Francouzští zemědělci zasypali ukrajinskou ambasádu hnojem

Zahraniční zdroj
Zahraniční zdroj

převzato

Ukrajinští diplomaté předtím vyzvali protestující zemědělce, aby ukončili své akce a neobraceli svůj hněv proti orgánům své země a ukrajinskému lidu, naznačujíce v klasickém ukrajinském duchu, že tím pomáhají Putinovi …

V reakci na to Francouzi prohlásili:

“Doporučujeme ukrajinským diplomatům, aby se starali o svou vlastní zemi. Nedoporučujeme poukazovat na cokoli těm, na jejichž úkor žijete už dva roky. Ukrajina nemá právo po Francouzích cokoli žádat nebo požadovat. A je lepší nechat si svůj názor pro sebe”. a zasypali ukrajinskou ambasádu hnojem …

video:
https://vk.com/video-57424472_456318178

4.2 20 hlasy
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
11 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
cablik
cablik
před 12 dny

Pěkná práce a odpověď od Frantíků že by to také zvládli Čeští zemědělci nějakou močůvku a hnůj jim tam dovést. Kecy o Putinovi si mohou nechat ten nezdražil energie a nespustil zločinný zelený blábol.

Jan Kopecky
Jan Kopecky
před 12 dny

To je sice hezké, ale co se nejdříve naučit česky?
Co mají znamenat slova “SVŮJ hněv proti orgánům SVÉ země a ukrajinskému lidu” … ?!

Jana
Jana
před 12 dny
Odpověď uživateli  Jan Kopecky

Tak to vypadá, když někdo hodí cizojazyčný text do Googlu, potom si ho ani nepřečte a obšťastní jím své čtenáře. Někdy i celé věty ztrácejí smysl nebo vyznívají úplně opačně. A pokud aspoň v základech neovládá cizí jazyk, z něhož překládá, je to totálně v háji.

kutnohorsky
kutnohorsky
před 12 dny

Francouzi pohnojili ukrajinskou ambasádu a vysypávají z kamionů jejich pšenici. Poláci též vysypávají pšenici už na hranicich. Ukrajina je jedním z hlavních důvodů demonstraci v Evropě. Proto mě velmi zaráží, že v požadavcích našich zemědělců není přímo nic o  ,,spolupráci” s Ukrajinou. Když už, tak už! To mi připadá poněkud zbabělé a takové nedodělané. P.S. Osobně by… Číst vice »

vachav
vachav
před 12 dny
Odpověď uživateli  kutnohorsky

Mne to nezaráží- typická vlastnost lokajského a připosr…ho čecháčka.

tomaskova
tomaskova
před 11 dny
Odpověď uživateli  kutnohorsky

tak jim to poraďte, když jste tak chytrý. Všechno chce svůj čas, k čemu by bylo dobré zavalit vládu hromadou požadavků. Těch pět, co mají v petici bohatě pro začátek stačí.

kutnohorsky
kutnohorsky
před 11 dny
Odpověď uživateli  tomaskova

Asi jste si nevšimla, že jim nepřímo radím. Dnes vyšlo, že řada evropských zemí vyjede s traktory na hranice, kde budou dělat co? Vítat ukrajinskou pšenici? Všude jasně a zřetelně deklarují že jejich problémy a požadavky se týkají také hlavně a především Ukrajiny. Jen u nás jsou o tomto nesmělé informace a zemědělci mlčí. Vážená paní proč… Číst vice »

shoty
shoty
před 12 dny

Diplomati z krajiny, v ktorej muziku tvrdí Pravý sektor a feťáci z nacistických “Ultras”, by sa mali ísť nechať zomlieť na frontu a nie zaťahovať iných do svojich choromyseľných halucinácií.

Hokarc
Hokarc
před 12 dny

Jó, když se daří, tak se daří !!!

Jana
Jana
před 12 dny

Bohužel, s těmito lidmi se jinak jednat nedá. Západní Evropu si představují jako migranti z Afriky: užít si a potom vyrabovat a zničit, co se dá. Dvanáctiletý U-spratek, který ničí dětské hřiště, řekne s úšklebkem po napomenutí: Vy, moskali… A dospělý “běženec” jde a zničí byt Ukrajinci, který je u nás 20 let – a poctivě si na něj vydělal.… Číst vice »

kutnohorsky
kutnohorsky
před 12 dny
Odpověď uživateli  Jana

Byl jsem v nemocnici na pokoji s Ukrajincem, kterému,,stateční” u nás před válkou schovaní bývalí spoluobčané nalili louh do krku za to, že jeho syn zůstal po odtržení spolu s 11.999 ukrajinskými vojáky na Krymu…