Výmarská Evropa

Daniel Sterzik-Vidlák
Daniel Sterzik-Vidlák

převzato

Ve včerejším článku jsem vypsal celou řadu překážek, které brání jakékoliv změně, i když existují volby a co víc, i když nejsou vůbec cinknuté. V Británii skončili Konzervativci, nastoupili Labouristé a zavedou přesně to, kvůli čemu voliči Konzervativce vypráskali. Brity trápila migrace, zhoršující se životní úroveň, výpadky v systému zdravotnictví, dlouhé čekací lhůty na doktory, nerostoucí ekonomika… a teď za to dostanou muslimskou ministryni spravedlnosti, pro kterou je podle jejích vlastní slov „víra je středobodem jejího života.“ Nový britský premiér má sice židovskou manželku, ale právě nová ministryně spravedlnosti zase podporuje bojkot Izraele…

Ve Francii zase, aby Macron udržel od moci „fašistickou Le Penn,“ spojil se s levicovou frontou, která má v programu mnohem horší věci, než o čem by Le Pennová jen snila. Co trápí voliče ve Francii? Ano, milé děti, trápí je migrace, propad životní úrovně, zhoršující se zdravotnictví, nerostoucí ekonomika… a co za svojí volbu dostanou? To uvidíme v příštích dnech. Nebude to hezké. Macronovi jeho taktika totiž zřejmě vyšla. Sice se musel spojit s islamisty, ale bude mít většinu ve parlamentu.

Podpora války samozřejmě pojede dál.

Hele, já jsem včerejší článek nepsal proto, abych podpořil škarohlídy, kteří tvrdí, že se vskutku nic nezmění. Já jsem ho psal, protože se něco ZMĚNIT MUSÍ, protože jinak dopadneme stejně jako v Británii nebo Francii. Německo se připraví, to bude následovat vzápětí. Jak poznáte, že žijete v Pákistánu? Inu, váš starosta má pákistánské jméno…

To nejhorší v Německu vyrobila Výmarská republika. To bylo přesně jako dneska. Vlády se střídaly jak na běžícím pásu, ale nic se nikdy nezměnilo. Situace obyčejných lidí se pořád zhoršovala, papaláši byli čím dál arogantnější, ve skutečnosti rozhodovaly finanční kruhy a dobové korporace, které měly mnohem větší vliv než zvolení politici… a nakonec z toho byla válka proti Rusku. Demonstrací tehdy bylo… dokonce se do demonstrantů střílelo i z kulometů… Už tenkrát samozřejmě označovali demonstranty za různé nedemokratické bojůvky a slušní lepšolidé se proti nim vymezovali tím, že se spojili s Hitlerem…

Všechno už tady máme. Lepšolidé se musejí spojovat s Dozimetry, musejí zavírat oči před rostoucí řadou mrtvol, musejí podepisovat protinárodní dohody (migrační pakty, zelené úděly), naše průmyslové Porýní už je také demilitarizované a rozhodují o něm mocipáni z Brusele…. každopádně není naše. Premiér musí lhát, aby zakryl neradostnou skutečnost a potřebuje svého Goebelse, který by zmírnil následky (bohužel nesehnal všeho schopného démona propagandy, ale jen všeho schopného blbečka), i demonstrace jsme už měli a demonstranti byli lepšolidmi prohlášeni za tu nejhorší spodinu. Fiala se musí spojovat se stále horšími gaunery, aby se udržel, musí všechny házet do jednoho ruského pytle a z jeho kroků celkem jednoznačně vyplývá, že životní úroveň se bude zhoršovat, zdravotnictví půjde do háje, ekonomika neporoste, jen podpora válce zůstane beze změny.

Macron se také musel spojit s tím nejodpornějším na politické scéně…

V sázce je prostě příliš mnoho. Spousta vlivu, spousta peněz, spousta velmocenské prestiže. V sázce je posledních třicet let liberalismu, jeho „drang nach Osten,“ jeho vymakaná propaganda, všechno. Teď hrozí, že se to sesype. Jednak kvůli ruské odolnosti, jednak kvůli Trumpovi a jednak kvůli tomu, že se stále nepodařilo úplně vymýtit zdravý rozum.

Není náhoda, že jediný, kdo se v Evropě staví proti, je premiér Maďarska, které má docela dobrou zkušenost, čeho je Rus schopen, když ho doopravdy naštvete. Mimochodem… víte co by bylo pro současnou Evropu typické? Kdyby se teď ustavila silná evropská frakce Patriotů a zase se rozpadla, protože partneři z Francie či Holandska by byli zděšeni Orbánovou iniciativou… on prý teď bude dál jezdit po světě a jednat o míru… Už je na cestě do Číny. Další bude zřejmě Turecko, Saúdská Arábie, Brazílie… u Trumpa byl nedávno a nejspíš mu poreferuje, až to objede.

Ale přestavte si, kdyby to vyšlo. Máme po amerických volbách, které vyhrál Trump a mírová smlouva mezi s Ruskem a Ukrajinou se podepisuje v Budapešti ještě před koncem maďarského předsednictví v Evropě. Ceremoniálu je, kromě velmocí, přítomen i Babiš, ať se Fiala třeba vztekne, je přítomen nový rakouský premiér Kickl, je přítomna Le Pennová, ať si Macron pukne žlučí a Scholz s Tuskem sedí někde u hajzlíku…

Šance není velká…

Ještě totiž může přijít útok pod falešnou vlajkou na Olympiádě, může přijít nějaký ukrajinský útok, který ruského medvěda definitivně vyprovokuje, kolem Pardubic pořád není žádná protivzdušná obrana, Foltýn už má vyzkoušené reakce veřejnosti na ruskou stopu při zapalování autobusů, takže už ví, že dezoláti mu sice nevěří, ale líbodémo mu žerou každé slovo. Vítek ustál střelbu na fakultě protože i někteří rodiče postřílených dětí jsou na jeho straně… Liberálové mají ještě hodně možností.

Naše školství se pomalu přestává lišit od muslimských medres… Také je určeno k vymytí mozků a nainstalování kvazináboženské argumentace. Věřte autoritám, věřte vědcům a hlavně nepokládejte žádné prokleté otázky.

Když ve výmarském Německu začalo hrozit, že by obyčejní lidé mohli i zvítězit, mocní si vybrali bastarda, kterého podpořili. On jim slíbil, že jejich majetky nechá na pokoji a zahojí se výhradně na Židech. Pořádek zavedl raz dva, koncentráky také. Moment, tohle už v Evropě také máme. Už také přijdete o majetek jen tím, že jste Rus. A také to začíná tím, že vás začnou různě šikanovat. Třeba tím, že ze dne na den začnou vyžadovat biometrické pasy a bude jim jedno, že většina Rusů, která je u nás, nemá k Putinovi zrovna přátelský vztah… a Putin jim to už dvacet let říká – nevěřte Západu, nikdy vás nebudou považovat za sobě rovné.

Každý Rus totiž může za to, že je Rus. Sice tam mají tuhou diktaturu, se kterou obyčejný Rus nemůže nic udělat, ale i ta poslední ruská turistka může za to, že Putina ještě nesvrhli a nerozpadli se.

My teď prostě musíme bojovat. Musíme zatnout zuby, musíme vydržet. Jinak to skončí přesně jako skončila Výmarská republika. Nejspíš nebudeme mít čas až do našich parlamentních voleb. Ty americké jsou totiž dřív. Do té doby se všechno stane. Všechny pokusy o velkou válku, všechny pokusy o upevnění pozic v Evropě, veškerá propaganda… v příštích šesti měsících budou nasazeny všechny zbraně, které líbodémo ještě zbyly. V mediálním prostoru i na ukrajinské frontě.

Měli bychom se na to připravovat a držet Orbánovi palce.

Ale měli bychom se připravit i na to, že to dopadne blbě.

3.5 16 hlasy
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
8 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
palasovar@gmail.com
palasovar@gmail.com
před 11 dny

Arogance, pokrytectvi a podvody jsou ty jejich hodnoty….Pad rise Rimske

cablik
cablik
před 11 dny

Nějak to dopadnout musí též si přeji aby se vrátil Trump a zatrhl fašistům tipec .Pokud to dopadne špatně tak tu je furt Rusko a celý normální svět který nemohou porazit.

Primak
Primak
před 11 dny
Odpověď uživateli  cablik

Trump má zatrhnout fašistům tipec?

cablik
cablik
před 11 dny
Odpověď uživateli  Primak

Samozřejmě těm co si říkají liberální demokraté.

Primak
Primak
před 11 dny
Odpověď uživateli  cablik

Trump – jestli bude vůbec zvolen – bude muset koukat, aby dobře viděl. Však mu to bylo už jednou ukázáno, zač je toho loket… Prezident tam není od toho, aby někomu zatrhoval tipec. To udělají ti černí vzádu a bude na nich, komu budou zatrhovat.. A prezident? Ten bude muset jen pěkně… Číst vice »

Haskuv Duch
Haskuv Duch
před 11 dny

Zdánlivě nesouvisející: vládní moc opět začne přezkoumávat údajně vysoký počet licencí na zbraně a zbrojních průkazů. Markantní je návrh, že bude ZRUŠEN bod ze Základní listiny základních občanských svobod o právu na obranu se zbraní. Rozumím tomu tak, že nebudeš moci během procesu obohacování nebo emigrační solidarity vrazit týpkovi kudlu do břicha… Číst vice »

Naposledy upraveno před 11 dny uživatelem Haskuv Duch
Haskuv Duch
Haskuv Duch
před 11 dny
Odpověď uživateli  Haskuv Duch

… ale ze slavné a nedotknutelné Listiny se stává zdrap papíru, onuce, nic… Jednotlivé články se omezují, upravují, zahazují jako něco naprosto zbytečného a nepotřebného. Vládnoucí moc nezná zábrany a je stále více zřejmé, že se zde u koryt hodlá zabydlet na věčné časy a nikdy jinak. Už se nejen odnárodňuje, ale i odlidšťuje a zaujímá pozice… Číst vice »

kutnohorsky
kutnohorsky
před 11 dny
Odpověď uživateli  Haskuv Duch

Hlavně ti lidé, co na výzvu se zárukou beztrestnosti neodevzdali ilegálně držené zbraně, by si je měli pořádně schovat. A o těch zavírácích. Píšu jinde, že za minulý rok bylo jen v Anglii evidováno 46 tisíc napadení nožem. Tak vidíte jak jsou takové kudličky nebezpečné. Sám u sebe nosím starou dobrou nebezpečnou útočnou ,,kudlu”… Číst vice »