Poslední rozkaz Washingtonu pro Zelenského! Vazalská Smlouva Černochové? Zapomeňte, chystá se něco mnohem horšího!

Před pár dny proniklo na veřejnost, že ukrajinský prezident Zelenskyj plánoval vyhodit do vzduchu ropovod Družba, kterým se stále ještě zásobuje ČR ropou! Co kyjevský komik plánoval, USA hodlají uskutečnit!  

Michael Svatoš
Michael Svatoš
Předevčírem unikly ve Washingtonu dokumenty, podle kterých plánují USA dnes 19. května donutit země G-7, aby vyhlásily nařízení, že Evropa už nikdy nebude odebírat žádný ruský plyn! Tento slib Evropy má být podle Washingtonu a Kyjeva součástí tzv. dvanáctého balíku sankcí na Rusko! Ukrajinský ministr energetiky tento vazalský závazek Evropy Washingtonu okomentoval slovy:  (Trvalý) Zákaz dovozu ruského plynu prostřednictvím plynovodů může být dobrým symbolickým krokem! Mohlo by to znemožnit Rusku jeden pohodlný způsob, jak vydírat EU a korumpovat evropské politiky!

Protože Rusko ještě stále letos v květnu zajišťuje svými dodávkami prostřednictvím plynovodů 8% vší spotřeby plynu v EU, na celou záležitost se podíváme podrobněji, protože celá řada z nás nyní dostává faktury, aby zaplatila tučné doplatky za energie!

Zelenskyj je na konci své kariéry! Napsal 14. května francouzský vojenský analytik a bývalý pilot vojenského letectva pplk. Jacques Guillemain:

Mýtus o svatém Zelenském, idolu tábora dobra, se brzy rozpadne. Podvodník může své lidi klamat jen na chvíli. 

Podle Guillemaina už jen západní média věří, že Ukrajina válku vyhraje. Kyjev podle něj letos ztrácí průměrně 100 mrtvých denně. Toto číslo padlých, přesně odpovídá našemu odbornému odhadu z 12. května. Ovšem nejsou výjimkou ani dny, kdy Rusové, jako 15. května vyřadí za den i 700 ukrajinských vojáků. Poslední, co může nyní Zelenský udělat, aby se zachránil, a udržel si finanční podporu Západu,je nahnat trosky ukrajinské armády do krvavé lázně! Podle Guillemaina není žádná naděje, aby armáda špatně vyzbrojená zastaralou a vyřazenou vojenskou technikou NATO mohla slavit jakýkoli úspěch proti moderními zbraněmi disponujícími Rusy. Než bude po všem, musí ale Washington shrábnout dividendu za statisíce zbytečných ukrajinských mrtvých! A tou je – nahradit Rusko jako dodavatele plynu do Evropy.

Za pár dní se v Jižní Africe sejde kongres BRICS, a do organizace vstoupí Saúdská Arábie, Spojené arabské emiráty, Alžírsko, Egypt, Bahrajn a Írán. Dalších 19 zemí se chystá do organizace vstoupit v nejbližší době. Očekává se, že organizace BRICS bude do konce roku 2027 vytvářet už 37% světového HDP, kdežto G-7 jen 28%. Hlavním bodem jednání BRICS v Jižní Africe bude urychlené provedení de-dolarizace světového obchodu! Země BRICS, (Brazílie, Čína, Indie, Rusko a Jihoafrická republika), odstranění monopolu dolarů a eur ze světového obchodu vidí jako prostředek ke zlomení ekonomické a politické nadvlády Západu a zejména USA na zbytkem světa. Jakmile toho dosáhnou, USA ztratí schopnost tisknout dolary, vytvářet astronomický dluh, a z něj platit svou armádu. USA se budou muset začít živit jako všechny ostatní národy na světě, a místo tisknutí bilionů dolarů, které pumpují do mezinárodního obchodu, budou muset začít vyvážet suroviny, energie, produkty, potraviny a technologie.

Protože americký plyn je finančně náročnější vytěžit a poslat do Evropy než plyn ruský. Nezbývá USA, než zakázat Evropě na věky odebírat levný ruský plyn!

Když USA ve svém požadavku na závazek Evropy nikdy už neodebírat ruský plyn v příštích dnech neuspějí, je chlastací smlouva, kterou podepisuje Černochová s USA na další tzv. dočasný pobyt vojsk na území Česka, úplně zbytečná, protože šok, který ekonomika USA utrží de-dolarizací světového obchodu, a obnovením ruských dodávek plynu do EU, Washingtonu finančně nedovolí vydržovat svou armádu v současné velikosti, a bude ji muset podstatně zredukovat. Vzhledem k naléhavosti čelit Číně, nakonec USA sami z Čech odpochodují, a dá-li bůh, vezmou si Černochovou i s jejími bary pro žíznivé americké vojáky sebou, aby tady už nestrašila děti válkou.

Posledním úkolem Zelenského tedy je, prodlužovat válku do té doby, než si USA zajistí monopol na dodávky plynu do Evropy! Naštěstí se zdá, že Německo, Itálie a Francie, tento plán na schůzce v Japonsku odmítnou! A z toho plyne, že mír se blíží, a s ním i dodávky levných ruských energií! Fialová bída tak konečně skončí!

***

Autor/vložil: Michael Svatoš, zdroj: MaP

4.2 5 hlasy
Hodnocení článku
3 komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Hokarc
Hokarc
před 10 měsíci

Fialová vláda smrti
jiným dává, národ drtí!

standa
standa
před 10 měsíci

Nejdříve dopadne kladivo dedolarizace a deeuropeizace na celý Západní svět ! Ti budou koukat tak, že vypadlé oči z důlků budou srandičkou. To bude těžká rána všem firmám s akciemi, každému dolarovému účtu – nakonec se bude platit dolary a eury jen v Západním světě – EU, AU, USA, Kanada, Japonsko, Jižní Korea – unesou… Číst vice »

cablik
cablik
před 10 měsíci

Ten konec jev skvělý už aby to bylo ještě by se Evropa měla domluvit a vykopnout US páníčky zpět za oceán možná na základny u nás ani nedojde.