Ještě jednou, stručně a naposled…

Daniel Sterzik-Vidlák
Daniel Sterzik-Vidlák

převzato

NATO chystá válečné koridory, aby jeho vojska mohla co nejrychleji mašírovat na Ukrajinu. V pohotovosti má být tři sta tisíc vojáků.

Orbán říká, že se každým dnem přibližujeme velké válce a pokud eurovolby nezmění poměr sil, tak k ní dojdeme.

Rusové cvičí s taktickými jadernými střelami.

Naše vláda se netají tím, že Rusko je třeba porazit. Fentanylová lízátka už mají nakoupená a s nimi i spoustu dalších tišících injekcí.

Poláci zřejmě budou po volbách mobilizovat 200 tisíc mužů.

Vážně je takový problém, dojít k volbám a hodit to někomu, kdo mluví o míru?

Grýndýl je schválený.

Emisní povolenky pro domácnosti jsou schválené.

Nové jaderné bloky stejně nebudou, místo toho se ještě rychleji budou stavět větrníky, slunečníky a měsíčníky.

Naše vláda nabádá Evropu, ať se definitivně odstřihne od ruského plynu a ropy, přitom jsme nikdy nedováželi tolik ropy jako teď.

Se zákazem spalovacích motorů se stále počítá.

Nerudová tohle všechno chce zaplatit dalším zadlužením Evropy = nás všech.

Vážně je takový problém, dojít k volbám a hodit to někomu, kdo to chce zvrátit?

Budou nám přerozdělovat třicet tisíc migrantů ročně.

Kulturní obohacení má takřka výhradně podobu nože nebo znásilnění

Nejlepší kombinace jsou unisex toalety na školách a padesát procent studentů s „migračním pozadím.“

Vážně to nestojí za zvednutí z gauče?

Naše země má nejdražšší elektřinu.

Naše země má nejdražší potraviny.

Naše země má nejvyšší inflaci.

Naše země je nejvíc odzbrojená.

Vážně je takový problém, jít vládě vystavit účet?

Nebo si budeme dál hrát na zásadovost, že nebudeme těmito volbami podporovat eurozlo a myslet si, že díky tomu zmizí? Když naše loď vpluje mezi ledovce, tak se nebudeme rvát o kormidlo, abychom vyjeli na klidnější vodu? Válka nás vynechá? Nedostatek energií nás vynechá? Blyštivý Péťa nás vynechá? Podezávači s noži vás vynechají? Afričtí migranti vynechají vaše dcery?

Bylo málo vládní arogance? Bylo málo šikany a cenzury? Bylo málo lidí, které za nevymáchanou hubu posadili do báně? Bylo málo sviňáren od Saši Vondry? Bylo málo Dozimetru? Bylo málo Markéty Pekarové Adamové? Bylo málo mrtvých v Dozimetru? Bylo málo Jourových a Charanzových?

Tyto volby jsou referendem o míru, jsou referendem o grýndýlu, jsou referendem o migraci a jsou referendem o naší vládě.

Ale také jsou referendem, zdali ti, kdo se teď dva roky namáhali, ještě budou pracovat dál a nebo jestli to vzdají. Jsou referendem o tom, jestli stojí za to, za tento národ nasazovat čas, práci a zdraví. Jestli stojí za to, být pro tento národ jednou nohou v kriminále. Jestli ještě je co zachraňovat…

I vy, co do volebních místností nedorazíte, i vy volíte. Víc než si myslíte. Líná zadnice zvítězí i nad nejlepší kampaní.

Běžte k volbám a volte moudře.

4.1 14 hlasy
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
4 komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Praded
Praded
před 1 měsícem

Všichni mí známí volit půjdou, problémem jsou rodiny mých vnuček. Všem jsem jim za minulého režimu pomohl ke vzdělání a tak si vzaly za muže skutečně schopné podnikatelské parazity a ti ovlivňují to co jsem jim vykládal. Je to strašné.

cablik
cablik
před 1 měsícem

Já jsem tam byl otázka jestli přijdou ostatní přeci jim nemůže být jedno co se děje. A nebo se nechají zlikvidovat liberálním spiknutím.

standa
standa
před 1 měsícem

Strach ze shození vlády je velký mezi občany, proto ani nebyla žádná generální stávka a ani nebude ! Strach, strach, strach, ale ne o život ve válce, ale strach ze měny k lepšímu je všudypřítomný ! Strašpytlové a vymatlané mozky si neuvědomují, že už bude jen hůř, když se na změnu vykašlou !

Jarin G.
Jarin G.
před 1 měsícem

Je to marný, je to marný. Stačí se podívat na voliče stojící “ve frontě” k volební urně. Tam stojí debil, blbeček, debil, blbeček. Pozor! Na konci stojí za sebou dva debilové. A kde zůstali vlastenci? Přeci doma, vždyť volby stejně nic nezmění. Však o výsledku voleb budou horlivě debatovat a kritizovat po vyhlášení výsledků voleb… Číst vice »