ŠOK! 300 milionů imigrantů získalo právo přesídlit do Evropy! 22 000 EUR má zaplatit Česko za každého ze 120 tisíc nově relokovaných imigrantů ze západní Evropy do východní Evropy! O všem se tajně jednalo minulý týden na poradě v Bruselu!

Podle nového schváleného nařízení může do Evropy vyrazit až 300 milionů legálních imigrantů! Masová imigrace uprostřed největší hospodářské krize od třicátých let má změnit národnostní složení Evropy! Přinášíme podrobnou analýzu, co se zase nového v Bruselu za našimi zády upeklo!

Michael Svatoš
Michael Svatoš

Jak jsme informovali už 23. května Německo a další země Západu se rozhodly, že se razantně zbaví nepřizpůsobivých neevropských imigrantů, kteří nejsou schopni práce, a dělají z míst, kde jsou ubytováváni NO-GO zóny. Dnes přinášíme nejnovější informace, jak se v Bruselu rozhodli, že relokaci 120 tisíc nepřizpůsobivých imigrantů ze Západu EU provedou.

Podle plánu, o kterém se minulý týden jednalo v Bruselu za zavřenými dveřmi, hodlá Brusel v první fázi takto přemístit 30 000 hlavně nelegálních imigrantů, a ve druhé fázi dalších 120 000. Plán představila na schůzce velvyslanců všech zemí EU v Bruselu komisařka Johanssonová. Podle plánu má každá země, která imigranty dobrovolně nepřevezme, zaplatit pokutu 22 tisíc EUR za každého nepřevzatého imigranta. Proti plánu se zatím vzbouřilo jediné (!) Polsko, které oznámilo, že bude plán vetovat. Na plánu je podivné, že Brusel přispívá na jednoho ukrajinského imigranta přijatého ve východní části EU částkou 200 EUR na hlavu, ale požaduje, aby země východní EU platily na každého odmítnutého neevropského imigranta 22 tisíc EUR na hlavu! Znovu se tak ukazuje, že si země západní EU hodlají své imigrační potíže vyřešit na účet zemí východní EU. Je zajímavé, že Fiala ani Odór, na rozdíl od Polska proti plánu komisařky Johanssonové v Bruselu neprotestovali. Asi se jim líbí představa, že i u nás vzniknou NO-GO zóny! A nebo mají oba miliardy na rozhazování! V každém případě se ukazuje, že Brusel nehodlá na své politice znovu-osídlování Evropy novými obyvateli nic měnit! Ostatně právě proto soudím, že Bruxelae musí být zničeno ještě dřív, než nás samo svojí imigrační politikou zlikviduje. (Velmi podrobně vysvětleno v MAP 1685.)

Podle německé veřejnoprávní stanice ZDF už 56% Němců nevěří, že se imigranty podaří úspěšně integrovat do německé společnosti! Němečtí vládnoucí politici se proto rozhodli značné části nepřizpůsobivých imigrantů zbavit. Tak jako se Česko stalo popelnicí pro západní výrobce potravin, tak se má stát i skládkou pro nepřizpůsobivé imigranty. Důsledky imigrace v Evropě budou stále horší a horší.

Nejnověji jdou hrozivé zprávy z Portugalska. Tamní vláda vydala podle návodu Bruselu koncem března 2023 nový zákon, podle kterého každý se občan Angoly, Brazílie, Kapverd, Guinei-Bissau, Rovníkové Guinei, Mosambiku, Svatého Tomáše a Princova ostrova a Východního Timoru, celkem přes 300 milionů osob, může za poplatek 15 EUR usadit v Portugalsku na 5 let! Jen za dva měsíce existence tohoto zákona už přicestovalo legálně do Portugalska 113 tisíc imigrantů. V Portugalsku vypukla okamžitě bytová krize a Afgánští imigranti začali podle svého zvyku z jiných zemí Evropy vraždit ženy. Podle šéfa strany Chega, portugalské obdoby německé AfD, se mezi tyto legální imigranty z bývalých portugalských zemí okamžitě zamíchali pomocí falešných mafiánských papírů imigranti z ostatních zemí, a Evropa má teď v Portugalsku otevřenou bránu, kterou do ní bude proudit víc imigrantů než přes Balkán a Severní Afriku.

Německo je v recesi! Podle nejnovějších dat německých ekonomů se výroba propadla, a hlavně – nejsou nové objednávky! Německo představuje 30% evropské Ekonomiky. Z Česka do Německa míří  32,4 % veškerého vývozu! Jakýkoli kolaps v Německu znamená pro ČR katastrofální krizi!

Německo bylo před vstupem ČR, Polska a Maďarska do EU  přezdíváno nemocný muž Evropy. Jeho ekonomika neustále stagnovala a vysoká nezaměstnanost vyvolala politickou nutnost uvalit na Čechy, Poláky a Maďary několikaletý zákaz, aby v Německu mohli legálně pracovat. Německo před vstupem ČR do EU egoisticky donutilo ČR, aby zlikvidovala svůj průmysl, a místo něj umístilo do Česka své levné montovny.

Německo se ekonomicky vyléčilo díky levné české práci, díky levným ruským energiím a surovinám, a díky hladovému čínskému a ruskému trhu. Dnes ze všech těchto tří pilířů německého úspěchu posledních desetiletí zbývá jediné – levné české montovny. A Česko je jako africká kolonie chronicky závislé na levné práci pro Němce. S tou bude rychle konec. Protože ani ten nejhůře placený český dělník nedokáže německému průmyslu ekonomicky nahradit finanční ztrátu levných ruských energií a surovin, a ruského i čínského trhu. S Německem je amen. A Němci tak jako neváhali, a zakázali nám u nich pracovat, a udělali si z nás kolonii, a potravinovou popelnici, nyní nezaváhají a přemístí k nám imigranty, kteří nechtějí, a nebo nemohou pracovat, protože nic neumějí! Nemáme se na co těšit, budoucnost vypadá nedobře!  Nastává tak bohužel přesně to, před čím jsme varovali, že je nevyhnutelné, od roku 2019 – viz náš archív na michalapetr.cz. (Archív doporučujeme otevírat v OPERA.) Děkujeme všem, kdo nás za tu dobu podporovali. S Fialou a jeho kumpány ze STAN, TOP, KDÚ-ČSL a od Pirátů nastává konec republiky. Proto nám nezbývá než rychle najít nějakého českého Orbána!

* * *

4 8 hlasy
Hodnocení článku
5 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
kutnohorsky
kutnohorsky
před 1 rokem

Pan Svatoš je radikálně naladěný, občas trochu přehání a někdy se i mýlí. Díky za pana Svatoše, že je…

cablik
cablik
před 1 rokem

Jestli se tu dostanou bude s Čechy ámen jo to je plán my jsme je pozvali a teď je předáme Slovanskému untermensch. Věřím že i Maďaři jim do toho hodí vidle.

spartak
spartak
před 1 rokem

Pan Michal Svatoš je rozjetý jak navztekaný buchar a za to velký dík. Československo již neexistuje a ČR snese i notnou dávku fašismu ,tedy i podřízenost západu. Snad se dostanou tyto zprávy i k voličům zmaru ,kteří 30let volí pravicovou sebrankou.

tomaskova
tomaskova
před 1 rokem
Odpověď uživateli  spartak

I když se dostanou, výsledek bude 0. Volby jsou už dávno zmanipulované a je mimo mísu neustále tvrdit, že to je vina voličů pětikoly. Pan Svatoš je stejný jako VK, libuje si v destruktivních informacích a je mu jedno, jaký dopad to bude mít na lidi se slabší náturou.

cablik
cablik
před 1 rokem
Odpověď uživateli  tomaskova

Takové věci se musí zveřejňovat a na slabé povahy není čas chtělo by to aby to vědělo co nejvíc lidí.