Z Fox News už pravda nepípne

P. C. Roberts
P. C. Roberts

převzato

Jak jsem mnohokrát opakoval, jsou u nás hlasatelé pravdy umlčováni. Nyní jde o nejoblíbenějšího televizního moderátora s největší sledovaností, který byl svým zaměstnavatelem zavržen.
Je neobvyklé, ba zcela výjimečné, aby mediální společnost náhle propustila svého nejpopulárnějšího moderátora, zvlášť když se tak stane v době, kdy jeho pořad zažívá vrchol sledovanosti, zatímco zpravodajství jiných televizních společností ztrácejí důvěryhodnost i diváky.

Zde je zpráva, kterou zveřejnil web Epoch Times:
„Fox News v pondělí potvrdila, že se rozešla se svým populárním moderátorem Tuckerem Carlsonem, aniž by uvedla proč. „ Fox News Media a Tucker Carlson se dohodli na rozchodu, Děkujeme mu za jeho službu pro společnost ve funkci moderátora“ stojí v tiskové zprávě zpravodajského kanálu Fox News, a dále se zde uvádí, že jeho odchod ze společnosti je platný okamžitě, což znamená, že Carlson už nebude mít možnost hostit závěrečnou show Fox News a rozloučit se se svými diváky.

Možná se ještě objeví nějaké vysvětlení proč se Fox News takto střelila do své vlastní nohy, a je též možné, že bude vykonstruován skandál s nějakou pornohvězdou, která potvrdí, že ji Tucker znásilnil. Ovšem vsadím se, že pravdivým příběhem je ten, že se spolumajitelé Fox News Rupert či Lachlan Murdoch, stali oběťmi vyhrožování. V USA a v Britanii se zákon proměnil ve zbraň mocných, což tamním vládnoucím elitám umožňuje získat „spolupráci“, kam jen pohlédnou. Přičemž tamní média už přestala vést vlády k zodpovědnosti.

Tucker Carlson: Politika NATO tlačí Rusko do náruče Číny

Otázka: Zůstanou fanoušci Tuckera Carlsona u Fox News i po jeho propuštění? Pravděpodobně ano, protože jen málo Američanů se zastane těch, kteří se jich zastávají. A to je důvod, proč je Amerika odsouzena k záhubě.

(přeložil Lubomír Man,foto:arch.)

4.2 5 hlasy
Hodnocení článku
2 komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
cablik
cablik
před 1 rokem

No jo snaží se umlčet opozici bude před volbami a dědek chce opět kandidovat. Snad to Američané pochopí co se děje a budou dobře volit Trumpa.

Anonym
Anonym
před 1 rokem
Odpověď uživateli  cablik

A proč by Američané měli něco pochopit? Základ je: Většina obyvatel Zeměkoule nic nechápe. Stejně u nás, jako v Americe, jako v Ruanda-Urundě. Volby jsou manipulované. Buď přímo, nebo (v počátečních fázích) jsou manipulovaní voliči. Nedá se s tím nic dělat. Zlo vítězí. Světem hýbe hrstka mocných, ale ani ti si nevidí dál než na… Číst vice »