Proč ještě nesedí?

Pětikoaliční vládnutí už má mnoho kauz, které by ve skutečně demokratickém zřízení vedly k rozpuštění vlády, Parlamentu a vypsání nových voleb. Velmi podobně lze vnímat situaci na Pražském hradu, kde evidentně vládně člověk systematicky připravovaný americkou stranou k ovládání loutky s líbivou tváří bývalého generála. Svrchovanost České republiky tím je nejen ohrožena, ale dle všech indicií není ani žádána.

Jindřich Kulhavý
Jindřich Kulhavý

Premiér Fiala při vysílání svých signálů už nemluví téměř o ničem jiném, než o potřebě pomáhat Ukrajině. Skutečně už ho dle všeho Češi a Moravané nijak nezajímají a jeho zaujetí pro plundrování naší a evropské ekonomiky připomíná situaci, jako by k tomuto přístupu k naší společnosti dostal pověření z vyšších míst.

Sám je obklopen stejně fanatickým týmem. Černochová stále dokola opakuje mantru potřeby být připraveni na válku s Ruskem, k čemuž nám má pomoci pár letadel neschopných u nás ani momentálně přistát. Ale i kdybychom měli 10 letišť vhodných pro provoz předraženého šrotu schopného nést jaderné hlavice, které by k nim stejně museli připnout Američané (což rádi udělají, hlavně když se to bude dít mimo jejich území), stejně by to nic neřešilo.

Jen pár hlupáků zmanipulovaných médii a neuvědomujících si dosah neštěstí plynoucího ze slova válka by chtělo na Rusy zaútočit. Nebo snad patříte mezi ty, kteří by s hrdostí poslali své syny do boje za zájmy cizí mocnosti schopné rozvrátit celý svět jen kvůli hmotným a finančním ziskům, navíc právě proti Rusům? Viděli jste je v poslední době zpívat hrdě jejich hymnu? Jen sebevrah a idiot by šel proti nim, když ví, co kdysi dokázali u Stalingradu.

Militantní a zároveň primitivní žena ve vedení státu je prostě problém. Jako by nestačila veteránka Němcová, přidala se nová krev, tedy Černochová, Pekarová Adamová a další dle trendu posledních let bezdětné ,,Amazonky“.

Na chvilku odbočme.

Snaha dosadit ženy do vedení nejen státu, ale i politických subjektů, pokračuje jejich násilným proniknutím do úzkého vedení velkých firem typu ČEZ či soukromé Kofoly. Jak je trendem liberalismu, u pohybu blízko koryta už dávno nerozhodují schopnosti, ale navrch se dostávají lidé dle genderové příslušnosti. Jsi homo, máš předpoklady díky možnosti upozornění na diskriminaci dosáhnout svých cílů rychleji.

U většiny žen i přes úctu k nim při rozhodování ve vypjatých situacích často převažují spíše emoce než analytické myšlení. Proto dlouho v politice zastávaly spíše druhořadé místo a podobně tomu je i ve velkých firmách. Není pravdou, že by se to týkalo všech, výjimky existovaly už ve starověku, ale současné tažení žen funkcemi má evidentně tragické důsledky.

Leyenová, Merkelová a pár premiérek evropských států se podepsalo pod migraci, covid a účastní se aktivně na Green Dealu. Jistě, i ony jsou paradoxně vedeny muži, například Klausem Schwabem, to proto, že jsou snadno manipulovatelné a svým emočním přístupem přehlížejí fakta a reálné škody působené prokázaným nadšením a zaujetím pro plnění úkolů a destrukčních plánů.

Vraťme se k nám.

Petr Fiala, ten klaďas v brýličkách, má za sebou kauzy, které by ho měly zbavit funkce. Miliony korun vyvedené jeho neziskovkou “pečující” výzkumem o blaho barmských žen v době, kdy ještě o Strakovce jen snil, a za které prošel fyzickým faceliftem i přeměnou z vcelku normálně uvažujícího politika v prodlouženou ruku americké válečné touhy pokořit Rusko, byly pouhou předzvěstí. Spoluúčast na problémové kampeličce podobné funkční prádelně peněz už by kdysi každému premiérovi zlomila vaz. Co to je však proti kauze Dozimetr, v níž se máchá i sám ministr vnitra Rakušan v reálu nahánějící občany za to, když mají rozdílný názor od vládní kliky.

Mimochodem, slyšel někdo z vás, že by homosexuál a politik Hluboček byl potrestán za svůj podíl na kriminální činnosti celého gangu spojeného těsně s vládnoucí politickou garniturou? A nebyl pirátský europoslanec součástí ostudné kauzy kolem šifrovaných telefonů, přičemž uživatelem byl opět Rakušan. A co prokázaná defraudace peněz ministrem financí Stanjurou a jeho rodinou na Opavsku? Tam mu nemohou přijít na jméno a při pohybu po ulicích je blízko knokautu.

Dále tu máme extrémně nákladný večírek pořádaný dalším ministrem Jurečkou, a to přejdeme to, že probíhal v době střelby v Praze. Nebo státem placeného fotografa provázející pirátského ministra Bartoše na jeho výletech s úkolem vylepšovat této ještěrce image u voličů.

Nezapomeňme na soukromou parlamentní cestovní kancelář vedenou předsedkyní Sněmovny Pekarovou Adamovou, která si létá po destinacích bez jakéhokoliv kladného významu pro naší prestiž či ekonomiku, případně naprosto zločinná vyjádření ministra zahraničí Lipavského poškozující Českou republiku ve většině diplomatických sfér a připomínající podněcování k rasové nenávisti namířené vůči Rusům.

Zapomenout nesmíme ani na zdeformované právo, a to jak u soudců Ústavního soudu (viz rozhodnutí o důchodech), či likvidující svobodu slova a nezajišťující rovnost před spravedlností. Jinak by totiž oblíbenec vládnoucí vrstvy Řeporyjec Novotný musel za své nenávistné výroky sedět na 10 let.

Pětikoalice se stala státem ve státu a netýká se to jen vlády. Stačí se podívat i na radnice. Nejen Pirát Hřib z pozice náměstka rozkládá pražskou dopravu, aniž by ho Svoboda z ODS jakkoliv korigoval, ale podobné je to na jednotlivých městských částech, také v Brně a dalších městech či krajích. Kvalitního politika majícího zájem o rozvoj oblasti, o kterou se stará, je skoro nemožné potkat. Ne, že by nebyli, ale k moci se přes mafiánskou chobotnici prolezlou Pětikoalici nedostanou.

Orgány činné v trestním řízení to nezajímá. Jsou ovládány stejnou pákou moci, jako vládnoucí soukolí. A tak jen propouští zločince z Ukrajiny, nahání neposlušné Čechy a Moravany a podílí se na zločinném systému představovaném Pětikoalicí. Ta si prosazuje vše, co jí může pomoci zůstat za každou cenu u vlády. I za tu, že by byla poslední, kdo v kdysi existující České republice vládnul.

Traktory čekající na vydání povolení k vjezdu do Prahy na tom při další ukázce neschopnosti něco dělat už nic nezmění. Tedy pokud se nepřidáme všichni. Přijímáme tipy. Kde se v den demonstrací budou nacházet Fiala s Pekarovou Adamovou? Určitě ne poblíž nespokojených občanů.

**

Jindřich Kulhavý, iNadhled

4.4 23 hlasy
Hodnocení článku
28 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
kutnohorsky
kutnohorsky
před 4 měsíci

Kde bere ta ,,naše” politická elita(spíše jelita) tu sebejistotu, že se jim nemůže nic stát? Mám jen obavy, že až jim jednou přijedou na pomoc Američané (smlouva o internacionální pomoci) tak to zase zaplatíme my! A  nejen penězi…

cablik
cablik
před 4 měsíci

Proč nesedí protože jsou chránění mají správný ideologický názor a pohled na svět. V ČR žádný právní stát neexistuje tak si dělají co chtějí ale všeho do času.

vaclav
vaclav
před 4 měsíci

Proč nesedí? Já bych to řešil jinak, otevřel bych znovu uranové doly a ty hovada bych tam i s jejich dětmi a příbuznými nahnal.!!!!!!!

tomaskova
tomaskova
před 4 měsíci

Mlčení většiny obyvatel této republiky jim dává jistotu, že si mohou dělat co chtějí a že v pohodě dovládnou i nastoupí po korespondenční volbě znovu ke korytu.

Plebej
Plebej
před 4 měsíci
Odpověď uživateli  tomaskova

Je to ještě horší. Ta většina nejen, že mlčí, ale ona s demoliční sebrankou souhlasí.
Až tak je totiž vypatlaná dlouhodobým působením zdejší mediální propagandy.
Je to velká skupina lidí, kteří ani netuší, že netuší. Což jim ovšem vrásky nedělá.
Leč bude …

Lubez
Lubez
před 4 měsíci
Odpověď uživateli  Plebej

Nebude!

mikkesh
mikkesh
před 4 měsíci

Jedno či buzerant, nebo úplnej pitomec jako jmenovaná děvčata. Právě proto, je kdosi dosadil a oni ví, že jinak by si museli jít sednout do kriminálu, nebo zpátky na chodník a prodávat mobily. Tihle blbové musí vědět, že netřeba hned do kriminálu, ale konfiskace majetku rodin se jim nevyhne. Jinak zopakuji řízení státu… Číst vice »

Naposledy upraveno před 4 měsíci uživatelem mikkesh
mikkesh
mikkesh
před 4 měsíci
Odpověď uživateli  mikkesh

Viktorka Nuland (Kagan) v Parlamentu !!! “USA bude tvrdě bránit politickým hrám v tomto směru“. “Jestli se dozvím, že někdo z vás dělá překážky iniciativám vašeho prezidenta, tak může udělat kříž nad svou politickou kariérou.” A pokračuje -“Pokud se budete chovat odpovídajícím způsobem, můžeme souhlasit, že Rada bude fungovat do roku 2015. Budete žít. A jestli ne,… Číst vice »

Naposledy upraveno před 4 měsíci uživatelem mikkesh
mikkesh
mikkesh
před 4 měsíci
Odpověď uživateli  mikkesh

Oprava: Viktorka Nuland (Kagan) v Ukrajinském parlamentu !!! (Верховна Рада України)

stiglitz
stiglitz
před 4 měsíci

Ciwe, ty budeš nejmíň mentálně kulhavej…

Hokarc
Hokarc
před 4 měsíci

Ano, už tam měli být. A na jak dlouho? Já bych na ně přísný nebyl. Vyšli by ven ihned, jakmile by naše republika splatila (bohužel) všechny dluhy, které nasekali.

498856
498856
před 4 měsíci

Ale, co s tím? Znám situaci s pochodujícími občany v Praze, plná náměstí a pochodující LM. Při poslechu Svobodné Evropy (když se dala na KV chytit). Aspoň trochu pomohla k radosti nad častou neschopností semknutého proletariátu v té době. A to trvalo sakra hodně let! Ted´ jakoby se to vracelo a navíc stálé hrozby 3.světové války, používání umělé inteligence… Číst vice »

Primak
Primak
před 4 měsíci
Odpověď uživateli  498856

A v který to okupované zemi jsi žil? Nebylo to v Palestině?

kutnohorsky
kutnohorsky
před 4 měsíci

Počkám si jaký trest dostane Žid Novotný za výzvu k vybombardování Palestinců . Podle výše jeho trestu veřejně napíšu, jaký trest já přeji našim vlastizrádcům.. Třeba si pak zanotujem v přání likvidace…Jen se sichruji abych nebyl obviněn za šíření teroru, nenávisti a rasizmu(Černochová)….

498856
498856
před 4 měsíci
Odpověď uživateli  kutnohorsky

Ale co s tím?. Musím dodat, že nejsem zastáncem takových nějakých drastických trestů. Vzpomínám na soud s p. M. Horákovou a obrovská přání různých členů Brigád soc. práce (BSP) k jejímu co největšímu (včetně toho nejvyššího) trestu. Bylo to odporné, zvláště, když jsem neznal fakta. To ne. Ono stačí zapomenutí.
Ale co s tím?

Naposledy upraveno před 4 měsíci uživatelem 498856
Ludvik
Ludvik
před 4 měsíci
Odpověď uživateli  498856

“Nepřesné…” Proces s Miladou Horákovou proběhl v roce 1950 a myšlenka založit i u nás brigády socialistické práce k nám přišla z SSSR, kde první podobná brigáda vznikla až v roce 1958.

498856
498856
před 4 měsíci
Odpověď uživateli  Ludvik

Ale co s tím?(neangažovaný nestraník)
Máte pravdu, byly to kolektivy pracujících
Ale co s tím?(neangažovaný nestraník)

Naposledy upraveno před 4 měsíci uživatelem 498856
kutnohorsky
kutnohorsky
před 4 měsíci
Odpověď uživateli  498856

Paní Horáková na Západu žádala, aby bombardoval náš stát (nikoli jen komunisty) konkrétně Ústí nad Labem, Plzeň, Ostravu a Brno. Můj názor byl netrestat za vlastizradu ženy smrtí. (Toto její prohlášení bohužel pro ni, otiskla řada deníků na západě, tak že žádná komunistická lež) Ale když vidím, že by byla lepší… Číst vice »

mikkesh
mikkesh
před 4 měsíci
Odpověď uživateli  kutnohorsky

Jestli máte namysli tuhle dámu, tak se Vašemu rozhořčení nedivím.
https://www.scribd.com/document/473623382/JAN-BERWID-BUQUOY-Pravda-o-Miladě-Horakove

kutnohorsky
kutnohorsky
před 4 měsíci
Odpověď uživateli  mikkesh

Děkuji. Věděl jsem toho o Horákové dost ale o její ,,válečné” činnosti skoro nic. Po hadráku mladí studenti práva udělali rozbor jejího soudu a jejich závěr byl: Ano, potrestána být měla ale nikoli popravena. ..Ale řekněte mi, co s babama, které vedou vlastní národ do záhuby(Černochová) a celou Evropu (von Lejno), obětujíc životy, žen, dětí, starců,… Číst vice »

mikkesh
mikkesh
před 4 měsíci
Odpověď uživateli  kutnohorsky

Už několikrát jsem psal. Propadnutí majetku se v Českých zemích velice osvědčilo. Majetku celých rodin. Oni už si to manželé a děti s maminkou doma, respektive na chodníku před zkonfiskovaným barákem, vyjasní. Jinak je velmi zajímavé, jak ve všech postsocialistických zemích (vyjma NDR) kdosi likviduje symboly, vybírá hrdiny … samí opilci, kolaboranti, zaprodanci… Číst vice »

Naposledy upraveno před 4 měsíci uživatelem mikkesh
vaclav
vaclav
před 4 měsíci
Odpověď uživateli  498856

Horáková byla svině a trest byl zasloužený.

kutnohorsky
kutnohorsky
před 4 měsíci
Odpověď uživateli  vaclav

Horáková, Pekarová, Lejno, Zděšená, Černochová, Holubová, Drábová… ,vsjo rovno! Stejné IQ tykve….

Plebej
Plebej
před 4 měsíci
Odpověď uživateli  vaclav

Zaslouženost trestu je věcí dost relativní. To i donucovací aparáty téhož státu se časem na stejný prohřešek dívají s rozdílnou mírou tvrdosti. A i u nás pak docházelo (koncem 60. let), tj. ve stejném polit. systému, k soudním rehabilitacím. Vynesením trestu smrti se i sama vedoucí moc připravila o získání dalších (a snad i užitečných informací o důvodech a motivech její zrady či všech těch,… Číst vice »

Plebej
Plebej
před 4 měsíci
Odpověď uživateli  498856

To ovšem i V. I. Lenin (okrem iných) býval častokrát neméně znepokojen složitostmi ruské společnosti své doby. Jenže ten – na rozdíl od vás – si ke své otázce “”Co dělat” dovolil ten luxus a zamyslel se. Aby pak ke své vizi – co udělat – napsal brožuru. Odpovědí je tedy nejspíš… Číst vice »

mikkesh
mikkesh
před 4 měsíci
Odpověď uživateli  kutnohorsky

Pane Kutnohorský, poopravím Vás. Nešťastník Pavlík Novotný není žid. U židů se příslušnost k národu dědí po matce. Pavlíkovo zbožné, leč nenaplněné přání, není splněno. Pavlík tedy patří do entity, čeština pro ni má krásný výraz, bastard. Někdo to tomu nešťastnému chlapci asi neomaleně prozradil a takto to s ním skončilo. Naštěstí na tohoto nemocného… Číst vice »

Palosino
Palosino
před 4 měsíci

Hodně drsně napsáno. Jsem už mírně starší člověk, těsně před důchodem. Politika mě moc nezajímá, ale text hodně koreluje s tím, co vidím, slyším a domýšlím podle reality. Pro mě je autor hrdina.