud.info/politika/6928-nepodvoleni-za-oceanem-i-my-vedeme-stejny-boj-je-tu-klicovy-okamzik-dejin-veskera-svoboda-uz-visi-jen-na-vlasku-kolektivni-ztrata-pameti-zapadu-od-mediokracie-k-diktature-chapeme-co-je-v-sazce-pochoden-prave-ted-hasne.htm

cablik
cablik
před 1 rokem

A co chcete po těch lidech oni se sami pasovali na rádoby šlechtu a ostatní lidi nenávidí a pohrdají jimi. To sedí ti fotky z článku kus pražské kavárny liberálně zelených nacistů.

mikkesh
mikkesh
před 1 rokem

Ten první chlapec je neochvějný maják, který ukazuje cestu kudy klucí z vlády do Bruselu. Je potřebný. Třeba Stanjura je až takový blb, že by tam bez obrázkové mapy netrefil. Druhý je pouze doklad až jaké hovada dokáže vyprodukovat naše vysoké učení. No a náš nemocný Pavlík si zaslouží pomoc odborníků, specialistů.… Číst vice »

Naposledy upraveno před 1 rokem uživatelem mikkesh
Haskuv Duch
Haskuv Duch
před 1 rokem
Odpověď uživateli  mikkesh

Jo, ten první hošan opravdu ukazuje cestu do Brusele. Však mu ten maják taky pevně stojí a svítí všem na cestu…

shoty
shoty
před 1 rokem

Pobavil som sa.