Fialova vláda: Vědomá destrukce státu. Vazalská smlouva s USA likviduje zbytky naší suverenity. Migrační pakt věstí katastrofu. Brusel je šťasten z nejslabší vlády v naší historii. Český lev umírá. Co vše ještě sneseme?

JINDŘICH KULHAVÝ komentuje katastrofu, kterou pro nás vědomě připravuje současná vláda bruselských lokajů – a ptá se, jak dlouho si to těžce zkoušení čeští občané nechají líbit

Jindřich Kulhavý
Jindřich Kulhavý

Fialova vláda se stala hrobařem české státnosti, ekonomiky a národní hrdosti. Vše, co může Českou republiku poškodit, je Petrem Fialou a dalšími ministry a představiteli pětikoalice podepsané. Přibýt může snad už jen ratifikace Istanbulské úmluvy. 

Destrukce kam se podíváš

Nejviditelnějším důkazem vzdání se suverenity je dohoda o vstupu americké armády na naše území. Tzv. Obranná smlouva staví při její případné ,,invazi“ do naší země americké občany a vojáky nad zákony České republiky a dělá z nich nedotknutelné. Navíc se vláda upsala k přenechání části již tak vybrakovaného státu cizím příslušníkům tvořícím z naší krásné země novodobý terč ve chvíli, kdyby byli Rusové provokacemi nuceni použít zbraně se středně dlouhým doletem.

Následky podobné události by byli samozřejmě dalekosáhlé. Navíc v případě takové situace je velmi sporné, s kterou stranou konfliktu by chtěli Češi spolupracovat – a lze velmi logicky předpokládat, že by byl národ tak jako nyní rozdělen na dvě poloviny stojící proti sobě. Pětikoalice však rozhodla za nás, aniž by se někoho i přes ztrácející důvěru ptala.

V ekonomické oblasti si s námi Brusel jaksi vytírá své zatuchlé pozadí. Využívá nejslabší vlády v historii samostatného Československa a nástupnické České republiky. Západní investoři opouštějí slábnoucí republiku a silueta levné montovny a skladovacích areálů již zcela dominuje. Tahoun naší ekonomiky, tedy automobilový průmysl, velmi rychle kolabuje a jeho výnosné části Němci přemisťují na Západ.

Bez obrany

Pro Brusel je důležitější udržet v chodu ekonomiky Německa, Španělska a dalších bývalých členských zemí dnes už neexistujícího EHS. Z Čech a Moravy se stalo smetiště EU, a dnes také odkladiště Ukrajinců majících nadstandardní podmínky. Místní občané jsou proti nim považováni za eurounijně podřadné. Přístup k České republice oslabené mizerným vedením loajálním pouze USA a Bruselu je alarmující. Je s podivem, co vše sneseme.

Green Deal je nejkatastrofálnějším plánem bruselských pseudoelit a neschopnost vlády bránit zájmy České republiky v evropském regionu i v mezinárodních vztazích (jak politických, tak i obchodních) je do očí bijící. Ideologicky zmasírovaní představitelé Pětikoalice a nefunkční opozice v podobě prounijního ANO, líné SPD a sice nastupující, ale vůči Bruselu opět nevyhraněné strany PRO, to vše znamená podvolení se idiotismu z hlavního sídla EU k nám směřujícího.

Celá ta nesmyslná ideologie je jen dalším krokem k totální kontrole obyvatelstva, omezení jeho mobility a svobod. Evropská unie využije každé možnosti, jak z nás dostat i tu poslední korunu a vytváří podmínky pro totální okrádání prostých občanů. Lhaní o klimatické krizi se už blíží totální fantasmagorii – a přístup vlády ukazuje, kam až může prostá idiocie cílená na výchovu nových státních elit dojít.

Migrační katastrofa

Složení vlády, v níž zcela absentují skuteční odborníci z jednotlivých odvětví, je katastrofální. Třešínkou na ekodortu je neschopnost rozehnat stovku aktivistů z tzv. Poslední generace, kteří již týdny blokují pražskou dopravu. Lidé by si to s nimi vyřídili sami a ručně, brání jim v tom však policejní ochrana této sekty a neochota je prostě dle zákona potrestat. To na jiné aktivisty se takové ohledy neberou.

Další ukázkou ztráty národní hrdosti a smyslu pro ochranu české populace je migrace. Přistoupení k migrační smlouvě dělá z naší země další otevřený cíl pro migranty z Afriky a Blízkého Východu. Přestože zatím tu máme především ,,statečné“ Ukrajince neochotné cokoliv udělat pro svou vlast ale připravené nadále devastovat svou přítomností naši republiku a její ekonomiku, to vše za neochvějné podpory kolaborantského Fialova kabinetu, na cestě do Evropy jsou další miliony migrantů z ještě méně přijatelných lokalit, které má Brusel v plánu nám přidělit. Teď teprve začne jízda. Letenské znásilnění je jen předzvěstí budoucích událostí.

Český lev umírá

LGBT komunita získala v naší společnosti prioritní místo i přes všeobecný odpor, který k ní cítíé většina občanů. Zbabělost politiků říct nahlas, že úchylnost na ulici, do škol a na veřejnost v jakékoliv verzi nepatří, je zjevná. I proto, že průnik členů LGBT do nejvyšších míst pokračuje a jejich moc se zvětšuje.

Lze vnímat podporu této komunity i z podnikatelských oblastí a je s podivem, že firmy angažující se v protežování zvrhlosti dosud na svých obchodních aktivitách – tak jako v zahraničí – nepociťují dopady. Ať už jde o Škodu, pivovary či média zviditelňující se při akcích LGBT. Naše vláda klasicky zalezla do nory, z níž vystrčila duhovou vlajku.

Jsme svědky totálního úpadku České republiky. Přesto mlčíme a jen reptáme, aniž bychom byli ochotni cokoliv podstatného proti tomu udělat. Stojíme na vlastním pohřbu, fňukáme do kapesníčků a jsme schopni vzít lopatu a sami se ještě zaházet.

Český lev umírá.

 

Autor: Jindřich Kulhavý, zdroj: iNadhled.

4 6 hlasy
Hodnocení článku
9 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Hokarc
Hokarc
před 11 měsíci

Je to smutné, ale nyní bychom ve státním znaku měli mít osla !

tomaskova
tomaskova
před 11 měsíci

Nechť se pan autor vyjádří, co tedy podniknout, aby se vše změnilo. Hlavně ať neradí démonstraci, to jsou rady pro kočku.

Lubez
Lubez
před 11 měsíci
Odpověď uživateli  tomaskova

Pro kočku jsi ty.
Jednou jsi žena a potom dle psaní chlap?
Aha duhová fangle.

pavlan
pavlan
před 11 měsíci

V Bruselu a Berlíně si řekli :”Měli jste na to 100 let. Už 5 let přesluhujete ! Končíte !”

spartak
spartak
před 11 měsíci

Pokud se šíří názor ,že až tato vláda je nejhorší ,tak opakuji ,že ne! Kormidelníci ČSSR byli nahrazení chátrou ,která ničemu nerozuměla jen své kešeni a tak se to táhne 30let !

cablik
cablik
před 11 měsíci

Bohužel to jsou smutná fakta ale nic není ztraceno liberálně zelené nacistické šílenství se už nelíbí ani lidem na západě všeho do času. Jinak jestli si myslíte že vás nechají vystoupit z EU tak se mýlíte. Potřebujeme vládu jako mají Maďaři která bude jejich šílenosti odmítat.

kutnohorsky
kutnohorsky
před 11 měsíci
Odpověď uživateli  cablik

Ani milion a něco demonstrantů ve Francii proti jejích vládě nic nezmohlo. Nevadí, že jim šlo o trochu něco jiného…

Václav Dvořák
Admin
Václav Dvořák
před 11 měsíci
Odpověď uživateli  kutnohorsky

Vadí, žluté vesty bez programu systémové změny se mohou udemonstrovat a výsledek – téměř nic a Macron stále na koni.

cablik
cablik
před 11 měsíci
Odpověď uživateli  kutnohorsky

To se budete divit teď toho mají dost i pro migraci takže důvodů mají dost aby jim do toho hodili vidle chce to jen lépe volit.