Zítra začíná monstrproces!

V Holandsku začíná soudní proces k žalobě proti státu, Gatesovi, Pfizeru a dalším globalistickým zločincům. Žalobci u soudu budou podrobně vysvětlovat a zdůvodňovat, že Covid-19 není nemoc, ale součást Velkého resetu.

USA je tak zadlužená, že Ukrajině a dokonce ani Izraeli nedá ani dolar. Chtějí tak odvrátit zhroucení USA, které už stejně probíhá.

Ukrajinská armáda žádá rezignaci Zelenáče. Dle horoskopu Zelenáče, jako prezident skončí v půli únory a do konce života mu bude zbývat jeden rok. Pravděpodobně na něj bude proveden atentát.

Kandidát na amerického prezidenta Kennedy mladší říká: “Izrael má pro nás klíčový význam už 75 let. Je pro nás nenahraditelný spojenec. Dává nám možnost ovlivnit situaci na Východě. Pokud Izrael zmizí,  Rusko a Čína ovládnou Blízký východ, což bude mít katastrofální důsledky pro národní bezpečnost USA.”

Další americký kandidát na prezidenta Ron Paul volá po zrušení WEF, financovaným i Šorošem. Zdá se, že Američané jsou připraveni se tomu bránit, což je pro WEF špatná zpráva.

Důchodci na Slovensku a v Maďarsku dostanou 13. důchod. Šoroš přiznal, že financoval Čaputovou. Šimečkův otec přiznal, že Šorošovy peníze pomohly odstranit Mečiara.

Nové zvolení Pekařky a Válka dokazuje, že STAN nemá lidi. Upřímnou soustrast.

Desetitisíce politiků demonstrovalo za vystoupení z Utopie.

Letadla F35 jsou tak předražená, že je odmítá provozovat i letectvo USA. 24 letadel stojí třetinu bilionu Kč! Životnost je 30 roků. Černoška si “prodloužila” životnost letadel o 10 let navíc, takže budeme platit půl bilionu Kč.

Nevětší švédská elektrárna v Evropě bankrotuje. Kvůli větrníkům jsou káceny stamiliony stromů a likvidovány celé populace ptactva a hmyzu. Přitom větrníky jsou zcela neefektivní. Kdysi tam místo 500 turbín byla nedotčená příroda a husté lesy. Větrná farma musí nakupovat elektřinu v době, když není vítr, proto bankrotuje.

Soudruh Nutela hledá investory, kteří by přišli k nám. Není schopen pochopit, že když je u nás elektrřina nejdražší, tak nikoho nepřiláká, spíš vyžene firmy, které tu ještě zbyly. Zřejmě neví, co jsou to výrobní náklady. A to si říká profesor.

Likvidační, pardon, konsolidační balíček zničí hutě, ocelárny a sklárny, které přežily obě války a dokonce EET. Zdražením výrobků by se staly zcela nekonkurenčními.

Hasiči přišli na to, že hasit elektroauta se nevyplatí. Týká se i solárek na střeše. Spotřeba vody je při hašení o dvě třetiny vyšší!

Tchajwanský hrdina Zastrčil vyhrožuje Rusku a Číně: Zničíme Rusko a pak půjdeme na Čínu.

Do ukrajinské války byl povolán 68letý duchovní – už nejsou lidi.

Aby se v USA prosadily elektromobily, tak řidiči v autech se spalovacím motorem musí zaplatit pokuty, když pojedou rychleji než 40 km/hod. Nařídil to padající Bidet.

V posledních letech v Miss Universe vítězí většinou trans, proto už tato soutěž nikoho nezajímá, tak jako nové filmy Disneyfilmu.

Německé firmy odcházejí mimo země, kde nejsou uhlíkové daně a drahá energie. Propouští se tam ve velkém. Brzo to přijde k nám, protože jsme výrobně na Německo vázáni.

Švýcaři jednají o tom, aby právo užívat hotovost bylo chráněno ústavou.

Ukrajinská či Izraelská, pardon, prý naše vláda zmrazila všechen ruský státní majetek u nás. Poškodit německé akcionáře se bojí, ale ze soudů z Ruska nemají strach. Naše loutky nechápou, jak to může poškodit náš stát, jaké nedozírné následky to může mít.

Klučina Lipánek jako ministr zahraničí taky nepochopí. Vláda se už úplně zbláznila. Místo abychom trvali na německém poválečném odškodnění, ještě jim darujeme třetinu naší republiky. To nevymyslíš. Jedná se o porušení mezinárodního práva a mnoha mezinárodních smluv. Připravme se na monstrproces a vysokou pokutu.

Ve Španělsku jsou každodenní milionové demonstrace proti islamizaci a odtržení Katalánska. Většina medií to cenzuruje. Tamnější policie velmi surově mlátí demonstranty tak jako VB u nás 17. listopadu 1989.

Barbara Streisand opustí USA, vyhraje-li Donald. Omlouvá ji její věk, už je z ní vetchá stařenka.

Na divadle v Žilině visí vlajka EU a Ukrajiny. Nevěděl jsem, že Žilina je kolonií Ukrajiny a Utopie.

Církev si dlouhodobě naříká, že jí ubývá věřících lidí. Sama dělá harakiri díky politikaření, které do kostela vůbec nepatří. Vyhazuje z kostela lidi s politicky nekorektními názory.

Orbán konečně uvažuje o výstupu z Utopie. Druhý Brexit je pro Utopii nebezpečný, protože hrozí dominový efekt. Skutečně to vypadá na rozklad Utopie v roce 2027. Nic netrvá věčně, ani láska k  jedný slečně, jak zpívá Suchý.

Závislý protiústavní soud se stále nevyjadřuje k okradení důchodců. Dočkají se ještě ve svém životě spravedlnosti?

Agent Pávek se nestyděl položit věnec k výročí změny režimu, ve kterém s tímto režimem aktivně spolupracoval. To jsou ale paradoxy, pane Vaněk!

Pepa až po dvou letech přišel na to, co hned na začátku “války” na Ukrajině věděl i ten nejobyčejnější voják- že Rusko bylo, je a bude neporazitelné. A to si říká generál, když neovládá ani základní vojenskou taktiku…

Z laboratoře v USA “unikly” viry, které předtím vůbec neexistovaly. Psi v celé zemi umírají po záhadné nemoci. Pravděpodobně zkoušky na psech, které bude nasazeno na lidi. AIDS, prasečí chřipka a další “zvířecí” nemoci nejsou náhody. Na podobnou nemoc umíraly kočky v různých zemích v Evropě, se objevila toto léto.

Hrušínský byl celý bez sebe při setkání s Čaputkou. Kdyby žil jeho otec, vyrazil by mu  všechny zuby.

Hérečka Holubová je šťastná, že jsme ve válečném NATO a že není cenzura a je prý svoboda projevu. A co těch téměř 500, slovy pět set lidí, kteří mají komplikace se zákonem kvůli jinému názoru?

Prý nemáme v zemi okupační vojska. Zatím ne soudružko Holubová, ale vláda je pozvala, tak brzo přijdou natrvalo. A bude to na náš účet.

Stará Kubiška si chválí svobodu a demokracii. Bože ty to vidíš. Jsou tihle hlupáci tak fanaticky zaslepení, že nevidí realitu?

**

ZDROJ

4.2 24 hlasy
Hodnocení článku
9 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
mikkesh
mikkesh
před 7 měsíci

Monstr proces nastane. A přeji všem prasatům v taláru, aby nastal jako na Slovensku.

https://www.youtube.com/watch?v=onMgLIc7Ey8

standa
standa
před 7 měsíci

1.vlaštovka v EU a na světě ?

Prodost
Prodost
před 7 měsíci

“Zítra začíná monstrproces!” To jsem opravdu velmi zvědav. Obávám se, že to bude podle vzoru “sestřelení letu ??? Malajsijských aerolininií nad Ukrajinou”.

cablik
cablik
před 7 měsíci

Směřujeme k rozvratu a ne k prosperitě či rozvoji. Slovenský nakladatel Merva o hře na globální šachovnici Slováci mají vládu Roberta Fica. Mohlo by to ohrozit demokracii pod Tatrami? Nemohlo. Nejdřív bychom tu museli nějakou demokracii mít a pak by mohla být ohrožená. Žijeme v zemi, v níž předcházející vlády demokracii zničily. Všechna dějství posledních tří let napomohla… Číst vice »

Naposledy upraveno před 7 měsíci uživatelem cablik
cablik
cablik
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  cablik

„Máme právo říkat pravdu o Ukrajině.“ Blaha se postavil proti slovenským cenzorům
https://42tcen.com/entry/mame-pravo-rikat-pravdu-o-ukrajine-blaha-se-postavil-proti-slovenskym-cenzorum

cablik
cablik
před 7 měsíci

Dobrý článek to se vše stalo ale s US vojsky to nebude tak horké jak dolar zkrachuje budou mít jiné starosti než okupovat další zem. A pokud se vrátí Trump tak to bude lepší. Už aby se fašistická EU rozsypala i na to dojde.

kutnohorsky
kutnohorsky
před 7 měsíci

Doplnim jen k Holubové. Prý ona ač kosmopolitka nechápe, jak může Japonec vyřvávat Čechy Čechům! Potom se ji ptám, jak můžou někteří Češi vyřvávat např. Palestinu Palestincům. Co jim je do toho, že? No krasavice inteligentní to zase rozjela…

vaclav
vaclav
před 7 měsíci
Odpověď uživateli  kutnohorsky

No ano, ona “krasavice a vědátorka ” si plete pojmy a dojmy. Pan Okamura je občanem ČR – ona je zvrhlá komediantka bohužel, také občanka ČR.