Mediální hovínka LXXVII

Web “Nebudeme sloužit” latinsky “Non serviam” jako obvykle vtipně glosuje čecháčkovský mainstream, jeho lži a manipulace. Na blbce a zločince s humorem:

Ruská Sberbank vyplatí rekordní dividendy. Konečně jasný důkaz, že sankce opravdu fungují a mají na ruskou ekonomiku zničující dopad.

???

V rozhlasové soutěži můžete vyhrát sborník Zelenského válečných projevů… Přemítám, jak asi vypadá bytost, která touží vlastnit sborník projevů ukrajinského prezidenta. Humanoid to být rozhodně nemůže. Že by tedy typický volič TOP09?

Nic jsem neplatil a ta částka taky nesouhlasí 

Ministr nabídne podřízenému, kterého se chce zbavit buď vykopnutí na dlažbu s obviněním z neschopnosti, nebo zlatý padák a skvělé doporučení. Podřízený, protože zná své papennheimské, si ono kulantní mafiánské jednání nahraje. A nejinteligentnější politička na západní polokouli vysloví názor, že tajně nahrát kolegu politika přicházejícího s nabídkou tak úžasně kvalitního vyhazovu, bylo nejen podlé, ale určitě i trestné. Asi nemám slov.

Kolem světa za 24 hodin

Nejinteligentnější politička západní polokoule musela podle českých médií při svém výletu do hodné části Číny absolvovat kvůli Putinovi cestu kolem světa. Jistě. Ne, kvůli tomu, že Česká republika vyhlásila Rusku a Číně válku a když někomu vyhlásíte válku, tak vám tak úplně nedělá, co vám vidí na očích, ale kvůli Putinovi. Ale já to chápu. Nejdůležitější je vždycky najít viníka.

Proroctví baby Vangy

Budoucí ukrajinský agronom…,bože můj, informoval dychtivě naslouchající česká média, že Putin hodlá vyhladovět třetí svět. Vida. To se takhle jednou probudíte do rána, kdy válčíte s celým Západem a protože jste úplný idiot, tak zívnete a řeknete si: „Co kdybych k tomu ještě přidal i celou Afriku a půl Asie, kde mi zatím celkem fandí?“ Jistě. To je skutečně velice pravděpodobné.

Podivné chování Číny

ČT nám nábožně předložila studii Amerikou placené instituce, která kupodivu nenechává nit suchou na dvojici amerických nepřátel. Informační hodnota sice nulová, ale správných názorů není nikdy dost. Podstatnou část obsahu studie tvoří zásadní informace. Jako třeba, že Čína z neznámých důvodů a naprosto překvapivě podporuje svého klíčového spojence Rusko. Protože to nikdo jiný nedělá a všichni ostatní na svoje spojence běžně hází bobek. Nebo, že čínská média přebírají kremelskou propagandu. Jistě, všichni ostatní spojenci přece přebírají propagandu nepřátelskou. Autoři studie také říkají, že čínské zájmy jsou pro Čínu na prvním místě, což prý Rusko nechápe a velice na to doplatí. Ano, to je také velice neobvyklé a demokratické státy se poznají kromě jiného i podle toho, že svoje zájmy nejen neupřednostňují, ale mají je úplně na banánu. Klíčovou informací plně odhalující agresivní a imperialistické čínské ledví pak je zjištění výzkumníků, že Čína prý citovala 8x častěji Putina než Zelenského a 3x častěji Lavrova než Kulebu. No, Číňani byli vždycky divný. Před 120 lety jako dneska.

Podivné chování Číny II

A protože jsou divný, ignorují i báječný ukrajinský mírový plán. Možná proto, že nejde o mírový plán, ale o ultimátum poraženému? Podle kterého by mělo Rusko kapitulovat, vrátit Donbas i Krym, zaplatit gigantické reparace, jeho vedení odjet do Haagu pro doživotí a tím vším spáchat dokonalou diplomatickou sebevraždu. Ano, tohle velmoci běžně dobrovolně dělávají. Jen aby se natvrdlý Číňan nepřepočítal. Když už ví, že až Ukrajina vyhraje, tak to zemím, co se špatně chovaly, spočítá. Asi přehodnotím svoje postoje k téhle válce. Protože vidět, jak to Ukrajina spočítává Číně, by mohl být životní zážitek.

Zprávy z východní fronty

Nevím, jak vy, ale já se v tom trochu začínám ztrácet. Buď jsou na prkně Rusové a Ukrajina se jim užuž chystá zasadit coup de grâce ofenzívou, jakou svět neviděl, nebo jsou s holou prdelí na prkně Ukrajinci. Čert se v tom vyznej. Asi se prostě necháme překvapit.

Pověste ho vejš!

Mezinárodní tribunál vydal zatykač na Putina pro válečné zločiny a americký prezident pochvalně přikyvuje. Velmi zajímavé. Přitom to není tak dávno, co USA na činitele toho samého tribunálu uvalily sankce, když chtěl za válečné zločiny stíhat Američany. S vysvětlením, že není směroplatný, protože v něm vládne korupce a ovlivňují ho cizí mocnosti sledující své vlastní geopolitické zájmy… Mimochodem, udělat z jediné osoby, se kterou je možné jednat o míru na Ukrajině zločince, mi přijde jako výborný nápad, který jistě přispěje k rychlejšímu ukončení konfliktu.

Fifty-fifty

OSN oznámila, že na Ukrajině se válečných zločinů dopouští obě strany v poměru fifty-fifty. Mám pro to jen dvě vysvětlení: 1. Úřad Vysokého komisaře OSN pro lidská práva podlehl ruské propagandě 2. V Ženevě se nedá naladit ČT

Hyn sa hukáže!

Nad neuvěřitelnou ukrajinskou arogancí nepřestávám žasnout už rok. I nad tím, že zjevně nemá hranic. I nad tím, jak se Ukrajina souběžně neustále opájí vlastní dokonalostí. Země, které se k Ukrajině špatně chovaly, se budou po válce zodpovídat, zní zatím poslední ukrajinský oficiální soutěžní výrok. Popravdě ale úplně nejvíc žasnu nad tím, že se zatím za ten rok na Západě, Severu a Jihu nenašel vůbec nikdo, kdo by Dmytrům poradil, ať se hlavně proberou. A kromě toho taky přemítám, kdo se asi nakonec po válce bude zodpovídat, za co, a komu vlastně.

Systém je v pořádku

Fakt, že ukrajinské tanky postupují vítězně vpřed ozdobeny symboly wehrmachtu, je chybou jednotlivce, prohlašuje Ukrajina. Jistě. Všechny původně dobrovolnické ukrajinské jednotky léta masakrující ruské Ukrajince, které jsou nyní součástí ukrajinské armády, jsou složeny vlastně pouze z hákenkrajcy pokrytých jednotlivců.

4 5 hlasy
Hodnocení článku
5 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
kutnohorsky
kutnohorsky
před 1 rokem

Ukrajinci se vítězně stahují do předem připravených pozic. Rusové již musí vytahovat do boje historické tanky. A navíc nemají boty. Salva Ukrajině…!

cablik
cablik
před 1 rokem

To jsou zase kecy a zatykač na Putina to je akt zoufalství.

JK
JK
před 1 rokem

Takto zpracované zprávy masmediálních ohlupovadel jsou už stravitelné a lze si na nich i smlsnout. Sám bych však neměl odvahu konzumovat je v surové podobě.

spartak
spartak
před 1 rokem

Ano ,to je pár “vtipů západní demokracie”, kdyby to nebylo k pláči a přesvědčení ,že není východiska.

Hokarc
Hokarc
před 1 rokem

Již známe zrádce této země
již víme, jaký mají cíl.
Proč zítřek jeví se tak temně
národ český pochopil.
( Tedy, doufám, že většina ano. Teď ještě, aby se to někde projevilo.)