Já nic, to ostatní…

Bezpáteřnost Petra Fialy se stává pověstnou. Od té doby, co změnil svůj zjev, a že se na něm museli vizážisté a lékaři vyřádit, se naučil přehazovat výhybky v názorech lépe než kterýkoliv schopný zaměstnanec Českých drah na železnici. Fiala by mohl být dokonce správcem točny schopné obrátit lokomotivu do protisměru.

Jindřich Kulhavý
Jindřich Kulhavý

Novým počinem dle liberálů typu Pribáně či exkluzivního blba a řeporyjského starosty Novotného nejlepší předseda české vlády v historii opět vytvořil další stupeň politické lži. To když prohlásil, že za rekordní inflaci vláda nemůže. Tentokrát není zcela výjimečně viníkem jeho předchůdce v úřadu Andrej Babiš, dokonce ani ruský prezident Vladimír Putin, ale vina padá na ČNB. On jakožto předseda vlády je tedy z obliga a může nadále budovat stát, který chce dle svých slov dostat na úroveň nejvyspělejších zemí světa. Cestu k tomu již nastoupil a společně s vládou se mu slib daný voličům daří úspěšně plnit. Tedy s tímto přesvědčením se každé ráno probouzí. Petře, děkujeme, tolik dobroty jsme opravdu nečekali.

Současná militantní vláda se projevuje všelijak, nikoliv však profesionalitou a odborností. Přestože může mít ČNB skutečně vliv na míru innflace, přičemž hlavním nástrojem k jejímu ovlivnění je výše úrokové sazby vyhlašované touto institucí, a jisté je, že se jí nedaří ,,ukočírovat“ chování komerčních bank, hlavní tíhu nese vláda. Nikdo jiný nemá v ruce dostatečný soubor možných opatření než právě ona. Bohužel jsme byli svědky nejlaxnějšího přístupu politických elit k uměle vzniklé energetické krizi v Evropě vůbec, čehož následkem bylo a je vyšplhání se cen elektřiny, plynu a pohonných hmot do závratné výše. Po celou dobu šel Fiala se svou skvadrou na ruku mafii z ČEZu a jejím minoritním akcionářům většinou sídlícím v USA. A jak víme, drahé energie a paliva jsou startérem inflace, jejíž spirálu úspěšně roztáčí. Přidejme vzápětí vzniklou situaci v oblasti bydlení, které se zdražuje razantně posledních 15 let, českou závislost na burzách, na nichž se obchoduje s plynem a elektřinou, tady patří ,,dík“ bývalému premiérovi z řad ODS Topolánkovi, pirátské chování nadnárodních obchodních organizací, a jsme tam kde jsme.

Fiala otočil už v mnoha případech. Změnil se jeho přístup k EU, k migraci, k šílenému rozhodování v Bruselu, ve vnímání Green Dealu, k zákazu spalovacích motorů, k Ukrajině a schodkům státních rozpočtů či k samotné podstatě demokracie. Původně jsme si mysleli, že ten přerod z kdysi vcelku názorově přijatelného novice v čele ODS v úplného blba a bezpáteřního předsedu vlády trval od roku 2014 do období konce vlády Andreje Babiše, ale jsme svědky toho, že ještě nedosáhnul úplného dna možností. Shazování viny na kohokoliv, jen ne na sebe, je ukázkou nejen diletantismu a naivity, ale také nulové charakternosti a pokřivené morálky. Nejhorší je, že jím vedená likvidace české státnosti, ekonomiky a samostatnosti je záměr pokračující pozváním cizích vojsk na obranu vlastní bezpečnosti. Jsme svědky totálního rozkladu a rozvratu naší společnosti. Fiala se pod to vše podepisuje a tým kolem něj poskládaný musí být dílem buď samotného ďábla, nebo se na jeho skladbě podíleli tvůrci a sponzoři Aspen Institutu. Fiala není vůdce, je to sluha poskytující za bakšiš a možnost stát se blyštivým a poslušným cizím loutkovodičům. Podobně lze vnímat jeho okolí, a nakonec i hradního pána Petra Pavla. Ne, nikdo z nich za nic nemůže a svou práci, kvůli které byli zvoleni, dělají skutečně dobře. Oni tu republiku prostě zničí.

*

Autor: Jindřich Kulhavý, zdorj: iNadhled

4.4 7 hlasy
Hodnocení článku
5 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
vaclav
vaclav
před 11 měsíci

Signalista by mněl mít místo na semaforu.

skeptik
skeptik
před 11 měsíci

Slizký člověk už od pohledu. Přesně takového globalisti potřebovali na místo premiéra ČR.
A to jsem si naivně myslel, že nikoho horšího než Topolánek a Nečas si “uvědomělí” “chytří” “inteligentní” voliči ODS už nezvolí, že se už poučili.
Volbou Fialy definitivně o sobě dokázali, že jsou to tupá nemyslící stvoření.

kutnohorsky
kutnohorsky
před 11 měsíci

Ti lidé ani neočekávali, že se do vlády dostanou. Kritika naprosto všeho, co udělal Babiš jim vyhovovala. Zmanipulovanou volbou soudruhem Rychetským se tam dostali a odhalilo se, co je to za (nebezpečné) odporné kreatury. S kozla se stal zahradník. Pryč s nimi! Už není mnoho času!

cablik
cablik
před 11 měsíci
cablik
cablik
před 11 měsíci

To nejsou žádní odborníci ale jen fanatický transatlantický šílenci za vše mohou oni a jejich dementní páníčci dostávají funkce jen za zásluhy a ne podle odbornosti.