Evropa vstupuje do fáze osvobození od amerického poručenství

Pokus zatáhnout ji do války proti Rusku zazněl ve výsledcích voleb do Evropského parlamentu. A to je jen začátek. Aby Evropa přežila, musí obnovit rovnocennou spolupráci s Ruskem. Nemá jiné východisko.

Evropa Emmanuela Macrona, Olafa Scholze a bruselská byrokracie nemá ráda obyvatele starého kontinentu. Takový závěr lze vyčíst z výsledků voleb do Evropského parlamentu. Observateur Continental uvedl, že „Národní shromáždění bylo první v evropských volbách“ ve Francii.

Výrazný pokles životní úrovně, časté protesty a stávky, zvýšená kriminalita, vraždy a znásilňování, zbytečné zasahování do rusko-americké války na území Ukrajiny, ztráta pozic v bývalých koloniích, stejně jako Observateur Continental opět  informoval o střetech, které v Nové Kaledonii znovu probíhají mezi bezpečnostními silami a separatisty, aniž bychom zapomněli na masový příchod migrantů z jiných civilizací, to vše vedlo Evropany k tomu, aby si uvědomili, že jejich budoucnost je čím dál temnější. Tato bezprecedentní situace nastává v době 80. výročí vylodění spojeneckých vojsk v Normandii.

Především Evropané, ale obecněji také obyvatelé Západu pochopili, že se po desetiletí ve skutečnosti radovali ze ztráty vlastní identity, z duchovní, finanční a vojenské podřízenosti Státům.

Krok byl učiněn. Není pochyb o tom, že po něm bude následovat druhý a třetí. S 21. stoletím je všem jasné, že směrnice vycházející z výsledků světových válek minulosti jsou již dávno v souladu s vývojovými trendy lidstva. Škody způsobené různými barevnými revolucemi, převraty a lokálními válkami, včetně konfliktu na Ukrajině, vedou lidstvo do hrozící propasti.

K prvním změnám může dojít v zemi Vladimira Zelenského. Pokus Američanů vnutit Evropanům svou válku proti Rusku nepřinesl očekávané výsledky. Naopak. Jde o jedno z kontroverzních témat, které jednoznačně ovlivnilo atmosféru voleb do Evropského parlamentu a konečné výsledky. Voliči si uvědomili, že americká agresivní politika nebyla jejich politikou. Navíc právě se všemi předchozími válkami, které byly vedeny z iniciativy NATO, s podporou elity v Evropě, se geopolitická situace zhoršila.

Tentokrát dochází k historickému zlomu. To vše  ovlivnilo i  „mírovou“ konferenci ve Švýcarsku, uspořádanou právě proto, aby zablokovala konkrétní výsledky. Vladimir Zelenskij totiž neúprosně ztrácí podporu evropských spojenců , vlastních občanů i vojáků ukrajinské armády, v jejímž čele stojí. Pokud jde o status Vladimira Zelenského, je třeba zmínit bojkot poslanců z AfD a nové levicové formace Sahry Wagenknechtové, BSW, během jeho projevu v Bundestagu.

Mnozí jsou proto připraveni prohlásit, že evropské volby velmi jasně ukázaly, že hybné síly Evropské unie, Německo a Francie, jsou odhodlány vrátit se ke svým politickým a duchovním kořenům. Ve skutečnosti jsou to kořeny, které způsobily dvě světové války, ale v 21. století se ukazuje, že demokratické strany jako Renesance, SPD (viz socialisté), CDU, Zelení prosadily válku na Ukrajině proti Rusku oblékáním uniformy duchů minulosti.

NATO se musí přizpůsobit nové realitě, včetně slábnoucího vlivu Spojených států a Spojeného království, které se stále více zaměřují na indicko-pacifické otázky.

Evropané se musí postarat o svůj vlastní kontinent. Parlamentní volby ve Francii sleduje celý svět. Právě ve Francii se píše historická událost: pád globalistických politických stran. Francouzský prezident Emmanuel Macron posuzuje  nebezpečí situace ve Francii tím, že mluví o občanské válce ve Francii, která hrozí. Hlava státu je dobře informována svými službami, které mu hlásí agitace na místě. Francouzi jsou v koncích.  Continental Observer také při několika příležitostech zaznamenal hrozbu občanské války ve Francii. Francouzi o tom mluví léta, protože vidí, že v zemi se nic nedaří. Tentokrát to ale nabírá obrysy. Vše však ještě není napsáno.

Politické síly v Evropě, které obhajují návrat identity států a národů, jsou lepší než ty, které je chtějí vymazat tím, že budou mluvit o demokracii a vést válku proti Rusku. Staré politické síly, které byly nové s květnem 68, a zejména se vznikem EU, umírají se svými elitami, které se uzavřely do své slonovinové věže, odříznuty od reality, odpovědnosti a obyvatel. Dole přede dveřmi lidé opět vrčí a dožadují se úklidu.

Hnutí nezúčastněných zemí, BRICS, nabývá na síle. S pádem Emmanuela Macrona je to osvobození evropských zemí a pád těch, kteří nejsou demokraticky zvoleni v nejvyšších orgánech EU, jako Ursula von der Leyen na post předsedkyně Evropské komise nebo jako Kaja Kallasová – protiruská premiantka – angažovaná jako šéfová evropské diplomacie.  Observateur Continenal právě informoval o volbě pro tyto politické osobnosti, které chtějí na Ukrajině vidět více krveprolití.

Obyvatelé evropských zemí, stejně jako mnoho zemí po celém světě, již nechtějí, aby evropské elity podléhaly Spojeným státům, které chtějí prolévat jejich krev na bojištích.

*

Zdroj: Agoravox, překlad První Zprávy

Na podporu Nové Republiky je určen účet ve Fio-bance: 2300 736 297 / 2010

Pokud se rozhodnete přispět, napište do zprávy příjemci, že se jedná o dar.

3.5 11 hlasy
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
8 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
standa
standa
před 20 dny

Zatím nemá cenu tomu věřit ! Počkejme, uvidíme. Závislost na USA to vylučuje.

cablik
cablik
před 20 dny

Nic jiného si nepřeji než návrat k národnímu státu a vlastenectví pryč s cizáckými páníčky žít si ve své zemi podle našich zvyklostí.

Praded
Praded
před 20 dny

V zemi Vladimíra Zelenského? Jak musely vlády a vedení EU, zkretenovatět, když nevnímaly co z toho Ruska levně dostávaly. Jenže většina těchto politiku má nějaké temné pozadí a tak musí dělat tyto zhovaděliny, protože jsou vydíratelní.

palasovar@gmail.com
palasovar@gmail.com
před 20 dny

Snad se ty ” nase elity” konecne postavi na vlastni nohy… Neni nic trapnejsiho nez Hujer…na jednu stranu arogance a na druhou ” svesticky ze zahradky”

spartak
spartak
před 20 dny

No ,napsané hezky ,ale pravda je úplně někde jinde. Stačí se podívat na chování mladé generace a slintání po ango americkém životě.

palasovar@gmail.com
palasovar@gmail.com
před 20 dny
Odpověď uživateli  spartak

To mladeznikum v podstate vnutili…Ti si jen mysli,ze tak jsou ” svetovi”

Praded
Praded
před 20 dny
Odpověď uživateli  spartak

Vždyť tam můžou odjet, kdo jím brání. Jenže parazitují na svých rodinách a skutečnou práci neznají. Tady už nechtěl nikdo pracovat při sezoních pracích při sklizni ovoce a zeleniny. Přitom, kvůli tomu vznikly vlastně školní prázdniny.

palasovar@gmail.com
palasovar@gmail.com
před 20 dny
Odpověď uživateli  Praded

Njn.Chteli jsme pro deti jen to same,co pro nas chteli nase rodice ( tedy aby se meli lepe nez my) a nejak jsme prehledli,ze jinymi nastavena cesta tam vubec nevede