Neskutečná drzost bruselské komise: ukradne nám peníze a z nich zaplatí kompenzace! Nebo nevěříte?

Přemýšleli jste nad tím, kde bere ten úžasný Brusel a jeho komise peníze, kde je ta firma “Brusel” tak excelentní, že může rozdávat tolik miliard, když žádná banka na světě takových zisků nedosahuje?

Vážně věříte, žá nám Brusel něco dává a ještě má na milionové měsíční platy Jourové, Gregorové, a dalších příživníků?

Samozřejmě to funguje tak, že nám Brusel ukradne peníze a z tohoto výpalného nám zaplatí. Ten princip je úžasný.

Co kdybychom přijeli k Jourové domu, sebrali jí veškeré úspory možná i ty na Kajmanech, prodali její byt, zlato a diamanty, a kdyby byla hodná, pár stokorun bychom jí vrátili? Myslíte, že by Jourová či Pirátka Gregorová z Bruselu radostně zatleskaly?

Přitom už to dnes nikomu ani nepříjde. Tento zločin výpalného už se bere jako samozřejmost a vláda poníženě Bruselu děkuje, že nám z výpalného, KDYŽ BUDEME HODNÍ, něco vrátí.

Omezení dovozu našeho obilí je nepřijatelné, píší drzí Ukrajinci diplomatům EU

V sobotu to uvedlo ukrajinské ministerstvo zahraničí v nótě zaslané diplomatickým zástupcům EU a Polska v Kyjevě. Polsko, Maďarsko, Bulharsko, Rumunsko a Slovensko čelí protestům domácích farmářů, kteří dovoz ukrajinských produktů považují za příčinu vlastních problémů s odbytem. Darebácká vláda a 108 poslanců České republiky dovoz nezakázalo.

Evropská komise v pátek ohlásila, že s danými zeměmi dosáhla dohody o tom, že se jednostranná opatření zruší. Dohoda podle ní zahrnuje rovněž podporu pro zemědělce v hodnotě 100 milionů eur (zhruba 2,4 miliardy Kč) a možnost mimořádných ochranných opatření. Ukrajinský ministr financí Serhij Marčenko v sobotu drze řekl, že tento závěr vítá.
Zdroj: https://www.idnes.cz/ekonomika/zahranicni/ukrajina-valka-obili-evropa-vyvoz-penize-eu-omezeni-

Tušíte vůbec, kde bere komise peníze, které nám rozdává, pokud jsme hodní? A nyní na údajné kompenzace?

Když vyrobíme auto a vyvezeme mimo EU. zaplatíme celní poplatky. Ty by měla dostat vláda na silnice, školsví apod.. Tím, že jsme vstoupili do EU, za vývoz českého zboží zaplatíme Bruselu a když budeme poslušní, část nám vrátí. Orbán a Maďarsko poslušné není, tak mu Brusel peníze dát nechce, ač patří Maďarům. Vtipné což?

Celním poplatkům do Bruselu se už říká tradiční vlastní zdroje!!! Přitom Česká republika byla vysoce průmyslový stát s obrovským vývozem. Že Brusel mlaskal a používal nás jako bankomat a to stále dělá, je snad už nyní jasné.

Brusel je tak hodný, že nám nechá 25%, abychom prý mohli kvalitně vybírat peníze do Brusele a měli na auta, celnice, elektronizaci, platy, aby se Jourové, Gregorové a spol nezrtatil ani pověstný groš.

 V období 2021–2027 státům ponechají milostivě 25 % vybraných cel. Tím se jim pokryjí nejen náklady na výběr cel, ale poslouží to také jako pobídka k zajištění jejich důsledného vybírání. 75% si ukradne Jourová, Gregorová a spol..

Dále

Příspěvky členských států

Vlastní zdroje odvozené z hrubého národního důchodu (HND), které poskytují členské země, představují největší zdroj příjmů rozpočtu EU.

Nový zdroj: Vlastní zdroj z plastových obalových odpadů

Nový zdroj příjmů do rozpočtu EU založený na nerecyklovaných plastových obalových odpadech.

Je toho vydírání samozřejmě daleko víc, ale o tom až jindy.

Kdyby Brusel, komise, Jourová, Gregorová a další parta výběrčích výpalného dávala ze svého, nikdo by neřekl ani slovo. Problém je, že oni si platy navyšují, nám snižují a rozdávají z toho, co nám ukradnou.

*

Autor článku: Z povolených zdrojů, zdroj: Skrytá pravda

3 2 hlasy
Hodnocení článku
2 komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
mikkesh
mikkesh
před 1 rokem

To vše je důsledek. Příčinou jsou obecně velmi slabé, ale velmi poslušné vlády, respektive premieři, jednotlivých zemí. Dokud s infantilními chlapci a děvčaty v Bruselu, nezačnou jednat jako se svými zaúkolovanými úředníky (což jsou) a nevrátí je z hrušky na zem s nařízením, aby se věnovali původnímu – Sjednocení norem – Harmonizace daní – Volný pohyb… Číst vice »

cablik
cablik
před 1 rokem
Odpověď uživateli  mikkesh

Příčina je liberální spiknutí proti Evropským státům a pokud nebudou liberální tyrani odstraněni nic se nezmění.