Lidé, kteří nemyslí jako my, jsou loutky Putina

Tak to v dnešní době funguje. Kdo nekriticky nepřijímá válečnou propagandu EU a odvažuje se udělat si vlastní názor, získávat informace mimo státní média, je loutkou nepřítele.

Zahraniční zdroj
Zahraniční zdroj

převzato
Komisařka EU pro hodnoty a transparentnost Věra Jourová varovala před rostoucím šířením ruských propagandistických narativů v Evropě a ruských „loutek“ v německé politice. „V mnoha zemích roste narativ, že Rusko není agresorem, ale obětí,” řekla Jourová pro „Bild am Sonntag”. „Na Slovensku více než 50 procent populace věří konspiračním teoriím, včetně těch o ruské útočné válce,” dodala eurokomisařka.

Problém podle Jourové: „Rusko investuje miliardy do své propagandy, my proti tomu téměř neděláme nic. EU a členské státy musí více investovat do strategické komunikace a boje proti dezinformacím a popsala ruské vysílání „Russia Today“ jako „válečnou propagandistickou zbraň Kremlu“.

V centru zájmu Rusů je především Německo. „Vědí, že pokud zlomí Německo, oslabí celou EU. Německo musí být nezlomné,” pokračovala Jourová.

Zástupkyně předsedkyně Evropské komise také varuje před vlivem Moskvy na německou politiku: „Je to osvědčená taktika Ruska spoléhat se na domácí loutky. Obávám se, že některé z nich mají v Německu. Krajně levicoví a krajně pravicoví politici jsou vojáky ruské informační války,“ upozorňuje Jourová.

Tato laciná a hloupá propaganda a podobné věci se nazývají „Evropská komisařka pro hodnoty a transparentnost“! Jaké hodnoty žena představuje? Hodnoty války a bídy? Ptá se autor  článku na německém webu Jouwatch.

3.3 3 hlasy
Hodnocení článku
13 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
vaclav
vaclav
před 10 měsíci

Joura Kňoura by mněla zavřít tu svoji nevymáchanou držku.

vera havrankova
vera havrankova
před 10 měsíci

Člověk by brečel, když si uvědomí, že ta megera je z Babišova klanu a lidé stále volí Babiše, který jinak káže a přesně opačně v Bruselu postupuje ústy svých poslanců!

mikkesh
mikkesh
před 10 měsíci

Co se jen té nešťastnici mohlo přihodit? Asi upadla.

Plebej
Plebej
před 10 měsíci

Pokud by se Jourová tu a tam dopustila pravdomluvnosti, musela by konstatovat, že nejúčinnější proruskou propagandou je zdravý rozum, kterého se část populace lidu obecného nemíní vzdát. Vzdor masovému vyplachování mozků.
A to je to, co jí tak vadí.

shoty
shoty
před 10 měsíci

Na Jourovej mi okrem jej žvástov vadí jej teplý kravský pohľad.

Hokarc
Hokarc
před 10 měsíci

Tuto koláž bych nazval ,,Pan prezident a nula”. A dokud nám budou nuly vládnout, budou nás ke dnu táhnout.

vachav
vachav
před 10 měsíci

Tato k..va je v EU nominována za hnutí ANO a Babiš je její dlouhodobý podporovatel.Tím chci jen připomenout příznivcům tohoto americko-bruselského slouhy,že kdyby tam seděl místo sudeťáka z Brna,zas až by to taková výhra nebyla.Smutná realita v tomto obludáriu přátelé-není koho volit!

Havloidni zmetek
Havloidni zmetek
před 10 měsíci
Odpověď uživateli  vachav

Ono to není tak jednoduché, jak to vypadá. Vyhrajete sice jako určitá strana volby, ale než vás skutečně pustí ten náš velký zámořský bratr k moci, tak vám pošle na lístečku z ambasády napsaná jména, koho by si tento velký bratr představoval na určitých postech ve vládě apod. Není to rozpis celé… Číst vice »

Haskuv Duch
Haskuv Duch
před 10 měsíci
Odpověď uživateli  Havloidni zmetek

Přihlédneme-li k tomu, že Eujourová má z minulosti na hlavě dostatečně velké množství sraček, které jí činí ovladatelnou a povolnou, je teorie amerického doporučujícího “lístečku” velmi reálná.
Odhlédneme od jejího vrozeného fanatismu a služební horlivosti, která se stala nevábným rysem většiny žen – sufražetek v české vrcholné politice.

Naposledy upraveno před 10 měsíci uživatelem Haskuv Duch
vachav
vachav
před 10 měsíci
Odpověď uživateli  Havloidni zmetek

To je sice možné,ale tímto bych já chování těchto oportunistických politiků rozhodně neomlouval.

kutnohorsky
kutnohorsky
před 10 měsíci

Bylo až hrozné jak jsme Rusko popichovali a provokovali. Jen naší zemi: odstranění sochy Koněva, pojmenování náměstí po bezvýznamném ruském novináři, po kterém dnes ani pes neštěkne, pomník Vlasovcům a to ve době, kdy nás Rusko nijak neomezovalo, nemělo na nás žádné nároky a požadavky. Dohody plnilo. A rozšíření Západu až k hranicím Ruska celkové ohrožovalo jeho… Číst vice »

skeptik
skeptik
před 10 měsíci

Fanatička Jourová připomíná náboženské fanatiky za středověku, kdy se upalovaly “čarodějnice” a každý kdo se odvážil protivit se vrchnosti a církvi.
Dnes je v hledáčku vrchnosti každý s kritickým myšlením, kdo nežere protiruskou propagandu šířenou mainstreamem.

cablik
cablik
před 10 měsíci

A to říká ta největší Americká loutka už aby byla liberální diktatura odstraněna než nás zlikvidují bídou a válkou.