Ministerstvo Jany Černochové: armádní bazoš, šmelení s náboji a velký nepořádek

Víte, že ministryně obrany Černochová nakupuje vojenskou výstroj o 75 % dráž, než její předchůdce? Víte, že například s novými vojenskými řemeny, označenými logem Armády České republiky, ponožkami nebo teplákovými soupravami čile obchoduje na bazoši? A víte, že se tam dají koupit i ostré náboje? Ukážeme Vám to.

Jana Bobošíková
Jana Bobošíková

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=eDWnRkAGz3k

Všechna videa, rozhovory a podcasty na jednom místě: www.abybylojasno.cz

3.6 8 hlasy
Hodnocení článku
8 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
tomaskova
tomaskova
před 8 měsíci

Tímto jen demonstruje svoji tupost a je dobře, že to lidé vidí. Jak říká D.Trump-nestačí o tom mluvit, lidem se to musí ukázat. A vzhledem k tomu, že je český národ ležící-spící, bude nás to všechny hodně bolet.

Karel2002
Karel2002
před 8 měsíci
Odpověď uživateli  tomaskova

Černochová je uvědoměla a Pražáci jí milují. Před tím, než se stala ministryní obrany, byla starostkou městské čtvrti Praha 2.

danny
danny
před 8 měsíci

Takto se “obchodovalo” kdysi i jiným výstrojním materiálem. Velmi žádaným artiklem byly tzv. “bundokošile”. Ještě více ceněny byly modré od příslušníků MV. Běžně stály “z ručky do ručky” 300,- Kčs. A to byly velmi slušné peníze! Velmi žádaná byla i pouzdra na starou plynovou masku ” s chobotem”. A žádaná jsou dodnes. Dále šly na odbyt i ponožky,… Číst vice »

Haskuv Duch
Haskuv Duch
před 8 měsíci
Odpověď uživateli  danny

Maskáče 60-ky vč. kabátu a čepice, hnědáky montérky i černé pro tankisty / PVO/ dělostřelectvo, lampasácký košile (táta je rád nosil), zimní vysoké silné fusekle, kožené rukavice s nápletem, kukla kombinovaná, dříve též celty. Většina těchto věcí byla pod rukou, některý artikl už v částečně použitém stavu – nebylo to na škodu. Na rozdíl… Číst vice »

Naposledy upraveno před 8 měsíci uživatelem Haskuv Duch
Karel2002
Karel2002
před 8 měsíci
Odpověď uživateli  danny

Bundošky vypadaly moc pěkně. A kanady se hodí do hor. Lepší je jít na Rysy v kanadách než v nějakých sandálech.

Pavel 1964
Pavel 1964
před 8 měsíci
Odpověď uživateli  danny

Dobře, ale je rozdíl mezi třeba polní lopatkou, polní kuchyní a nebo košilí. Polní lopatku si dnešní profík “nekupuje”. Dostane poukázky a za ně si nakupuje “věci na sebe”. Nelze poukázky vyměnit za peníze, ponožky, opasek, … prodat kamarádovi nebo vystavit na bazoši, to jde. I ta vaše modrá bundoška nemusela být kradená… Číst vice »

vaclav
vaclav
před 8 měsíci

U nás je vše možné – za vlády takových idiotů.

cablik
cablik
před 8 měsíci
Odpověď uživateli  vaclav

Ale kdepak oni vědí co dělají snaží se udržet jejich rádoby ochránce nad vodou protože nemají světu co nabídnout tak se nakoupí jejich zastaralé a nefunkční zbraně.