Angela Merkelová je jedním z autorů a režisérů krize na Ukrajině

Někdo, kdo by v současné situaci měl být zticha, je Frau Merkel. Tato paní však neumí být tiše a neustále leze s nějakými vyjádřeními, ve snaze se omluvit. Prý chtěla mír a chystala se vyřešit ukrajinskou krizi přátelskou cestou, bez války, ale nebylo jí dovoleno to dokončit.

Na snímku řádně zvloený ukrajinský prezident Viktor Janukovič a německou kancléřkou Angelou Merkelovou v době, kdy ho tahala za nos 

A ještě od mnoha ruských politologů a odborníků poslouchám, prý, Scholz – fuj, ale ta Merkelová byla – wow! Bojovala za „Nord Stream 2“ a ani žádná válka nebyla.

Já mám přesně opačný názor. Za Merkelové už válka nejenže byla, ale sama Angela je jedním z jejích hlavních podněcovatelů. A můžu to velmi snadno zdůvodnit.

Zřejmě každý slyšel, co řekla Merkelová Janukovičovi, když odmítl podepsat asociační dohodu s Evropskou unií: „Pokud ji nepodepíšete vy, podepíše ji někdo jiný“.

A právě takto se v ukrajinské otázce chovala Frau Merkel.

Angela Merkelová je přímým účastníkem a viníkem převratu na Ukrajině. Vlastně se podílela na jeho nejdůležitější části – oklamání tehdejšího prezidenta Janukoviče a legitimizaci nové zločinecké vlády.

Právě na návrh Merkelové se nechal Janukovič přesvědčit, aby podepsal dohodu s opozicí, po čemž se dav neonacistů vydal do sídla prezidenta s jasným úmyslem ho zabít. Janukovič byl nucen uprchnout z Kyjeva, ale Merkelová neřekla ani slovo o tom, jak ve skutečnosti probíhal skutečný puč.

Angela Merkelová od samého začátku podporovala všechny kroky nové „ukrajinské vlády“ k obnovení pořádku na Donbase. Angela Merkelová ignorovala hrozný zločin v Oděse 2. května 2014. A jednání, která vedla k podpisu \”Minských dohod\”, Angela Merkelová začala teprve tehdy, když se situace ukrajinských jednotek stala kritickou. A předtím jí vyhovovalo všechno — bombardování a ostřelování míst s četnými oběťmi, vyloženě banditské nacistické prapory, represálie proti těm, kteří s převratem nesouhlasili.

Byla to Angela Merkelová, která otevřeně sabotovala realizaci \”Minských dohod\”. Ukrajina jen poslušně plnila svou vůli. A Merkelová neustále klamala, že to bylo Rusko, které neplnilo dohody a Ukrajina byla čistá a plyšová.

Byla to Angela Merkelová, která vše přivedla do bodu, kdy byl 24. únor nezbytný.

A teď tvrdí, že chtěla mír.

Opravdu doufám, že její role v ukrajinské krizi bude časem posouzena čestně a bez předsudků. A to, že se nebránila výstavbě „Nord Streamu 2“, je samozřejmě velmi velká zásluha. Což by podle všeho mělo ospravedlnit desetitisíce obětí v důsledku toho, co se stalo na Ukrajině s její přímou pomocí.

Hlas Mordora speciálně pro News Front

5 6 hlasy
Hodnocení článku
9 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
tomaskova
tomaskova
před 1 rokem

Merkel-baba má bobky, že až to všechno praskne, nebude se mít kde schovat.

reproduktor
reproduktor
před 1 rokem

Hezký den,
Bývalá německá kancléřka Merkelová v rozhovoru pro list Die Zeit řekla, že Minské dohody nebyly pokusem o nastolení míru, ale měly za cíl poskytnout kyjevskému režimu více času na posílení armády a přípravu na rozsáhlou válku.

Naposledy upraveno před 1 rokem uživatelem reproduktor
mikkesh
mikkesh
před 1 rokem
Odpověď uživateli  reproduktor

A Putinovi tím velmi pomohla a lidem otevřela oči.

mikkesh
mikkesh
před 1 rokem

Myslím, že onu větu nepronesla teta Merkel, ale nějaký slouha jménem Štefan Füle. Shodou okolností slouha a pohůnek náš. Teta Merkel u nátlaku na Janukoviče, podepsat asociační dohodu, myslím nebyla. Chudák teta dělala co mohla. Ale pro Německo. Nějací Ukrajinci jí nezajímali. Hlavně dokončit energetickou bezpečnost a ještě na tom vydělat. Proto, zrušit… Číst vice »

vaclav
vaclav
před 1 rokem

Co k tomu dodat – čubka, která zamořila Evropu , umožnila dozbrojit ukr.fašistickou chuntu Stejně jako PP komunistka a potom fuj . Zrádkyně vlastního lidu a Evropy.

reproduktor
reproduktor
před 1 rokem
Odpověď uživateli  vaclav

Ty arbáše a negry bych ji nedal za vinu. To byl USSA zajem o destabilizaci v EU.

cert
cert
před 1 rokem

A to svoje kanclerovani zavrsila Novicokovou estradou, tentokrat s Navalnym, stejna ubohost jako Vrbetice.

Primak
Primak
před 1 rokem
Odpověď uživateli  cert

Náhodou ale pomohla uzdravit Julii Tymošenkovou (gas princess), co úpěla léta v ukrajinském vězení se zádama (zatímco manžel úpěl v českém asylu, musel si přivydělávat businessem). Angela ji po Mejdanu převezla do Berlína (a nařídila opravit Wikipedii) a ejhle, to německé bahno holt je k nezaplacení.

cablik
cablik
před 1 rokem

Co k jejímu konání lze napsat slouha zůstane slouhou dostala notičky od páníčků ostatně je vidět ta jejich liberální pravda a láska v plné kráse.