Pavel obviňuje Babiše z vyhrožování válkou, ačkoli Babiš slibuje odstranění rizika války

Babiše ovšem v tweetu obviňuje z vyhrožování válkou, ačkoli Babiš na bilboardech naopak slibuje, že “nezavleče ČR do války”. Je možné mít křivějšího prezidenta?

MUDr. Ivan David, CSc.
MUDr. Ivan David, CSc.
5 6 hlasy
Hodnocení článku
57 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Georg
Georg
před 1 rokem

Již jsem slyšel dost předvolebních rozhovorů, ne proto, abych si udělal jasno koho volit, ale aby bylo odpovězeno na mé otázky, které mě zneklidňují. Jedná se o otázky základní mír, práce, energie, inflace, EU, NATO. Pana Babiše jsem nikdy nevolil a myslel jsem, že ho volit nebudu. Bohužel musel jsem změnit svůj… Číst vice »

skeptik
skeptik
před 1 rokem

Takto překrucovat realitu je možné jen díky nekritickým, zaujatým médiím, které místo zpravodajství šíří propagandu a ideologii podle zadání.

kutnohorsky
kutnohorsky
před 1 rokem

Doba mi připomíná Čapkovu Bílou nemoc. Akorát role jsou vyměněny. Malý bezvýznamný stát chce zničit ten velký. Maršál nemůže couvnout, ani nemoc(covid) ho nemůže zastavit, jinak by byl ihned proruský šváb a na to jsme ho volit nemuseli. Těch máme navíc dost. Lid za ním jde, touží po krvi. Vždyť ti ubozí,… Číst vice »

Havloidni zmetek
Havloidni zmetek
před 1 rokem

V listopadu 2022 jsme s Jaroslavem Popelkou odnesli na Národní muzeum výzvu k odstranění ukrajinské vlajky, a jemu začátkem ledna 2023 přišel domů rozsudek, že je odsouzen k 6 měsícům s odkladem na 18 měsíců za tuto výzvu k odstranění ukrajinské vlajky. Odsoudili ho jen tak, bez soudu, prý za šíření poplašné zprávy. A řeší to Odbor… Číst vice »

Karel2002
Karel2002
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Havloidni zmetek

Jenom podmínku za tak strašlivý zločin? Ten Popelka by jim mohl poděkovat, že je pořád ještě na svobodě. Jsme přece ve válce. Za vlády Maximiliena Robespierra se přece také soudní procesy maximálně zjednodušovaly, obvinění neměli právo na obhájce a nakonec byli gilotinování. Takhle to tady probíhat, dokud nad Ruskem nezvítězíme.

Havloidni zmetek
Havloidni zmetek
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Karel2002

My jsme chodili v listopadu spolu řvát do megafonu před Ministerstvo spravedlnosti “Done Pablo, nezatahuj nám tady brněnské mafiánské způsoby a propusť Čermáka a Tušla”. Mám k tomu i transparent a teď jen přelepím Čermáka na Popelku a můžeme jít znovu za Donem Pablem. Jako dva Moraváci se snažíme ukázat cestu zbabělým lidem v Praze, jak ostudné je… Číst vice »

kutnohorsky
kutnohorsky
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Havloidni zmetek

Pražáci nejsou zbabělí. Jen kdyby jim to ta vesnice nekazila.Jsem pro plot mezí Prahou a okolím. Ploty jsou v Polsku, v Maďarsku, mezi USA a Mexikem, v Izraeli… proč neoddělit u nás zrno od plev. No jo, a kdo jsou ty plevy? Odpověz si každý sám…

cablik
cablik
před 1 rokem

KDYŽ NEMŮŽEŠ ZVÍTĚZIT …
https://pravyprostor.net/?p=155222

cablik
cablik
před 1 rokem

Lhaní lži a nenávisti je jejich profese dal jsem tu článek globalisté se chystají likvidovat střední třídu tak ať si to voliči Pavla užijí.

eFPe
eFPe
před 1 rokem

Je to marné. Zfanatizovaní mladí lidé, kteří potřebují dokázat svou loajalitu, to, že nejsou dezoláti, na dně a rozumí tomu co je moderní a komu patříme+zahraniční elektorát názory nezmění. Když přeposílám zajímavá videa nebo odkazy na články, od voličů Pavla se mi dostává trpkého odmítnutí, že to hned hážou do koše. Takže… Číst vice »

Karel2002
Karel2002
před 1 rokem
Odpověď uživateli  eFPe

No tak budeme mít Pávka prezidentem. S Fialou a Rakušanem vytvoří mocný triumvirát. Takhle to bude pět, ale spíš deset let. Havel vládnul v letech 1989-2003, pokud ho Petr Pavel napodobí, bude vládnout až do roku 2037. To přece vydržíme.