Profesionální zákrok před Národním muzeem (video 19:10)

Ministr vnitra. Nesdílejte dezinformační videa. Ani ty manipulativní. Varování. Mohli byste mít svůj vlastní názor! Dávejte si na to pozor.

Autor: Petr Bohuš, zdroj: Modrý jelen (https://www.modryjelen.com/rozbory-petra-bohuse/profesionalni-zakrok-pred-narodnim-muzeem/)

 

5 4 hlasy
Hodnocení článku
9 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
JK
JK
před 1 rokem

Přijde mi, že v tom policejním, “nejautentičtějším” záznamu, je pro zvýšení dramatičnosti také upravená zvuková stopa a doplněn řev a ruchy. Pro porovnání tatáž scéna se zásahem a odváděním “zraněného policisty”, zaznamenaná na obyčejný telefon: https://youtu.be/fcNvtLNz_Lc?t=3417 Jasně je slyšet znění sirény a mluvení lidí. V policejním záznamu na profesionální zařízení dunivý hluk, pískání a neartikulovaný řev, v němž… Číst vice »

vachav
vachav
před 1 rokem

Přiznejme si zcela po pravdě-společnost,v které může vykonávat vládní funkci takováto oportunistická kreatura(společně s Háchou-Fialou a americko-ukrajinským generálem)je společnost nacházející se v totální dekadenci!!

Karel2002
Karel2002
před 1 rokem
Odpověď uživateli  vachav

Falešní starostové jsou v politice díky Kalouskovi a Schwarzenbergovi přibližně od roku 2010 (Jako TOP09 s podporou Starostů) a české veřejnosti to celou dobu vůbec není divné. Lidé si za “starosty” a “nezávislé”, za Gazdíka, Farského, Rakušana, mladého Smoljaka, Hřebejka…mohou sami. Uvidíme, kde to nakonec skončí.

oldo
oldo
před 1 rokem

Všimněte si,kolikrát ta americká svoloč husou té moderátorky opakovala slovo manipulativní!Není vůbec o čem se bavit.

vachav
vachav
před 1 rokem
Odpověď uživateli  oldo

Tak ta blonďatá pipka,ta byla výživná-opět jsem se přesvědčil,že na těch mnohaletých vtipech o blondýnkách s policajtech musí něco býti.

vik
vik
před 1 rokem

Drzost toho vykuleného “ministra” je těžko představitelná. Tvrdí vehementně, že černý čtvereček je bílá kulička. Goebbels spoléhal na opakování, tenhle týpek jen a jen na sílu. Tohle nevypadá na šťastné konce, nebo na možnost lidské komunikace!

standa
standa
před 1 rokem

V čem je manipulativní video – to nikdo nevysvětlil. Jinak je to typický projev fašizace společnosti shora dolů. Česká fašizace nejde zespoda nahoru, ale obráceně – shora dolů. Horší než za komunistů !

vera
vera
před 1 rokem
Odpověď uživateli  standa

Never svym ocim, ver tomu, co ti rikame!
A ovecky beci….

mikkesh
mikkesh
před 1 rokem

Nazrává doba, kdy se pablbové jako tenhle vykulený primitiv a jemu podobní, budou muset “semknout” proti vlastním spoluobčanům. Hezky se vzít za pacičky, někde na poli se sevřeném šiku projít a ukázat lidem semknutí “na věčné časy”. Kdybych byl cynik, dodal bych, a tam také odkráčet.