Gruzini zatim odolavaju tlaku na barevnu revoluci. Jak dluho vydrži?

Ladislav Větvička
Ladislav Větvička

převzato

Tuž to by mě zajimalo, co zahraničnim agentum zvanym neziskovky tak vadi na tym, že se musi povinně označit jako “zahranični agenti” v připadě, že vic jak 20 % svojich přijmu maju ze zahraniči? píše bloger Ladislav Větvička.
Barevni agenti v Tbilisi zmobilizovali proti přijeti takeho zakona masy zblbnutych lidi, keři po několik dnu teroryzovali centrum města. Připomnělo mi to počatek Majdanu v Kyjevě na podzim 2013. Stejny scenař, stejne nasili, molotovovy koktejly, pokusy o zapaleni statnich budov.

Netušim, z čeho maju taky strach. Je přece jasne, že pokud ma neziskovka podstatnu čast přijmu ze zahraniči, pak za tyto prachy pro zahraniči vykonava zahranični agendu. Žaden zahranični subjekt přece nebude vyhazovat svoje prachy zbuchdarma.

Taky zakon maju jak sudruzi v USA, tak sudruzi v Ruske federaci.

Každopadně gruzinsky parlament cofnul, stahnul navrh zakona a barevni agenti ztratili duvod vyryvat a prozatim se stahli. Na jak dluho, to nikdo netuši, bo ve hře furt je odevřeni druhe fronty na uzemi Abchazie a Osetyje, do čehož se Gruzinum po blbych zkušenosťach z roku 2008 nechce, ale su k temu asi zapadem tlačeni

Kyrgyzstán – další v řadě na barevnou revoluci?

Kazachstán je důležitější než Ukrajina, ukazuje bezbarvá revoluce

Tuž a do teto situace zme se vypravili na mikrovypravu do Adžaryje. Jak se dalo očekavat, cela země je v pohodě a nikdo nechapal, čemu par idyjotu v hlavnim městě vyryva.

Tuž držim Gruzinum palce, aby odolali tlaku multykulturnich sil.

4.2 5 hlasy
Hodnocení článku
1 komentář
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
cablik
cablik
před 11 měsíci

Snad vydrží ale Rusové by to měli razantně řešit pokud na ně někdo nastoupí tak to území dobít pak USA dojdou nastrčené figurky.