O těch, kteří vidí postsovětský prostor jako “džungli mezi Čínou a USA”

Ukrajina bude “první zemí Velkého Vynulování”, dal jasně najevo dávno před odstřelením Kachovské elektrárny, hned po zahájení SVO Klaus Schwab (na obrázku). A jeho komplici byly vyznačeny směry, ve kterých se to bude provádět: 1. Deindustrializace za účelem “snížení uhlíkových emisí” a zlepšení ekologie (zničení vojenskými prostředky infrastruktury, průmyslu, ekonomiky); 2. Likvidace národní suverenity území;

3. Úbytek obyvatel, především práce neschopných – staří lidé, děti, mladé matky, invalidé; 4. Stanovení zbývající populace do maximální závislosti na státu; 5. Zavedení systému sociálního ratingu spojeného s za (a) s univerzálním základním příjmem, (b) digitální biometrickou identifikací (čipování), (c) očkovacími průkazy. 6. Sjednocení (v chytrém telefonu nebo čipovém implantátu) všech právotvorných základů života (dokumenty, lékařské karty, povolení, zákazy, hodnocení, příjmy a pokuty atd.).

Od té doby, nehledě na boje, je prioritou vybudování digitálního koncentračního tábora na území bývalé USSR u současného kyjevského režimu. V říjnu bylo za přítomnosti prezidentů Ukrajiny a Švýcarska podepsáno memorandum o partnerství v oblasti digitální transformace. Podle memoranda se rozšiřuje a prohlubuje spolupráce v oblasti digitální transformace “na podporu obnovy Ukrajiny prostřednictvím digitalizace”. Švýcarsko poskytuje finanční prostředky ve výši až 15 milionů franků “na podporu dalšího rozvoje digitalizace jako inovativního přístupu”. Účastníci zasílají tento grant na rozšíření programu “elektronického řízení pro kontrolu orgánů a účast společnosti” (EGAP).

Mezitím se válka, jež začala v roce 2014 proti Donbasu těmi, kteří se chopili moci v Kyjevě, dávno změnila na demontáž živého prostoru na východě bývalé Ukrajinské SSR. Podle názoru expertů režim pilně zpracovává agendu přechodu na “novou normálnost”, a to závisí na destrukci “starého” řádu. Včetně území Ruské federace. Proto mezinárodní právo “jde vniveč”, jako rudiment starého světa, proto se ničí území, je organizován hromadný exodus uprchlíků, jsou vytvářeny prostřednictvím, vč. lidskými rukami, katastrof předpoklady pro hlad a epidemie, přetrhávají se ekonomické vazby. To vše proto, aby seriózní lidé na Západě ocenili píli v propagaci projektu.

Scénář, který by měl vést k vylidnění bývalé USSR a v budoucnu i Ruské federace, popsal ve svých dílech spisovatel-futurolog I. Šnurenko. A jako první zveřejnil předzvěst Klause Schwaba ideolog “třetí průmyslové revoluce” a autor knihy “Evropský sen” (the European Dream, 2004) Jeremy Rifkin, který oznámil, že do roku 2030 by se mělo zdvojnásobit území Země “bez” lidí a stop jejich činnosti.

Na Ukrajině není tento projekt realizován první desetiletí, kdy je zapojen celý systém řízení a obyvatelstvo, které si neuvědomuje, že bylo přivedeno k masakru. Zpočátku s pomocí dvou “majdanů” došlo k podřízenosti úřednictva na organizační úrovni, byl vytvořen mechanismus pro plnění úkolů projektantů “velkého vynulování po ukrajinsky”.

Pak následoval covidový teror. Prosadil ustanovení, podle něhož nemá odosobněná biomasa, na kterou se obyvatelstvo bývalé USSR přeměnilo, žádná práva.

Poté, co byrokracii kyjevského režimu připoutali krví a několikrát zkontrolovali na algoritmické řízení, byl systém zralý na úplné opuštění zbytků lidského zásahu. Lidská nastavení, která regulují veřejný život, prostě přestala fungovat, často jsou prostě odhozena.

Covidový teror odstartoval éru, kdy je člověk považován za biomateriál, maso pro děla a tělo pro získávání orgánů nebo na pokusy o transformaci na kyborga.

Před organizací digitálního koncentračního tábora je obyvatelstvu bývalé Ukrajiny vnucována sebedestrukce prostřednictvím nesmyslné války. Cíle: vykrvácení a vylidnění celých regionů, vznik soukromých neofeudálních armád. Ty budou drancovat vše, co na území zůstane, budou mezi sebou bojovat o zdroje. Na nějaká pravidla a zákony lze zapomenout.

Začnou masové evakuace-exekuce obyvatel, jejichž algoritmy se nyní vybrušují na severu Ameriky (v Kanadě) pod záminkou přírodních katastrof. NATO se bude připravovat k zasazení vojenské porážky Rusku. Územní oddělení a drobení, které bylo zahájeno již v době covidového teroru, bude uzákoněno. Obyvatelstvo se ocitne mezi nenasytnými místními gangy na jedné straně a okupačními vojsky na straně druhé.  Evakuaci-exekuci budou postupně přidávat charakter masové genocidy, jako tomu bylo v Irsku v době britské okupace nebo vyhlazení indiánů přesídlenci v USA.

Valerij Iljin

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

fondsk

4.6 5 hlasy
Hodnocení článku
11 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
reproduktor
reproduktor
před 10 měsíci

Tak jako Češi si neumějí vladnout, tak stejne i Ukrajina. Prostě to tak je. Po valce myslím první, sem poslala Francie sve biřice, kteří dohlíželi na vznik republiky a profrancouzkou orientaci. Pak už to vsichni znají ….

cablik
cablik
před 10 měsíci

CENOVÉ STROPY NAŠÍ VLÁDY
https://pravyprostor.net/?p=161712

NĚMECKO SI HODLÁ ÚSTY ZELENÝCH POZVAT DALŠÍ TISÍCE BĚŽENCŮ
https://pravyprostor.net/?p=161503

POVINNÁ SOLIDARITA?
https://pravyprostor.net/?p=161703

Darovanému dělu na kříže nehleď
https://zvedavec.news/komentare/2023/06/9667-darovanemu-delu-na-krize-nehled.htm

tomaskova
tomaskova
před 10 měsíci

Když nám tento scénář ukazovali již před lety v scifi filmech, všichni kroutili hlavou a klepali si na čelo, jakými blbostmi nás to krmí. No a uběhlo pár let a stává se z toho realita, která znamená pro lidstvo zkázu a zmar.

Anonym
Anonym
před 10 měsíci
Odpověď uživateli  tomaskova

Ale pořád si většina obyvatel klepe na čela a směje se tomu. Prostě si nikdo nepřipouští, že za bolševika nám bylo blaze. S jakým nadšením jsme tento hrozný režim vítali. Přestože máme přísloví: “Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají”. No a už není třeba zpívat. Dokonáno jest.

danny
danny
před 10 měsíci

Opět známý Drang nach Osten. Plán do písmene opsaný z německého “Plan Ost” z dílny Alfreda Rosenbergera. Přesně takto bylo plánováno potupovat a to i na stejném území. Židé byli pouze zkušebním vzorkem. Slované měli následovat a po nich i další. Stejně mělo být naloženo i s územím a jeho zdroji. Co znamenal je také známo. Desítky miliónů mrtvých civilistů.… Číst vice »

mikkesh
mikkesh
před 10 měsíci
Odpověď uživateli  danny

Velmi dobré a přesné. Není co dodat.

Naposledy upraveno před 10 měsíci uživatelem mikkesh
reproduktor
reproduktor
před 10 měsíci
Odpověď uživateli  danny

Jo jo a myšlenka pokračuje, ale dnes se čtvrtá říše nazyva EU.

cablik
cablik
před 10 měsíci

CHTĚJÍ VYCHOVÁVAT MUŽE

https://pravyprostor.net/?p=161709

cablik
cablik
před 10 měsíci

Pokud existuje normální svět tak si nemohou nic takového dovolit a světovládu nikdy mít nebudou. Už aby je lidé kopli do těch nemocných mozků.

tomaskova
tomaskova
před 10 měsíci
Odpověď uživateli  cablik

A existuje ten normální svět? A čemu říkáte normální? Člověk člověku bratrem nebo vlkem?

cablik
cablik
před 10 měsíci
Odpověď uživateli  tomaskova

Určitě to jsou ti druzí nebo ne Rusku byla válka vnucena z důvodů které víme a kdo touží po světovládě je jasné. Stále toho nemáte dost co se nám snaží západ vnutit………