Velká porada v Pekingu! Putin na koni! Západ na dně! Čeští politici úplně mimo! Kdo vlastně ovládá migrační trasy afrických uprchlíků?

Michael Svatoš
Michael Svatoš
27. března 2024,  ve stejný den, kdy se komentátor ČRo Petr Hartman rozplýval, že generál Petr Pavel návštěvou generála Michala Koudelky v BIS učinil definitivní utrum za poklonkováním Česka Číně a Rusku, které se rozmohlo za prezidenta Zemana, slétly se do Pekingu nejvyšší hlavy amerických jestřábů, a začaly nadšeně poskakovat okolo prezidenta Číny Xi, aby s ním uzavřely další a ještě lepší obchody! Zatímco oba čeští generálové přesně podle US-teorie Thúkididovy pasti strašili z tajného pražského bunkru BIS všechny Čechy blížící se válkou, v Pekingu naopak US-hlavy s prezidentem Xi usilovně vymýšlely, jak se nemilosrdné Thúkididově pasti vyvarovat, a zajistit mír a vydělat lidem na lepší platy! Z hlediska logiky obou českých generálů a jejich pirátského eléva Lipavského bychom se tak mohli brzy dočkat opravdu velké komedie. Jsou-li totiž Babiš, Zeman i Klaus svým realistickým přístupem k oběma východním velmocím “bezpečnostním rizikem pro ČR”, musí být po včerejším setkání v Pekingu za stejné bezpečnostní riziko označeni i Marc Carney, Christiano Amon, Stephen Schwartzman, Evan Greenberg a další účastnící setkání. Pozdvižení, které by to ovšem vyvolalo v Bílém domě, si pražští fialoví političtí mopslíci určitě netroufnou riskovat. A nám tak nezbývá než závidět Američanům, že daně ze zisků jejich korporací v Číně budou směřovat do US rozpočtu. Číňanům rostoucí životní úroveň i díky US investicím. A litovat, že nám vládnou fialoví ekonomičtí i političtí diletanti, kterým, jak bylo včera statistiky oznámeno, se rozpadá ekonomika přímo děsivým tempem, protože nemyslí na nic jiného, než na válku! Co na tom, že v ČR nebude kde bydlet, jak bylo včera oznámeno, protože Fiala zaříznul veškerou výstavbu bytů, ačkoli aby byl zvolen s Piráty sliboval pravý opak. Hlavně, že bude na Ukrajině čím střílet, jak včera rozhodnul a nadělil peníze!  (Zdroj foto Koudelka – Pavel – BIS)

Nejvyšší US globalisté včera nadšeně poskakovali okolo čínského prezidenta Xi v Pekingu a snažili se s ním uzavřít další skvělý byznys! V delegaci vychvalující čínský ekonomický boom a politické úspěchy nechyběli ani taková esa a vzory pro “české fialové politiky” jako jsou – šéf US mediálního gigantu Bloomberg – Mark Carney,  šéf US technologického gigantu Qualcomm – Christiano Amon, šéf největšího alternativního investičního fondu světa Blackstone –   Stephen Schwarzman, nebo šéf mamutí US-švýcarské pojišťovny Chubb Limited  – Evan Greenberg – ten úplně vlevo v první řadě.

Sankce EU na Rusko jsou pro Čínu darem z nebes. Přihlouplí vládnoucí evropští politici uvalili na Rusko hned na počátku války v březnu 2022 zákaz dovozu evropských nákladních vozidel a naivně si představovali, že Rusko brzy ztratí schopnost distribuovat zboží, protože mu dojdou nákladní auta, jichž většinu dováželo z EU. Jak plány EU dopadly? V roce 2022 exportovali Číňané do Ruska 32 000 těžkých nákladních vozidel, loni už 108 000. Podíl ruské produkce nákladních vozidel se takřka nezměnil, pouze evropské automobilky nahradily čínské. Ekonomika BRICS je nyní schopná kdekoli po celém světě ihned nahradit jakoukoli evropskou nebo americkou produkci. Evropané se na ztracený trh už nikdy nevrátí. Ztráta trhu, na který Evropané vyváželi desetitisíce kamionů ročně je jen vrcholem ledovce veškerých ekonomických ztrát, které Evropany čekají v důsledku sankcí na Rusko. Naivní staronový šéf odborů Středula si myslí, že u Fialy dosáhne 15% zvýšení platů pro státní úředníky a zaměstnance. Opak je pravdou, ekonomické ztráty, které po celé EU vyvolává pokračování politiky sankcí a prodlužování války na Ukrajině, zdevastují evropský a český průmysl takovým způsobem, že se platy budou dále reálně propadat!

Mark Rutte, nejspíš budoucí šéf NATO a holandský premiér včera opět chválil čínského prezidenta Xi. Letos za ním už podruhé přiletěl do Pekingu – byznys především! Co na to zavilí nepřátelé Číny Pirát Lipavský a Fiala?

Všechny akce, které mají za cíl poškozovat rozvoj Číny, poškozují jen jejich strůjce.”, prohlásil včera na setkání s vůdcem čínských komunistů v Pekingu budoucí šéf NATO Mark Rutte. (Actions that undermine China’s development interest will only hurt oneself). A stal se tak dalším kandidátem pro zařazení na Lipavského listinu “bezpečnostních rizik” pro ČR.

Slavnostní otevření Nord Stream – Rutte uprostřed.

Marku Rutte se v Holandsku přezdívá Teflonový Rutte, protože dovede rychle vycítit změny politických větrů. Když se před lety  slavnostně otevíral Nord Stream I,  Rutte dokonce přestřihoval jeho pásku! Když Putin zahájil “osvobozování Ukrajiny”, Rutte vřískal nejvíc ze všech. Když nyní v důsledku politiky Bruselu krachuje evropská ekonomika, Rutte pochopil, že stejně jako v roce 2008 jediná záchrana nizozemské ekonomiky spočívá v růstu holandského exportu do Číny, a neváhal letět do Pekingu vychvalovat Prvního Číňana Xi. Ve stejný den, kdy Xi v Pekingu chválili američtí jestřábové i Rutte, byla v Pekingu i nejmocnější současná Sorosova loutka Kristalina Georgieová, šéfka mocného washingtonského MMF. A ta Xi prosila, aby Číňané více posílili svoji osobní spotřebu, místo toho, aby expandovali svoji výrobu a export – jinak hrozí vážné problémy ve světové ekonomice! Přeloženo pro laiky = Číňané musí konzumovat více západního zboží a méně svého zboží exportovat do zemí Afriky, Ameriky a Evropy, jinak bude západní globální ekonomika krachovat. Pomineme-li ironickou skutečnost, že Kristalinu Georgieovou od včerejšího poledne musí pirátský elév Lipavský také zapsat na fialovou listinu “bezpečnostních rizik” pro ČR, je třeba se ptát, proč žádný český politik nebyl včera v Pekingu, když tam byli všichni, aby zajistili svým občanům práci a lepší platy?!

Trasy pašeráků migrantů do EU – červeně vyznačená hlavní americká válečná základna v Africe – náhoda? – Pro ji Putin chce?

Podle amerických válečných analytiků nyní hrozí, že Putin ovládne nejen US válečnou základnu Agadez v Nigeru, ale s ní ovládne i migrační trasy nelegálních imigrantů do Evropy! Brusel se bojí, že Putin tak v případě potřeby, zavalí v rámci hybridní strategie Itálii a Francii miliony uprchlíků. 8. března 2024 na slyšení generálů Kurilly a Langley ve vojenském výboru Kongresu USA bylo oficiálně přiznáno, (viz záznam – Dan Sullivan), že USA nyní vedou proti Rusku na Ukrajině proxy válku, ale že se jí nedaří vést stejně úspěšně jako vedou Irán, Rusko a Čína proti USA a EU své proxy války na Blízkém Východě, a v Africe – viz odpověď generála Kurrily. Hlavní Putinovou devizou v této hybridní válce jsou miliony mladých naštvaných Afričanů a Arabů, kteří jsou bez práce, a bez naděje na budoucnost. Ze své situace viní Západní kolonizátory, a udělají vše myslitelné, aby se svého údělu zbavili. Podle obou US generálů nelze Putinovu tlaku bez mimořádných výdajů, na které nejsou prostředky, vojensko-ekonomicky v obou oblastech čelit, protože hybridní operace Iránu, Číny a Ruska ke svému provedení čerpají místní ekonomické zdroje, a nespokojenost mladých a chudých lidí, a jejich nenávist k Západu. Obdobná situace je ale i v oblasti bývalé sovětské střední Asie. I tam jsou obrovské mnohamilionové masy nezaměstnaných chudých mladých lidí bez budoucnosti, a ti jsou stejným zdrojem “masa” pro pašeráky uprchlíků i drog a militantní islamisty a teroristy všeho druhu. Rusko je hlavní pracovní příležitostí pro obyvatele Střední Asie, pro Putina proto přišel útok tádžických teroristů v Moskvě v nejnevhodnější dobu. Těsně před ním v projevu oznámil Rusům, že imigrantů za prací je v Rusku “ne příliš, jako v EU”, a jejich počet se bude v rozumné míře zvyšovat, protože je potřebuje rozvíjející se ruská ekonomika. Místní středoasijští a kavkazští vládci jsou k Putinovi tolerantní, protože když přestane jejich mladé občany zaměstnávat, smetou ve vzteku jejich režimy. V Africe je situace obdobná. Ukazuje se, že ten, kdo mladým zajišťuje práci a budoucnost vyhrává hybridní války. Přesně jak tvrdil Roosevelt – Chudoba je základním kamenem pro všechny diktátory, aby z ní vybudovali své režimy. Politici, jako Fiala a jeho koaliční banda, kteří nejsou schopni pochopit, že ekonomická budoucnost a prosperita jsou základním pilířem demokracií, a srážejí na historické dno výstavbu bytů, ničí školství, plundrují zdravotnictví, ožebračují lid, a místo toho jen nakupují samé zbraně a řinčí od rána do večera meči, jsou přesně ti neschopní politici, před kterými Roosevelt varoval. Není tak náhodou, že všichni, až na Fialové nýmandy, přiletěli tento víkend do Pekingu, aby jednali o tom, jak zachránit evropskou i americkou prosperitu, a neupadnout do bídy Střední Asie, Blízkého Východu a Afriky. To je vše, děkuji za maily, odpovím dnes večer. Mějte se navzdory Fialovi krásně a dík za vše.

**

Michael Svatoš, MaP1950

4.4 8 hlasy
Hodnocení článku
2 komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
cablik
cablik
před 3 měsíci
cablik
cablik
před 3 měsíci

Jo tak se to dělá pětidemolice se ještě bude divit co se bude dít a bez spolupráce s východem to nepůjde. Jestli se jich Arabové a muslimové zbaví tak by to měla udělat i Evropa protože nás táhnou do bídy a sra?ek.