Vladimír Putin včera opět celému světu dokázal, že mezi světovými politiky nemá rovnocenného soupeře! Aneb odhalené tajemství letu nejlepšího strategického bombardéru světa!

Vladimír Putin včera opět celému světu dokázal, že mezi světovými politiky nemá rovnocenného soupeře! V Kazani se ráno vyšplhal do kokpitu ruského strategického bombardéru T-160M, který dokáže nést až 12 nukleárních střel CH-102 s doletem 4500km a vydal pilotovi pokyn ke vzletu.
….Marc Rutte bude prvním generálním tajemníkem NATO, kterého do funkce dosadila Moskva a ne Washington!!!!!

Michael Svatoš
Michael Svatoš

Střely CH-102 v nejnovější verzi 23r při letu k cíli vypouštějí kolem sebe infračervené pasti a radiolokační rušiče, a jejich prosincový úder na Kyjev dokázal, že tato jejich nová schopnost je činní ještě více odolné proti sestřelení. Západní technici si nyní usilovně lámou hlavu, jak je ovládání vypouštění pastí a rušiček při letu CH-102 k cíli ovládáno, a kdy přesně k němu dojde. Strategický bombardér T-160 v nejnovější verzi M2, která právě vstupuje do výzbroje, bude zřejmě velkým překvapením, protože se spekuluje, že Putin nařídil obnovit zkoušky “orbitálního prostředku Burlak”, které byly v roce 1992 zastaveny. “Orbitální prostředky  Burlak” měly do vesmíru vypouštět právě bombardéry TU-160. USA mají už měsíc evidentní strach z nějaké nové ruské vesmírné zbraně, o které si myslí, že bude jaderná. Putin zprávy Washingtonu o ruských přípravách na rozmístění jaderných zbraní ve vesmíru dementoval. Řešením rovnice tak může být obnovení projektu Burlak, kdy zbraň není rozmístěna v kosmu, ale je na letišti, a v kosmu se rozmístí, teprve až bude třeba. Náhlý zájem Vladimíra Putina prolétnout se v T-160M, který je nukleárním nosičem pro střely CH-102, a potenciálním nosičem pro “orbitální prostředky Burlak” tomu nasvědčuje. (Dole – foto “Burlak”)

Orbitální prostředek Burlak a jeho nosič T-160.

CH-102 nese na cíl jadernou nálož o ráži 250kt. Výbuch takovéto nálože podle US výpočtů okamžitě zničí všechny budovy v okruhu 7.5km od epicentra výbuchu. Pokud by nálož 150kt explodovala na Václavském náměstí, zničena by byla nemocnice Motol na Západ od epicentra, a vše až k Černému mostu na sever. Jedna střela CH-102 = zničená Praha, 12 střel CH-102 vystřelených z jediného TU-160 =  zničení 12 největších měst v ČR! Madam Černochová navíc darovala Ukrajině takřka všechny protiletadlové prostředky AČR, a tak aktuálně by neměl její válečník Řehka ani čím rakety CH-102 sestřelovat! (Střela CH-102, je nukleární varianta střely CH-101.)

Časová osa včerejších událostí:

  1. (Včera ráno) Putin vzlétne ve strategickém bombardéru T-160M z Kazaně, a zamíří kamsi západním směrem! (Video)
  2. (Včera poledne) Oficiální představitel britské vlády jako první oznámil, že vláda jeho veličenstva podporuje kandidaturu Marca Rutte na budoucího šéfa NATO!
  3. (Včera odpoledne) Německý parlament odmítne 480 hlasy proti 182 dodat Ukrajině raket Taurus, se kterými se dá střílet na Moskvu. Zelenskyj hrozil, že raketami zničí Krymský most, a vypálí ruská letiště, továrny a města!

Včera Washington, Berlín i Londýn veřejně kapitulovaly před Ruskem, a de facto přijaly Putinovy předválečné požadavky. Že se krátce předtím Putin prolétnul v nosiči ruských smrtících jaderných střel, bylo jen krásné dovysvětlení, proč Západ kapituloval, a Putinova třešnička na dortu pro Rusy.

Proces celé kapitulace Západu před Ruskem začal nabírat nečekané obrátky, když minulý týden těsně před zahájením mnichovské bezpečnostní konference německý vůdce Olaf Scholz a US náčelník Joe Biden zablokovali kandidaturu Ursuly von der Leyen na příští šéfku aliance NATO, neboť Ursula je příliš radikálně proti Rusku, a její jmenovaní co čela NATO by zkomplikovalo mírový proces!

Nasupená Ursula se sice vzápětí oběma svým bývalým proradným spojencům pomstila vyhlášením, že jako příští šéfka nové bruselské komise zřídí evropské ministerstvo obrany, a s nikým se už o válce s Ruskem bavit nebude, a hned se do ní přes Ukrajinu pustí, ale popravdě – má stopku, šéfkou nové komise už nebude.

Ursula tak dopadla stejně jako Boris Johnson, který si dělal na funkci zálusk už v létě 2022, kdy měl Stoltenberg skončit, a myslel si, že mu bude k dobru přičtena zásluha, že na jaře donutil Kyjev, aby odmítnul mír s Ruskem. Opak se stal pravdou, a Jens Stoltenberg musel přetrpět ve funkci ještě další rok, než většina největších pitomců mezi západními politiky konečně pochopí, že Putin na Ukrajině zvítězí, a přestane mít válečné choutky. A i estonská premiérka Kaja Kallasová dopadla stejně – loni po odmítnutí jmenovat Johnsona – vsadila celou svoji politickou budoucnost na podněcování zuřivé nenávisti vůči všemu ruskému a naivně si myslela, že se tak stane budoucí generální tajemnicí NATO. Celou hru o nejvyšší post NATO nakonec včera vyhrál teflonový a všemi mastmi mazaný holandský premiér Marc Rutte, známý tím, že jeho politika se vždy řídí jen směrem jakým vanou větry. Budoucí generální tajemník NATO Rutte tak bude jedním z historicky největších zastánců plynovodu Nord Stream a přátelství s Ruskem, který potom sice podpořil válku Ukrajiny a sankce proti Rusku, ale jen dočasně, než se vítr zase obrátí, jak se rychle ukáže!

Těm nejvíc méně chápavým evropským politikům, (českým fialovým), celou změnu vztahu k Rusku o tomto víkendu v Mnichově na bezpečnostní konferenci polopaticky vysvětlil úřadující holandský premiér Marc Rutte, budoucí tajemník NATO, když řekl: “Pouze Kyjev může zahájit mírová jednání s Moskvou! Ale až k nim dojde, ihned se k nim připojí USA a v rámci NATO si společně promluvíme s Rusy, abychom se domluvili na budoucích bezpečnostních opatřeních mezi námi a nimi!” Jakmile jeho slova slyšeli Jack Sullivan, který zastává klíčovou funkci Poradce vlády USA pro národní bezpečnost, a Scholzovi poradci Schmidt a Plötner, bylo vymalováno, a Rutte vyhrál funkci šéfa NATO!  Sullivan, Schmidt a Plötner totiž už od jara 2022 společně sabotují jakýkoli pokus zemí NATO výrazně vyzbrojit Ukrajinu, aby  mohla být Rusku soupeřem. Zbraně proto na Ukrajinu tečou tak pomalu, jak jen to je možné, aby se mainstream nerozzuřil, a jeho hloupým novinářům nedošlo, jak rafinovanou hru tihle tři hrají. Sullivan je hodnocen znalci jako “vysoce inteligentní, bezemoční, bez hlubokých zkušeností s národní bezpečností, ale velmi orientovaný na vybudování vlastní kariéry“. Schmidt jako “závislý na Scholzovi, velmi opatrný, vystrašený Ruskem, a ne tak velký expert na zahraniční politiku, jak si myslí, že je.” Plötner jako “nejbližší důvěrník Scholze, přátelský Rusku, a odmítající (fialovou) tezi, že útok na Ukrajinu je útokem na všechny občany Západu“. Tento triumvirát, “po té, co na jaře 2022 Zelenskyj odmítnul přijmout od Bidena jednosměrnou letenku, aby okamžitě zmizel z Kyjeva, a předal ho Rusům, výměnou za lukrativní azyl,” vymyslel postupnou strategii, jak dosáhnout stejného výsledku, jako jednosměrnou letenkou, leč postupným úsilím. Jejich hlavním cílem bylo v každém okamžiku zabránit možné jaderné eskalaci, a doufat, že Ukrajina útok odrazí a Putin sleví ze svých požadavků. Triumvirát sice zatím jadernou válku odvrátil, ale svou politikou nevyzbrojovat Ukrajinu víc, než připustí Putin, dostal Západ do pasti. Když se po masivním, vyzbrojování  Ukrajiny Západem, jak vnímá nevyzbrojování Ukrajiny mainstreamem zmanipulovaná západní veřejnost, Ukrajina zhroutí, západní veřejnost bude v šoku, a může začít volit vítězné Putinovi stoupence, protože nebude věřit, že je možné Rusko vojensky zastavit. A naopak – když se zhroutí Rusko, vypukne jaderná válka.

Události posledních hodin naznačují, že Sullivan, Plötner a Schmidt, už našli řešení, jak vybruslit z pasti, kterou sami vytvořili, a nezničit přitom svět. Zahájit jednání s Ruskem, ještě dřív než se Ukrajina zhroutí! A donutit Ukrajinu okleštěnými dodávkami zbraní, aby “dobrovolně” přijala většinu Putinových požadavků. Je však možné, že Putin na rozdíl od jara 2022, je už na jaře 2024 skálopevně přesvědčen, že zvítězí na celé čáře, a tak bude mírová jednání protahovat, protože čím později bude mír uzavřen, tím více území Rusko získá! Letem ve strategickém bombardéru Putin dokázal, že charakteristiky západních politiků, dobře zná, a že jejich strach z jaderné války umně přiživuje, aby získal dobré podmínky pro bezpečný mír! Dá se dokonce říci, že Marc Rutte bude prvním generálním tajemníkem NATO, kterého do funkce dosadila Moskva a ne Washington!!!!!

4.2 24 hlasy
Hodnocení článku
19 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Primak
Primak
před 4 měsíci

Doplněk k časové ose včerejších událostí: 4 (včera večer SanFran času) žalem zničená vdova Julia Navalnaja a slečna dcera Dáša si usedavě poplakaly na rameně good ol’ Joea, jedno oko v předpokoji nezůstalo suché (a jeho rameno taky ne). https://news.yahoo.com/biden-meets-alexei-navalny-widow-150400294.html?guccounter=1 (Škoda, že se nedostavila ta Jolanda, chudák Julia si mohla ukroutit hlavu, koho to… Číst vice »

palasovar@gmail.com
palasovar@gmail.com
před 4 měsíci

Zajimave.Mne se to tedy zatim az tak jednoznane nezda ( cetla jsem dalsich x clanku,ktere maji trosku jine vyzneni), ale celkem bych byla rada,kdyby to tak dopadlo
…Tech arogantnich,hysterickych pitomcu,kteri nejsou obdareni ani jedinou bunkou diplomacie,mam plne zuby

cablik
cablik
před 4 měsíci

DNES JSOU TRAKTOROVÉ BLOKÁDY NA HRANICÍCH CELÉ EU
https://pravyprostor.net/dnes-jsou-traktorove-blokady-na-hranicich-cele-eu/

Ruský prezident Vladimir Putin podpořil myšlenku usnadnit přestěhování cizincům s tradičními názory
https://42tcen.com/entry/rusky-prezident-vladimir-putin-podporil-myslenku-usnadnit-prestehovani-cizincum-s-tradicnimi-nazory

Ludvik
Ludvik
před 4 měsíci

V 71 letech letět půl hodiny nadzvukovým bombardérem, na to už musí být mimořádná fyzická kondice. Až neuvěřitelné…

Primak
Primak
před 4 měsíci
Odpověď uživateli  Ludvik

Jistě to byl dvojník (jak západní MSM odhalí)…

skeptik
skeptik
před 4 měsíci
Odpověď uživateli  Ludvik

Na to, že je vážně nemocen a několikrát umřelý (podle zaručeně pravdivých médií), je to opravdu obdivuhodný výkon.

oldo
oldo
před 4 měsíci
Odpověď uživateli  Ludvik

Nezlobte se,ale na co potřebujete mimořádnou fyzickou kondci při letu letadlem?Rychlost člověk uvnitř nevnímá a žádné přemety se také určitě nekonaly.

kolokol
kolokol
před 4 měsíci
Odpověď uživateli  oldo

Přemety asi ne, ale Putin rád předvádí tzv. kobru. A to už nějaký nápor jak na tělo tak i samotný stroj představuje. Navíc se jedná o prvek vysoké pilotáže. Předpokládám, že si tento prvek vychutnal až nad budovou Bundestagu.

cablik
cablik
před 4 měsíci

Tak to letadlo je strašně nebezpečné ale nepíše se jestli se dá něčím sestřelit. Bezpečnější je hypersonická raketa na tu opravdu nic nemají. Válka skončí jak se předpokládalo a jestli se vrátí Trump bude konec.

Sat
Sat
před 4 měsíci

V.V.P. je nově zachycen i za volantem Kamazu. Vyvodí z toho pan Svatoš taky dalekosáhlou konstrukci? 🙂 🙂

heriot
heriot
před 4 měsíci
Odpověď uživateli  Sat

Pan Svatoš je v svém občasném rauši schopen vyvodit cokoliv z čehokoliv…

Rob
Rob
před 4 měsíci
Odpověď uživateli  Sat

No…, rozhodně je tento článek čitelnější, než třeba ta trapná obludnost od propagačního lháře a dezinformátora Alexe Švamberka: https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-raketa-trident-jez-muze-nest-jadernou-hlavici-pri-britskem-testu-podruhe-v-rade-selhala-40461473 …která má na oko působit, jako že se někdo dokáže přihlásit i k neúspěchu (stylem “jsme přece jenom lidi, no ne?”) přičemž samotný cíl celého článku je jen vychvástat do nebes zbraň, jakoby to… Číst vice »

jbskalensky
jbskalensky
před 4 měsíci
Odpověď uživateli  Sat

Ale houby, nic se neděje jen tak. S Kamazem otevíral nový most na Krym a proběhlo to celým světem. Kromě toho, že to je impozantní stavba v neuvěřitelném čase je to i silná propagační událost dovnitř Ruska. U letu ve strategickém bombardéru je to zase vzkaz více ven, i když do Ruska taky. Je to špičkově… Číst vice »

standa
standa
před 4 měsíci

Velmi zajímavé a možné, když se člověk nad tím zamyslí. Doufejme, že to tak dopadne.

jara
jara
před 4 měsíci

Analytický rozbor? Spíše přání otcem myšlenky. Když to přečtete dvakrát, třikrát, uvědomíte si, že v článku jsou podivné konstrukce a dokonce i protimluvy. Poslední události v Evropě spíše naznačují eskalaci tažení proti Rusku.

standa
standa
před 4 měsíci
Odpověď uživateli  jara

Analytický rozbor se může jevit jako podivný, ale spíše rozumný a adekvátní událostem. Vše asi bude záviset na tom, zda bude podniknuta provokace proti Rusku nebo ne. Pokud provokace neuspěje a nebo nebude provedena – pak by la tato analýza velmi, velmi přesná !

kutnohorsky
kutnohorsky
před 4 měsíci
Odpověď uživateli  jara

Pana Svatoše je třeba vždy brát s rezervou a třídit. Pro mne je v článku jen podstatná podrobnější informace o Putinovi v letadle, což se v ofiko zprávách zřejmě takto nedozvíme. To co by kdyby není pro mne podstatně.

VlastimilCech
VlastimilCech
před 4 měsíci
Odpověď uživateli  kutnohorsky

No, možná to je spíše spekulace, pane Kutnohorský, ale rozhodně zajímavá!

kutnohorsky
kutnohorsky
před 4 měsíci
Odpověď uživateli  VlastimilCech

Vycházet se bude z každé nové situace, která se bude měnit a s nimi přijdou nové spekulace. Např. naši oficiální informátoři doslovně nebudou citovat Putina(zbytečné), protože oni naprosto přesně vědí co chtěl říci a jak to myslel. A to je u nich podstatné. Takhle oni to vyspekulují a spekulace se stává faktem… Hezký den