Tak co, Péťo, jaké to bylo?

Daniel Sterzik-Vidlák
Daniel Sterzik-Vidlák

převzato

Viděli jste předvolební debatu Trumpa s Bidenem? Tu debatu, ve které Američané masově zjistili, že jim vládne senilní dement? Jak se po ní vyděsily špičky demokratů, že teď už jim starce těžko někdo zvolí, ale vlastně nemají jinou variantu, protože ještě předevčírem všichni američtí libtardi svorně šířili narativ, že Biden ještě dělá stojky a kotrmelce? Zkrátka a dobře, byl to masakr a stojí za to to vidět i když neumíte anglicky. Včerejší debatě rozuměli Číňané i Maďaři, Eskymáci i Etiopané.

Brežněv byl svého času proti Bidenovi ještě gigant tělesných i duševních sil. Trump si to potměšile užíval , tentokrát neměl se svým soupeřem žádnou práci.

V USA nastal docela solidní poprask, oni si totiž opravdu mysleli, že jsou velmoc číslo jedna nad kterou není, mají skvělou demokracii a úžasný systém brzd a protivah. Teď najednou zjistili, že jim vládne živá mrtvola, že si ho sami zvolili a že celá jejich Amerika začíná vypadat podobně neschopně a hloupě, jako Biden samotný. Celou veřejnou debatu o prezidentu zombíkovi nechám na Američanech samotných. Oni podobnou studenou sprchu potřebovali jako sůl. Potřebovali v přímém přenosu vidět, kam vede liberální demokracie.

Nicméně, pár otázek bych měl. Ne na Američany. Jejich prezident – jejich problém. Já bych se hrozně rád zeptal našeho Blyštivého Péťi, jaká vlastně byla ta jeho návštěva v Bílém domě.

Tak co, Péťo, jaké to bylo? Fotky byly pěkné, viděli jsme video, kde mluvíš anglicky jako žáček první třídy, ale řekni nám, jaký sis odnesl dojem z Bidena? Jaké to bylo, popovídat si s exhumovanou mrtvolou? Dozvěděl ses důležité a zajímavé věci? Nebo sis prostě jel pro prestižní fotku s americkým vůdcem a bylo úplně jedno, že blekotá totální nesmysly, kterým nikdo nerozumí? Instruovali tě předtím, než tě k němu pustili, aby ses nedivil, že bude mluvit z cesty?

Heleď, jsi premiér, mělo by ti to myslet, řekni, kdo je skutečný americký prezident? My, dezoláti, tomu říkáme Kolektivní Biden, ale třeba jsi nebyl úplně tupý, i když jsi se usmíval jak totální mimoň… třeba ses tam trochu porozhlédl, kdo ve skutečnosti vede americkou politiku? Nebo jsi byl tak sakcefl z Oválné pracovny, že kdyby ti představili šimpanze, tak bys mu potřásl pravicí?

Řekni, neměl jsi po rozhovoru s Bidenem pocit, že jsi vsadil na poněkud chromého koně? Tvoje setkání se senilním dědkem stálo čtyři sta miliard korun za stíhačky. Jaký jsi z toho měl dojem? Neříkej mi, žes odjel domů s vírou v dokonalý skvělý Západ, který už brzy vyhraje nad Ruskem i Čínou a Biden je toho důkazem.

Nebo proto jste museli do ústředí CIA? Aby vám tam vysvětlili, jak to s americkým prezidentem teď je, ale on Českou republiku nemá na starosti, tu řeší rovnou tajné služby přes omedailovaného Koudelku?

Nemáš Péťo tak trochu pocit, že jsme s takovým spojencem poněkud v prdeli? Nebo sis toho ani nevšiml, protože mentálně jste na tom stejně, prostě vám jen nahrají příslušné fráze a vy je odříkáváte? Nebo tě to vlastně nijak nepřekvapilo, protože podobných panáků je mezi světovými elitami víc a tak je to úplně normální?

Řekni, Péťo, máš fotku s Bidenem pověšenou v kanceláři? Dva světoví lídři, takřka srovnatelného významu… a srovnatelné ynteligence… Máš důvěru v NATO, kde hraje roli Biden? Máš důvěru v mezinárodní řád založený na pravidlech, nad kterým bdí Biden? Máš důvěru, že tě Biden nehodí přes palubu, až tady všechny lidi doženeš k revoluci? Jak asi vypadají vrchní mocenská patra, která si pěstují stařečka na drogách? Myslíš, že se od takových něčeho naděješ?

Sakra vždyť ani ten Niger si už z USA nic nedělá… A už chápu, proč chce Putin v Bílém domě raději Bidena než Trumpa. Myslím, že všichni nepřátelé Ameriky tam chtějí Bidena a pokud mají nějaké páky na to, tomu pomoci, rozhodně to udělají.

Babiš jezdí za Trumpem, Orbán jezdí za Trumpem… jen Fiala má radost ze setkání se senilním dědkem a všude se s tím chlubí. Já vím, nevyvíjí se to dobře, ale to jen dokazuje, že jsi na správné cestě, že? Ano, ano, Biden není ideální, ale nikoho jiného vy liberálové nemáte.

Víš, Péťo, já si ještě tak nějak pamatuju, jak vypadaly poslední roky Sovětského svazu… tam také přibývalo neschopných gerontů tak dlouho, až to raději sami… byli rozpuštěni. Ano, takhle jsem to chtěl napsat.

4.4 22 hlasy
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
8 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
palasovar@gmail.com
palasovar@gmail.com
před 20 dny

Dnes uz se nevoli kvuli programu nebo osobnostem,ale proti nekomu ( proti tem druhym,kteri jsou ” dezolati,”komuniste”, trestne stihani, nebo neco podobneho)
Diky Bidenovi snad uz vsem muselo dojit,ze ten clovek tam nemuze vladnout ani se 150 poradci, takze stejne rozhoduje nekdo,koho vubec nezname

palasovar@gmail.com
palasovar@gmail.com
před 20 dny
Odpověď uživateli  palasovar@gmail.com

A jelikoz jsem za mlada precetla dost knih, tak mi prisla americka ” demokracie” vzdy uchylna..U nas se treba o 50 letech mluvi a odsuzuji se, ale jejich mnohem horsi se vymlcuji..A tak je to se vsim

Primak
Primak
před 20 dny

Američané masově zjistili, že jim vládne senilní dement” Jaké to překvapení, oni to předtím nevěděli, nikdo jim to neřek. Ostatně, on jim stejně “nevládne”, takže to tak moc nevadí. Vadí jenom, že oni maj rádi “show” a ta show musí být tak ňák “smárt”, a né trapná…..

cablik
cablik
před 20 dny
Odpověď uživateli  Primak

A co je na tom divného když ho volili i mrtvoly:-)))

Primak
Primak
před 20 dny
Odpověď uživateli  Primak

Kdy konečně (některým) lidem dojde, že ten jejich POTUS nemá žádný vliv na “vládnutí”. Když už jim to nedošlo s Reaganem (mnozí na něj nedaj dopustit, to byl ten nejlepší – alzheimera měl od začátku) a ani s mladým Bushem (dříve ochlasta a lempl, později nábožensky založený a “mírumilovnými” rádci vedený), a potom ani s Obamou (přiznal,… Číst vice »

Hokarc
Hokarc
před 20 dny

Duševní krása, je vidět! A proto není pěkný pohled, ani na ,,Bílý dům”, ani na ,,Strakovu akademii”, ani na ,,Pražský hrad” ! Fuj tajbl !

kolokol
kolokol
před 20 dny

Říkal to Jim Bridger (alias Sergej Pereslegin), že USA jsou nyní v pozici SSSR konce osmdesátých. Používají však stejné karty jako tenkrát. Což Rusko prý ostatně taky, ale následky nesprávné strategie budou pro USA mnohem bolestivější. Tak snad jo.

spartak
spartak
před 20 dny

Sovětský svaz byl pevně spojen s lidmi ,kteří bojovali proti spojené Evropě pod vedením Hitlera.Proto se dnes nesměji jak se střídali na postu generálního tajemníka ,protože nedůvěřovali novým,mladším prozápadním vetřelcům jak Gorbačov,Jelcin a spol. Putin dokázal zavést pořádek ,ale čeká jej ještě těžký boj s nenažranci .