Co za svůj hlas dostanete

Máme po hokeji, národ se nám na chvíli semknul, pak zase rozemknul a začal se trochu víc zabývat eurovolbami. Není divu.

Daniel Sterzik-Vidlák
Daniel Sterzik-Vidlák
Francouzi začali na plnou hubu říkat, jak přemístí svoje africké migranty do České republiky, protože konečně donutili východní země k solidaritě. To víte, Rakušan jim to podepsal, neobsahuje to žádné kvóty, ale jak řekl Vondra, obsahuje to mechanismus, jak se z kvót vykoupit. Inflace u nás zase startuje, i když o ní Fiala říkal, že je zkrocená a samozřejmě je třeba válčit s Ruskem až do konečného vítězství, které bude následovat hned poté, co nám zakážou topit uhlím, zdraží benzín a zakážou auta.

Všichni moji kolegové v alternativních médiích začali s analýzami, koho volit a koho nevolit. Velmi hezky to má zpracované můj blogerský guru, bloger Vlk, překvapivé skutečnosti z minulosti jednotlivých kandidátů vytahuje Jana Bobošíková a já se tedy po Vidlácku také přidám. Šance jednotlivých stran a kandidátů si nechám až na příští týden, ještě mohou přijít lecjaká překvapení, takže dneska si probereme, co vlastně volíte.

Dnes nebudu řešit procenta a mandáty. Prostě si jen povíme, jakou budoucnost nám jednotlivé strany a kandidáti přinesou.

—–

Chcete pokračování války s Ruskem? Díváte se každý večer pod postel, jestli tam není Prigožin? Navlékáte svým dětem dva svetry a vysvětlujete jim, že díky tomu ten hnusák Putin prohraje? Věříte, že Rusům dochází munice, vojáci, jídlo i nafta? Hltáte s nadšením informace, jak ruští vojáci bojují polními lopatkami a rabují čipy z praček? Chcete deportovat ukrajinské muže ve vojenském věku co nejrychleji na frontu, aby tam bojovali za Prahu a za Koláře mladšího? Těšíte se na stíhačky, které dostaneme v roce 2035? Chcete také kabelku s tančíkem?

Tak volte SPOLU. Ti vám přesně tohle zajistí měrou vrchovatou. Jejich kampaň není o ničem jiném, než o porážce Ruska, i kdyby měli Fica znovu rozstřílet, Orbána poslat do Buchenvaldu, Poselttovi dát medaili a Sudeťákům vrátit majetek. I kdyby měli udělat ještě další konsolidační balíček, ještě víc pravicově zvednout daně a zajistit jakoukoliv záminku, aby po Ukrajincích do zákopu nastoupili i Češi. K tomu ještě dostanete krachující hospody, krachující Liberty, krachující Zetor, ale prosperující Lidl a Kaufland plné zahraničního zboží ala Tomáš Prouza.

A hlavně… v případě jaderné války dostanete spolehlivě první atomovku do Prahy. Fiala se o to svými kecy už mnohokrát postaral.

——

Chcete k válce ještě i grýndýl? Bojíte se, že planeta už brzy shoří? Nechcete slyšet, že to co Evropa na emisích ušetří, toho Čína desetkrát tolik přidá? Věříte, že Evropa zvládne jak válku na Ukrajině, tak válku s vlastním průmyslem? Už jste zapomněli, že jste nedávno chtěli bojkotovat Karlovarský filmový festival, protože mezi sponzory byla Česká zbrojovka a dneska naopak nadšeně přispíváte na tanky Tomáše a necháváte si napsat své jméno na ukrajinské bojové drony, které ruská FSB sbírá a pečlivě archivuje? Obdivujete Lipavského, jak vyhodil Evu Fillipi a většinu afrických velvyslanců, protože tam málo přinášeli pravdu a lásku? Považujete za vrchol pokroku občanku v mobilu?

Tak volte Piráty. Čeká vás zářná budoucnost novodobých čekistů, kteří budou prohledávat domácnosti a určovat majitelům, že mají byty prodat nebo pronajmout, nebo jim je prostě sebrat. Zničíte soukromé vlastnictví pomocí drakonické daně z nemovitosti, protože to byli právě Piráti, kteří toto téma první zvedli. Dostanete korporátní EU řízenou Mao ce-Tungem s tváří Marcela Kolaji.

——

Bojíte se dezinformací? Myslíte, že všechna alternativní média jsou placená Ruskem, jen nedokážete vypátrat finanční toky? Máte radost z Koudelky, který zasahuje už i do školních osnov? Chcete tajné služby, co dělají politiku? Jste rádi, že se ve školách konečně bude vyučovat gender? Těšíte se na kuturní obohacení od afrických migrantů? Balíte se do ukrajinských vlajek? Chcete, aby to v Praze vypadalo jako v Kolíně nad Rýnem? Chcete, aby Vidláka konečně zavřeli až zčerná a s ním i všechny organizátory demonstrací? Chcete tvrdé tresty za nevymáchanou hubu? Chcete soft verzi českého Pinočetíčka? Nepotřebujete se dozvědět, proč střílel Dejvy Kozy? Líbili se vám policejní provokatéři na schodech Národnígho muzea? Považujete Danuši Nerudovou za mladou krásnou a chytrou? Chcete EU tvořit, nikoliv bořit?

Tak volte STAN. Užijete si pochodňové průvody, můžete udělat zářnou kariéru v prorůstání organizovaného zločinu do státních struktur, jen vás občas někde srazí auto, kdybyste náhodou byli svědek v Dozimetru… Snadno si založíte neziskovku na řešení problémů migrace, které jste sami způsobili… samá pozitiva a sociální jistoty. Šifrovaný telefon na Redla do každé domácnosti! A před každými volbami uvidíte vašeho milovaného PeVítka Drakušana, jak se tetelí blahem nad dalšími drakonickými opatřeními.

—–

Chcete všechno, co jsem doteď vyjmenoval, západní ukotvení, pevné místo v NATO i v EU, podporu Ukrajiny, nenávist Rusku, grýndýly i migrační pakty, ale štve vás, že to Fiala a spol moc neumějí organizovat? Chcete se rozpustit ve velké evropské rodině, chcete euro, jen byste ho chtěli ve výhodnějším kurzu? Také se bojíte Putina, také jste si zamilovali kyjevský režim, chápete evropskou povinnou solidaritu a těšíte se, až bude v Mošnově základna NATO, jen vám vadí, že je to všechno za cenu vašich důchodů a mizerných platů?

Tak volte ANO. Ti také souhlasili s vojenskou smlouvou s USA a schválili ji spolu s vládou. Vůbec toho hodně schválili spolu s vládou. Většinu toho, co vláda dělá, by také dělali, jen Babiš je prostě lepší manažer, rozumí penězům, možná by se trochu postavil Tykačovi a Křetínskému, aby si tak nenahrabali na energiích. Kdyby Andrej vyjednával o povinné solidaritě a emisních povolenkách, tak by se na Leyenovou mračil. Fiala se na ní jen roztomile usmíval. ANO nám dalo Jourovou, Charanzovou, Dlabajovou a Maxovou, ale teď už se jim to určitě nestane. Hnutí ANO nemá nic proti smlouvě DSA a přijde mu vyvážená. Volbou ANO volíte program Pětikolky, jen to bude prosazováno více obchodnicky, více manažersky a dostaneme více dočasných ústupků. A jestli to u nás půjde dál, tak jak jde, tak za to ještě budeme rádi.

—–

Myslíte si, že všechny vyjmenované problémy vznikly proto, že tu máme málo volného trhu, moc dotací a státní přerozdělování? Obdivujete novopečeného argentinského prezidenta? Tak volte Svobodné. Stačí-li vám toto k vysvětlení všeho zmaru, který nás obklopuje, tak s Vondráčkem nebudete zklamáni.

—–

Chcete, aby váš hlas celkem spolehlivě nepropadl? Volte SPD. V ní máte dokonce i kus Svobodných v podobě Macha, kus staré ODS v podobě Trikolory a kus staré ČSSD v podobě Ivana Davida. Vše jistí samuraj Okamura, který dokázal postavit stranickou strukturu a dvakrát přežít svou politickou smrt. Dostanete NE migraci, NE euru a NE válce. Dostanete stranu, která bude Pětikolce i hnutí ANO sypat písek do soukolí a nikdy jinak. Ano, přesně takhle jsem to chtěl říct.

—– … … …

… pokračování ZDE…

Danile Sterzik – Vidlák

5 6 hlasy
Hodnocení článku
5 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
kutnohorsky
kutnohorsky
před 1 měsícem

… a co dostanu za svůj hlas, když budu volit stačilo? Včera jsem dostal volební lístky a zaujalo mě několik kandidátek např. Urza.cz: Nechceme vaše hlasy(proč tedy kandidují?), dále ANO lepší EU s mimozemšťany, chtějí zastavit drahotu a válku(Světů?), Demokratická strana zelených za práva zvířat (i zvířata chtějí žít demokraticky, v lesích, na lukách, drubežárnách, zbavme psy… Číst vice »

cablik
cablik
před 1 měsícem

Jo jasně pane Vidlák kdo se vyzná tak ten ví o co jde ale ti co se o politiku nezajímají tak budou volit špatně nedělám si iluze jak to v Čechách dopadne.

cablik
cablik
před 1 měsícem
Odpověď uživateli  tomaskova

Děkuji za odkaz aeronet nečtu ale ty rakety by nejdříve spadli na cizí vojáky u bandery jako varování. Pokud by něco spadlo na Prahu je s celým Českým národem ámen.

Rob
Rob
před 1 měsícem
Odpověď uživateli  cablik

A jaký je váš důvod se tak establishmentsky vymezovat. Já tam občas nahlídnu a myslím si, že jsou tam velice zajímavá fakta… Dokonce i tady na NR se pár článků VK objevilo.