Tak české vládě prý došla trpělivost s Robertem Ficem a ruší veškerá společná jednání

Ti „fialoví hnusáci“ pokazí ve jménu vlezlosti vůči těm, kterým na nás nezáleží ani co by se za nehet vešlo, i vztahy se Slovenskem. Diletanti, ne diplomati to jsou.

Jana Marková
Jana Marková
V úvodu se omlouvám za lehce expresivní výrazy, ale tohle se zkrátka jinak nedá. Troufám si tvrdit, že tihle pitomci jsou schopní rozbít v zájmu svých guru i celou V4. Exkluzivní vztahy se Slovenskem byly konstantou naší zahraniční politiky bez ohledu na vývoj na mezinárodní scéně nebo domácí politice v České republice i na Slovensku. Zkrátka něco výjimečného, i vzhledem k naší společné minulosti. Teď prý ale stojí zato, to všechno zničit. Za co? Za pochvalu z Aspen Institutu? Za pár drobků od Uršule von Pfizer-Brušele? Za možnost kupovat další americký předražený šrot?

Dochází jim vůbec, že v Americe budou prezidentské volby a jejich šéfové taky u té moci nemusí zůstat? Že zničí tuhle zemi pro nic za nic? A že i kdyby zůstali, budou mít svých starostí nad multikulturní a migrační hlavu a na nás se zvysoka vykašlou? Že jsme jim dobří jen na to, aby podojili tuhle zemi a celou Evropu dokud ještě je co podojit? A že ani v té Evropě není nikdo takový idiot jako my? Tedy oni? Na co si tu sakra hrajeme? To nechápou, že čím víc se budeme plazit, tím víc si s námi budou jen „vytírat pozadí“? To nechápou, že pro takové zbývá jen pohrdání?

Fakt nejhorší vláda, co jsme kdy měli. Dokonce ani za dob socialismu jsme snad nelezli velkým vůdcům do oněch míst tolik, abychom byli ochotní sami sebe kvůli tomu totálně odstřelit. A to teď nemyslím obrazně, s touto vládou to může být víc reálné a blíž, než se zdá. Musíme doufat, že po ní zbyde jen zmar a zatuchlina, která ještě půjde jednou vyvětrat a škody nebudou nevratné. A že vysmahne dřív, než zpacká úplně všechno definitivně. Nicméně sametově to tentokrát moc nevidím.

**

Jana Marková, Litterate

4.8 36 hlasy
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
43 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
vera havrankova
vera havrankova
před 1 měsícem

Nechte si vyfotit mozeček a přestaňte otravovat!

Anonym
Anonym
před 1 měsícem
Odpověď uživateli  vera havrankova

Ona nějaké odpovědi vůbec nečte a má to jako neplacenou reklamu. Nechápu, proč ji pan Dvořák nezablokuje. Myslí, že by tím ohrozil svobodu slova v ČR? Tady SKUTEČNĚ nemá co dělat.

tomaskova
tomaskova
před 1 měsícem

Takto o nás už smýšlí celý svět. Je děsivé, co jsme si vykoledovali a jen Bůh ví, zda to půjde ještě zastavit.
https://sk.news-front.su/2024/03/07/ako-sa-cesko-a-slovensko-pohadali-kvoli-ukrajine/

Jarda
Jarda
před 1 měsícem
Odpověď uživateli  tomaskova

Kdyby bůh existoval, tak by nedopustil,aby se takové velké množství voličů nechalo oblbnout a zvolilo hajzle fiala a spol. k vládnutí v ČR.

vera havrankova
vera havrankova
před 1 měsícem
Odpověď uživateli  Jarda

To nedopustil bůh, ale zrádná krysa Rychetský uzákonil a blbé ovce to věděly, ale nedbaly a tuhle sebranku i s prezidentem zvolily!

palasovar@gmail.com
palasovar@gmail.com
před 1 měsícem
Odpověď uživateli  tomaskova

To neni to nejhorsi.Ted jsen cetla rozhovor s americkym velvyslancem v Cechach a pripadala jsem si jak z kmene Zulu Zulu..Normalne rekl,ze by mohli za odmenu pozvat “naseho kmenoveho nacelnika” do USA…Vazne rekl za odmenu