VIDEO: Prezidentská debata Pavel & Čaputová ako návod na ten „správny“ názor alebo antidemokratický monológ dvoch najvyšších predstaviteľov Českej republiky a Slovenska namierený na zatváranie úst inak zmýšľajúcich a nálepkovanie a dehonestovanie nepohodlných občanov

Prezidentská debata při první návštěvě prezidenta Petra Pavla na Slovensku. O pochopení občanů, o tom, co je trápí, o svobodě slova, o druhých názorech, o ochraně demokracie, o demonstraci na Václaváku.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=2EIc-XM3HvQ

3 2 hlasy
Hodnocení článku
6 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
cablik
cablik
před 1 rokem

Takové články tady nejsou vůbec nutné to je na jedno kopyto transatlantický lokajové si notují na nic takového by se soudný člověk nedíval.

standa
standa
před 1 rokem

Prezidentka Slovenska se dopustila vlastizrádného jednání a dohodla s fašistickou Ukrajinou dar stíhaček Mig-29 na Ukrajinu. Vláda je v demisi a spolu s prezidentkou porušili ústavu a porušili bezpečnost státu Slovensko – nebylo to projednáno parlamentem ! Stali se spoluzodpovědnými za cílené rozhodnutí proti národu, V Polsku se stalo něco obdobného a vše může vyústit ve válku i na… Číst vice »

Hokarc
Hokarc
před 1 rokem

…..jejich prezidentka, jejich prezident a samozřejmě také jejich moderátoři. A kdopak asi seděl v publiku.

standa
standa
před 1 rokem
Odpověď uživateli  Hokarc

Dnes se děje vše v duchu euroatlantického fašismu !!! O euroatlantickém fašismu se mluví už po celé EU .

mikkesh
mikkesh
před 1 rokem

Dle mého tupí chlapci a děvčata na obou amerických ambasádách si neuvědomují jak to s maňásky přehánějí. Na téhle debatě jsou doslova vidět i nitky. Jinak musím uznat, že na Slovensku mají krásná děvčata. Jestli mají i něco v hlavě samozřejmě nechám na posouzení Slováků. Ten náš blb tam má hovno. Blb, ale náš. Strýček… Číst vice »

unkas
unkas
před 1 rokem

kdysi se pravilo “dutý a prázdný Topol”… Vypadá to, že našel svého mistra…

Naposledy upraveno před 1 rokem uživatelem unkas