Nech nám globalisté Nutelliéra co nejdýl zachovati ráčej

Musíte uznat, že Nutelliér (a jeho parta) jednu věc zvládá bravurně a nedostižně. I kdyby se Vidlák naklonoval, jeden psal články a dalších dvacet jezdilo po republice a burcovalo lidi, tak nemají šanci dosáhnout efektu jako Nutelliér a jeho parta, když vystoupí na dvě minuty se svými moudry např. v ČT09. Prostě nikdo zatím nedělá více pro ukázání surové reality tohoto kapitalistického systému, nikdo nedělá více pro odklon lidí na naší stranu. Tohle je bezkonkurenční a zcela jistě má (mají) v tomto zajištěno své místo v historii.

Vidlák psal o tom, proč mají zaměstnanci ČEZu tak vysoké platy – protože nápor svědomí při odpojování těch nejchudších musí být pro slušné zaměstnance extrémní. Vidláka poplivali za dezinformaci, ČEZ zalhal, že na jižní Moravě nepůsobí (lež jako věž, protože jsem na jižní Moravě a odebírám od ČEZu, navíc v Brně měli kontaktní místa) a hle, není to tak dlouho, co se před úřadem vlády pokusil o sebevraždu jedinec, který zanechal dopis na rozloučenou, kde uvádí důvod – nezvládnutelné ceny energií.

A do toho Nuteliér … ERÚ oznámí, že se jedna složka zvýší o 70%, následně Fila začne dělat z lidí blbce tím, že nemají věřit matematice a nakonec ohlásí vítězství – zarazil zvýšení o 71% a usmlouval příjemných 69% … a lidi čumí a nevěří vlastním očím a uším. Kam se hrabe Vidlák …

Poslední majstrštyk je vystoupení nějakého pitomce aktuálně na systemizovaném místě ministra zemědělství nebo obchodu. Je zbytečné znát ta jména, stačí se podívat na jejich mediální výstupy. Popis vlády by mohl být: pitomec, pitomec … a tam vzadu výjimka – blbec. S vážnou tváří nám oznamují, že marže 267% je oukhej, chybička je jen v tom, že se lidem ty prázdné peněženky špatně vykomunikovaly … tohle nevymyslíš. A aby nikdo nebyl na pochybách co to jsou za pitomci, gauneři a protinárodní živly, tak přidají, že jako nejvyšší zástupci exekutivy s tím nemohou nic dělat. Neznám článek od Vidláka, který by tohle přebil … a že píše většinou dobře.

Hlavně nepropadat pasivitě …

Přestože na lidi dopadá jedna Nutelliérova morová rána za druhou, tak podle diskuze pod dnešním Vidlákovým článkem se stále najdou jedinci, na které ještě moc nedošlo a myslí si, že snad ani nedojde … že se to mezitím všechno trošku pošteluje a bude vše opět sluníčkem zalité. Vážení, vážení … je vidět, že v destrukci má Nutelliér ještě rezervy.

Ano, nikdo nedělá pro odklon spoluobčanů do našeho tábora více než současné „elity“. To ale neznamená, že máme pasivně čekat až to rupne – jakože se ten okamžik přibližuje. Naopak, každý, kdo vládne perem, tak by měl psát, protože slovo je zbraň, kterého se bojí nejvíce. Ti zdatnější nechť píší články, ti více zaneprázdněni alespoň komentáře. Teď je nejvýhodnější doba popsat a na faktech ukázat zvrácenost tohoto systému, který stojí na pilířích jako jsou lež a okrádání druhých, byť zdánlivě podle zákona. Vždyť co jiného je, když výrobní náklady na kWh se v podstatě nezměnily, ale koncová cena je najednou desetinásobná? … je to čistá lichva, kdy ti, kteří se nemohou bránit jsou důsledně podle zákona kapitalismu okrádáni a tento lup se hromadí, opět podle zákona kapitalismu, na kontech energobaronů. Opakuji – v žádném případě to není tak, že stouply náklady na výrobu kWh, což by ospravedlňovalo vyšší cenu … ne, není to tak, to umělé navýšení končí na kontech několika jedinců, kteří si myslí, že rubáš má kapsy.

V diskuzi s R. Valenčíkem, který na JNA přednáší mj. teorii her, jsem mu položil otázku, kdy je v teoretické rovině, pro skutečné vládce, nejvýhodnější doba vyměnit Nutelliéra a jeho partu. Celkem očekávaně odpověděl, že po EU volbách. A tohle trošku rozeberu – výměna před EU volbami by znamenalo, že v těch volbách utrpí debakl. Setrvání Fialy na místě je sice průser, ale řádově menší. Výměna po volbách by znamenala sice okamžitý propad preferencí, ale dalo by se očekávat, že posledního půl roku před velkými volbami by se situace dala pomocí médií stabilizovat a vylepšovat. Ostatně analyzujte situaci na Slovensku, tam jsou průkopníci – s prezidentem použili taktiku stejnou, proto taky máme stejnou beztvarou hmotu na Hradě. Dá se tedy předpokládat, že před parlamentními volbami provedou stejný manévr.

Nejdůležitější úkol na naší straně

V této době je tedy na naší straně nejdůležitějším úkolem psát a fakty dokládat co se děje, jak je tento systém zkorumpovaný a zaměřený proti lidem. Nutelliér a jeho parta nám v tomto pomáhají jako nikdo jiný.

Malé srovnání

Bolševik tady vládl v podstatě od r. 1948 do r. 1989, tj cca 40 let. Jsem z Ostravy a tak mohu poukázat na destrukční a nezodpovědnou politiku, doslova řádění komunistů na severní Moravě.

Moji rodiče se nastěhovali na konci 50. let do čerstvě postaveného bytu na Hlavní třídě v Ostravě-Porubě. Protože celá Poruba byla jedno velké staveniště, koleje pro tramvaje ještě položeny nebyly, tak máti do práce do Třebovic chodila holt pěšky. A protože to řádění a destrukci pojali komunisti ve velkém, tak postavili v sousedství v podstatě celé město na zelené louce – Havířov. Pokud se vrátím do Ostravy, pak jejich zlomyslnosti nebraly konce – postavili sídliště Hrabůvku a Dubinu … a občanům se pomstili tak, že všechny postavené byty přidělovali zadara. Znárodněné Vítkovice vyplundrovali tak, že je rozšířili a přistavěli Nohou huť za Ostravou, díky čemuž jsme byli jedna asi ze 6 zemí, kteří byli schopni dodávat jaderné celky.

Destrukční činnost bolševika můžeme vysledovat i ve zbytku ČR – taková Vltavská kaskáda … většina přehrad byly postavena v 50. a 60. letech … a dalo by se pokračovat.

Osobně jsem chodil, jako školou povinný, 2x ročně na zubní preventivní prohlídky, nebylo dítě bez svého pediatra, nebyl dospělý bez zubaře, nebyli bezdomovci … jj, tak nás bolševik ponižoval a terorizoval mj. nedostatkem banánů a spotřební elektroniky.

Naproti tomu, ten dnešní, lepší režim, který už vládne skoro stejnou dobu, není schopen nejen žádný větší celek vybudovat, ale on není schopen ani udržovat to co převzal. Kde máme cukrovary, když jsme byli cukrovarnická velmoc? … kde je POLDI Kladno? … kde je LIAZ? Ten nový, lepší systém nápadně připomíná nálet kobylek – vyžrat, vytěžit, zpeněžit, vyplundrovat … už jsou zhasnuté i vysoké pece v bývalé Nové huti, Vítkovice většinově v konkurzu … soběstačnost v zemědělství zničena, školství na kolenou … Jak popsat situaci, kdy 1 mio spoluobčanů nemá zubaře, 300.000 dětí pediatra, na operace jsou pořadníky s termínem po smrti? … je tohle rozvoj? … to je ten lepší systém? … nebo to ještě trošku poštelujeme? A do toho Nutelliér se svými moudry a rady prodejkyně mobilů si brát dva svetry … Ano, tohle je pravá tvář toho lepšího světa, který k nám přišel ze Západu. Jenom v tomto systému, je možné okrást horníky o byty a být za „úctyhodného podnikatele“ a filantropa.

Dnešní systém převzal stát v podstatě bez dluhů, naopak jsme měli pohledávky, sice z části nedobytné, ale to jen svědčilo o výkonnosti bolševika – uživili jsme sebe a ještě jsme rozdávali „rozvojovým zemím“ v podstatě zadarmo. Jak jinak nazvat dodávky, za které nebylo zaplaceno? Ano, byla tady vnitřní zadluženost, zejména v sektoru spotřebního zboží a služeb. Dnes jsme zadluženi až po uši a nemáme nic, co by produkovalo něco, čím to zaplatíme. Takže tohle je co? … to není vnitřní zadlužení? … to je ten lepší systém?

Pokud se Nutelliér psychicky nesloží, tak máme jistotu, že minimálně do EU voleb bude škodit republice. Tohle je jedinečná příležitost poukazovat na zvrácenost tohoto systému. Fiala nám bude nahrávat jak nejlépe bude umět – to je taky jistota. Oni nemohou jinak, protože nic jiného neumí, nic jiného neznají … jen lhát, černé vydávat za bílé, parazitovat na vybudovaném a plundrovat do svých kapes. Neumí tvořit, jen vyžírat. Tohle je jejich systém a ten systém nic jiného neumožňuje … je to systém všežravých kobylek.

**

David Dvořák, Litterate

4.3 21 hlasy
Hodnocení článku
3 komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
cablik
cablik
před 6 měsíci

Tak to se vám povedlo též jsem za „zlého bolševika” žil na severní Moravě je o tom pěkná písnička od Citronů Ocelové srdce. Stát byl soběstačný a vyráběl kvalitní výrobky to co se děje dnes je celková degradace západu co nemá světu co nabídnout krom úchylných ideologii.

Naposledy upraveno před 6 měsíci uživatelem cablik
mikkesh
mikkesh
před 6 měsíci

Pane Dvořáku, smekám.

Václav Dvořák
Admin
Václav Dvořák
před 6 měsíci
Odpověď uživateli  mikkesh

Já také, autorem je jmenovec bez příbuzenské vazby. Svými texty se ale hlásí do rodiny slušných lidí.