Vláda podrazila lékaře, učitele a nyní vydírá i zemědělce

Z pohledu hnutí SPD jsou zemědělství a potravinářství klíčová odvětví národního hospodářství, která si zaslouží speciální podporu a ochranu ze strany státu a vlády. A pokud vláda české zemědělství nechrání, měla by skončit, říká Okamura.

„Vládní pětikoalice podrazila lékaře a zdravotníky, učitele a nepedagogické pracovníky, živnostníky, seniory a všechny daňové poplatníky a teď vydírá i protestující zemědělce.
Hnutí SPD dlouhodobě podporuje požadavky českých zemědělců vyjádřené v minulém týdnu v rámci jejich akce před Úřadem vlády ČR. Jde o oprávněný protest proti škodlivé zemědělské politice EU a proti nečinnosti české vlády, která nehájí jejich zájmy. Čeští zemědělci a potravináři jsou v rámci dotačního systému EU tvrdě diskriminováni, velká část z nich je poškozována i kvůli nesmyslným změnám v národní dotační politice Fialovy vlády a ministerstva zemědělství vedeného ministry z KDU-ČSL.

Pro hnutí SPD jsou zcela nepřijatelné výroky premiéra Petra Fialy (ODS), který přes média vzkazuje stávkujícím zemědělcům, že pokud budou v protestech pokračovat, tak jim původně slíbené dvě miliardy korun vláda uplatní jinde. Vláda Petra Fialy svojí činností podrazila lékaře a zdravotníky, učitele a nepedagogické pracovníky, živnostníky, seniory a všechny daňové poplatníky a nyní vydírá i protestující zemědělce.

Psali jsme:  Co je dovoleno Jovovi, není dovoleno volovi, říká Vidlák
Z pohledu hnutí SPD jsou zemědělství a potravinářství klíčová odvětví národního hospodářství, která si zaslouží speciální podporu a ochranu ze strany státu a vlády, protože se jedná o zajištění národní potravinové soběstačnosti a bezpečnosti. A pokud vláda české zemědělství nechrání, měla by skončit,” napsal na svém facebooku ke krokův vlády předseda SPD Tomio Okamura.
**

jk, prvnizpravy.cz

3.9 7 hlasy
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
2 komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
kutnohorsky
kutnohorsky
před 1 měsícem

Vláda svými předvolebními sliby podrazila hlavně celý národ. Podrazila nejen jmenované v titulku ale i důchodce a nyní se chystá podrazit mládí mladým a požene je do války za Zelenského a jeho ródinu. Probůh k čemu taková vláda je? Četl jsem podporu starýho Polívky( prý pravičáka) Fialovi. No když nemá naučenou roli, tak kecá takový koňiny,… Číst vice »

cablik
cablik
před 1 měsícem
Odpověď uživateli  kutnohorsky

Jo četl jsem že prý se bojí fašistů a komunistů ale otevřené fašisty podporuje bojí se komunistů protože nechce ztratit mamon co nahrabal. Takový nýmand může jít tak do (_*_) Jeho syn je to samé.