Americká okupace ČR: Vláda pro ni – na rozdíl od Bilaka – vytvořila “smlouvu” již dopředu. Horší zrada než v 1968? Byla Vrabelova demonstrace propadák? Lze věřit Babišovým Bruselanům? Miliony pro Moravce z ČT. Pán Bůh s námi! (video 45:55)

PROTIPROUD TV vysílá další “čajovou” poradu tvrdého jádra nepodvolených s Petrem Hájkem

 

https://www.youtube.com/watch?v=VdAoO3BdNfE

Pokud si chcete během přehrávání z tohoto vloženého okna pustit video na celou obrazovku, klikněte vlevo dole na logo YouTube, a poté na čtvercový symbol v pravém dolním rohu. Všechny články k videím PPTV naleznete ZDE.

Nemáte možnost nebo čas sledovat pořady PPTV? Můžete si nás pustit pouze k poslechu ve formě podcastůa to třeba v autě nebo do sluchátek z mobilního telefonu. Rozhovory a další pořady najdete (s kratší prodlevou od jejich zveřejnění na videu) na podcastových platformách, kde budou zároveň archivovány.  

Na platformě Anchor | Na platformě Spotify

Pro případ, že by videa PPTV v budoucnu přestala na YouTube fungovat, je vždy rovněž s drobným odstupem vytvářena záloha na serveru Rumble. 

SLEDUJTE: Protiproud TV v úterý 9. 5. 2023 od 16:00 vysílá přímý přenos rozhovoru s podplukovníkem Ivanem Kratochvílem, předsedou spolku Českoslovenští vojáci v záloze za mír. Do rozhovoru můžete vstupovat prostřednictvím chatu, a to i s předstihem před zahájením vysílání.

1 1 hlasovat
Hodnocení článku
5 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Hokarc
Hokarc
před 11 měsíci

Místní vláda, včetně prezidenta, to je vláda smrti !

Karel2002
Karel2002
před 11 měsíci

Vrabelova demonstrace byla skutečně propadák. Byl jsem tam a potkal i pana Hájka, který byl velmi nespokojen. Snad za to mohl fakt, že Vrábel se s Rajchlem hádají a tak možná Rajchl doporučil svým lidem, aby na demonstraci nechodili. Okamura si zase nepřeje v opozici nějakou konkurenci, Babiš si myslí, že se pořád nějak s vládní… Číst vice »

kutnohorsky
kutnohorsky
před 11 měsíci

Ťuk, ťuk, je tu někdo, kdo mi poradí, jak se stát takovým členem Českoslovenští vojáci v záloze za mír? Myslím, že dokud tady ještě my záložáci jsme, měli by jsme být vidět i když budeme sledovanými extremisty. Přeci čím více tím lépe. A to bych přivedl min. 10 dalších…NR poraď!

kutnohorsky
kutnohorsky
před 11 měsíci
Odpověď uživateli  kutnohorsky

P.S. Jsou i jiné možnosti pro založáky se realizovat? Myslím ty předrevoluční! Mám hodnost nadporučíka.

reproduktor
reproduktor
před 11 měsíci
Odpověď uživateli  kutnohorsky

Preji mnoho nadšených založáků. Ja už jsem všechny své aktivity k obraně odtroubil. Mam jiné priority