Jaroslav Štefec k nedělní demonstraci lepšolidí a lobotomů

Jaroslav Štefec
Jaroslav Štefec

Opravdu nedokážu identifikovat, o co přesně jde davům, demonstrujícím dnes s viditelně dokonalým a samozřejmě drahým technickým zázemím v Praze.

Co vlastně chtějí?

Zvrátit demokratické volby?

Chtějí vrátit garnituře, řádící tu předcházející čtyři roky, její moc a vliv, jejichž žalostné zbytky po prohraných volbách oficiálně představuje už jen Petr Pavel?

Z projevů protagonistů, z hesel na transparentech a cedulích, ani z ukrajinských a eurounijních vlajek to nelze přesně identifikovat.

Jestliže ale Mikuláš Minář, člověk, který vlastnoručně roztrhal Ústavu ČR, myslel vážně slova, že základním cílem demonstrace je vyjádřit bezvýhradnou podporu Petru Pavlovi, pak mi vzhledem ke znalosti Pavlova historického backgroundu vychází jediné možné vysvětlení:

V jeho osobě hodlají zajistit zachování vedoucí úlohy KSČ v politickém spektru ČR.

*
Jaroslav Štefec – bezpečnostní analytik, FB (Meta)

5 15 hlasy
Hodnocení článku
4 komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
vachav
vachav
před 14 dny

Nevím,co chtějí různí Minářové,ale mně při pohledu na ten Staromák.okamžitě napadlo,co musí být v Praze pitomců.Stále se zřejmě potvrzuje ta letitá exZemanova glosa o třetině pitomců v národě. No a tam jsou to většinově voliči ODS a TOP 09!!

palasovar@gmail.com
palasovar@gmail.com
před 15 dny

Myslim, ze az na jejich loutkovodice sami netusi co chteji…Strasne zmateni lide

mikkesh
mikkesh
před 15 dny

Nutně to všichni nemusí být lepšolidé, ale neinformovaní určitě. A ať chci, nebo nechci, zase jsem u té “České” televize. Stačilo by místo lží o údajnému vyhrožování nějakému Kolářovi, pozvat si Pepka Vyskoče z Vodňan – Mináře do studia a tam se ho neptat na mladistvé trojčení s roztrháním Ústavy, ale říci – tak Mikulášku, tady… Číst vice »

vera havrankova
vera havrankova
před 14 dny
Odpověď uživateli  mikkesh

Skvělé!