První dáma? Studovaná bolševická propagandistka. A podpora mladých od Danushe: řvou Babiše do koše! (video 6:17)

Víte, že manželka generála Pavla studovala na politruka, chcete-li na politického pracovníka pro Československou lidovou armádu?

Jana Bobošíková
Jana Bobošíková

Víte, že manželka generála Pavla studovala na politruka, chcete-li na politického pracovníka pro Československou lidovou armádu? Víte, že na rozdíl například od Marty Gottwaldové byla Eva Pavlová, rozená Zelená, členkou KSČ? A víte, že to novinářům vůbec nevadí, ačkoliv jindy byli bez sebe? Na Hrad se chystá nový první pár. Dva exkomunisté, absolventi komunistických vojenských vysokých škol. Rozvědčík a propagandistka. S podporou Fialovy pravicové demokratické koalice. A mladých voličů Danuše Nerudové. Tak to tu ještě nebylo.

Všechna videa, rozhovory a podcasty na jednom místě: www.abybylojasno.cz

5 1 hlasovat
Hodnocení článku
5 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Rob
Rob
před 1 rokem

Pic kozu do vazu! A proto se o ni nikde nenajde ani řádka… Ti dva se hledali, až se našli. Kdyby Pávkovým voličům někdo nabídl ze dvou alternativ: Babišovou koblihu nebo Pávkův jed, měl by to dnes Babiš jisté. Takhle musí jít do druhého kola.

Karel2002
Karel2002
před 1 rokem

A to určitě Pražákům nevadí. Když se pro něco rozhodnou (volit Pavla), tak to i udělají. Co zlého by asi Pavel se svou ženou museli ještě udělat, aby je Pražáci nevolili? Jedině snad, kdyby se provalilo, že si tajně dopisují s Putinem.

mikkesh
mikkesh
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Karel2002

Opakuji se, ale velmi dobře skutečnost jak volí Pražáci popsal profesor Sak : https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/petr-sak-poklesla-mravni-a-intelektova-uroven-prazaku-a-brnaku/ v článku o Pražácích říká “…jedná o absenci mravní integrity a konzistentního názoru. Také se jedná o intelektový deficit”. Je to vzdělanec a proto to řekl velmi kulantně. Já bych řekl, že volit primitivního nýmanda, který je nominován těmi, kteří nás… Číst vice »

skeptik
skeptik
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Karel2002

Pražáci jsou odtržení od reality stejně jako v době, kdy “uvědoměle” a “zodpovědně” stále dokola volili Klause a jeho mafiánskou ODS, přestože už bylo známo, jaké lumpárny mají na svědomí a kolik bylo rozkradeno majetku státu. A když už i “objektivní” “nezávislá” média musela s pravdou ven, tak pro změnu volili Kalouskův uměle vytvořený projekt TOP09, což… Číst vice »

mikkesh
mikkesh
před 1 rokem
Odpověď uživateli  skeptik

Myslím, že nebudou odtrženi od reality. Ve velkých aglomeracích -za prvé funguje tzv. stádovitost, za druhé velká koncentrace blbů. A takovému blbovi řekne nevzdělaná komediantka Geislerová, buzík či hloupé děvče z televize, že chudí, nevzdělaní a staří volí toho a toho a pražzkej blb, kterej nemá na nájem, elektriku a je v exekuci bude volit koho mu ukáží. Hlavně,… Číst vice »