Jsem ruský agent a jsem na to hrdý!

V době mého útlého mládí se to v naší zemi západními agenty jen hemžilo. Agent Západu byl každý, kdo měl dlouhé vlasy, džíny nebo nedejbože džínovou vestu.

Agent Západu měl na školním penálu napsáno propiskou U.S.A., poslouchal Kryla, chodil na Brutus a nechodil na schůze SSM (pro později narozené – Socialistický svaz mládeže). S několika agenty Západu jsem se kamarádil, ale neměl jsem koule na projevy sympatií v podobě úpravy vnějšího vzhledu. Nicméně i debata s agenty Západu měla jednou vyústění v pohovoru v ředitelně školy, kdy mi bylo slovo od slova recitováno, co jsem mezi svými nejlepšími kamarády pronesl. Už v patnácti jsem tedy získal ponaučení, že i někdo z mých nejlepších kamarádů může být obrovská svině.

Po roce 1989 jako by se po agentech slehla země. Všichni si mohli říkat co chtěli, a nikdo je za to netrestal. Jen tehdy v devadesátkách mohl vzniknout virální citát jednoho politika pronesený na půdě Parlamentu: „Cikáni by měli být trestně odpovědní už od narození, protože to už je prakticky největší zločin.“ Po třiceti letech by dle mého pana Sládka nezachránila ani poslanecká imunita, ani neprůstřelná vesta. Výroková korektnost od té doby postoupila mílovými kroky, a k podobným excesům už dojít nemůže. Tedy až na jednu výjimku, kde cílovou skupinou nehorázných urážek je množina lidí nesouhlasících s politikou vlády. Což je v tuhle chvíli nějakých 83 procent všech obyvatel tohoto státu.

Naše vláda má totiž naprosto jasno. Kdo nesouhlasí s její lokajskou probruselskou politikou, je ruský agent. Tak jednoduché to je. Z ničeho nic se tu objevila armáda agentů Ruska, kteří hodlají podkopat liberálně demokratický systém. Z věku některých vládních politiků by se dalo usoudit, že si ještě pamatují ze svého dětství komunistickou mantru „Kdo nejde s námi, jde proti nám,“ a jejíž poselství berou smrtelně vážně. Ruský agent je i zoufalý farmář, který netuší, jestli má vůbec zasít, aby neprodělal, nebo své osivo raději nespálit a aspoň se levně ohřát. Ruský agent je člověk, který poukazuje na nesrovnalosti a nevýhodnost nákupu hraček pro ministryni války. Ruský agent je jedinec, jenž vyjadřuje lítost nad zbytečnou smrtí desetitisíců mladých kluků, kteří umírají pár set kilometrů od našeho domova kvůli opulentním ziskům zbrojařských firem, a to bez ohledu na bojující stranu.

Komunistický režim měl podobnou logiku. Odmítal jakoukoli diskusi, a kromě agenta Západu se ještě používalo slovo Oportunista, což byl stejnej hajzl jako ten agent Západu. Současná parta na motýly zvaná Vláda ČR si vystačí s agentem Ruska, na víc nemá. No dobře, tak ještě Číny. Její členové se snaží zasít to, čemu já říkám primitivní antirusismus, a na určitou skupinu lidí to funguje. Tak se proto jednoduše může stát i taková debilita, že šéf firmy Rohlík zabanoval jednoho z organizátorů traktorového protestu v logice: Odpůrce vlády = Ruský agent = Stebousenebavim. Vzhledem k tomu, že jsem od Rohlíku nikdy nic nekoupil (a teď tuplem ne), je mi to u zadele, ale jen to dokazuje, jak primitivní aktivismus zasahuje do normálního byznysu. Každopádně mě pan Čupr motivoval začít vyhledávat prodejny firmy Rabbit.

Patřím k té části obyvatelstva, která nesouhlasí s činností vlády. Vadí mi amatérismus bakalářského nedouka ve funkci ministra zahraničí, vadí mi neomalenost, s jakou se (nejen moje) sociální jistoty přetavují ve sponzorský dar firmě Lockheed Martin, vadí mi komunistická guma v úřadu prezidenta, vadí mi, že exoftalmik z Kolína buduje síť nových Brettschneiderů, vadí mi devótnost naší vlády vůči Bruselu hraničící s vlastizradou, a vadí mi, že se liberálům podařilo rozvrátit systém vzdělávání. V logice vlády jsem tedy ruský agent, stejně jako 83 procent lidí této země.

Není to ale už trochu mnoho, Antone Pavloviči?

**

PAKO, zdroj

4 9 hlasy
Hodnocení článku
10 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
oldo
oldo
před 1 měsícem

V sedmdesátých a osmdesátých letech nikoho ,kromě nějakých fanatických idiotů ,ani náhodou NEZAJÍMALO,kdo má nějaké džíny,poslouchá Kryla,na schůze SSM nechodil skoro nikdo a také to nikdo nesledoval.Stejně,jako nikdo nesledoval kdo jde za plentu u voleb.

kutnohorsky
kutnohorsky
před 1 měsícem

Zpočátku jsem nebyl na ničí straně, spíše mrtvý brouk. Když cizí vojska vstoupí bez pozvání (mnohdy i s pozváním) do jiného státu, je to prostě agrese. Důvody vstupu Ruska na Ukrajinu jsem ale chápal. Ale politika naší protičeské a pro ukrajinské vlády mě přímo vehnala do náručí Ruska. Jsem na ruské straně! Ono… Číst vice »

Václav Dvořák
Admin
Václav Dvořák
před 1 měsícem
Odpověď uživateli  kutnohorsky

Když chybí logický argument přijde řada na nálepkvání, nadávky, nactiutrhání, podsouvání zlých úmyslů a podobné demagogické techniky propagandy.

Havloidni zmetek
Havloidni zmetek
před 1 měsícem

To tady autor přehnal, vykresli ten socialismus dramaticky, jako by za každý projev sympatie k západu vás hned strčili do basy. Je to nesmysl, i já jsem chodil s dlouhými vlasy, odřenými džínami, dokonce jsem si přivezl z Polska prsty do V v barvách americké vlajky a našil jsem si to na dříny a chodil jsem v tom (byl… Číst vice »

skeptik
skeptik
před 1 měsícem
Odpověď uživateli  Havloidni zmetek

Já jsem v tom vycítil nadsázku.

oldo
oldo
před 1 měsícem
Odpověď uživateli  skeptik

Ne,žádná nadsázka,je to lhář nebo žvanil.

kutnohorsky
kutnohorsky
před 1 měsícem
Odpověď uživateli  Havloidni zmetek

Řeknu svou zkušenost. Seděl jsem jednou v té době v restauraci. Měl jsem novou džisku, dlouhé vlasy a na rukávu takový ten znak viktory jako z americké vlajky. Na okamžitě udání přišli příslušníci VB a abych ten znak odpáral. Když jsem odmítl, požádali mě abych bundu sundal a jali se příborákem znak odpáral a novou bundu mi… Číst vice »

oldo
oldo
před 1 měsícem
Odpověď uživateli  kutnohorsky

Oceňuji pravdivou cenu.Kupoval jsem bony od 5,50 do 8kčs a za módní tesilky s vysokým pasem do zvonu dala máma 440.Kdo sehnal bony,džíny si koupil bez problémů,za mě se nosily hodně manšestrové.

cablik
cablik
před 1 měsícem

To jsou zase hlody též jsem nosil háro džísku a džíny poslouchám metál a jako západní agent jsem se nikdy necítil Takže přestaňte špinit socialismus a pište o zrůdném korporátním fašismu v kterém žijeme. S posledním odstavcem souhlasím to mě také.

Hokarc
Hokarc
před 1 měsícem

I já jsem silně proruský. Například, jsem pro ruský energie, jsem pro ruský investice, jsem pro ruský umělce, jsem pro ruský sportovce, jsem pro ruský turisty………