Hyenismus Bohumila Vostala, pracovníka ČT s mentalitou kadeta Bieglera

Avatar
Původní autoři

Radim Valenčík
24. 7. 2014  Radimvalenčíkpíše
Bohumil Vostal, zpravodaj ČT, řekl v pořadu Události 23.7. přímo z Nizozemska: “Podle průzkumů by většina z nich (Nizozemců), 78 %, chtěla zavést tvrdší sankce vůči Rusku”. záznam zde
Tak toto již je bez přehánění hyenismus nejhrubšího zrna a toto je cesta k válce. Ptát se ještě před vyšetřením tragédie zoufalých a rozhořčených lidí na uvedenou otázku (údaj, který prezentoval B. Vostal se opírá o aktuálně provedený průzkum), je něco neslučitelného se základními zásadami jak sociologické vědy, tak i etických pravidel, které si Západní Evropa vytvořila na základě zkušeností ze dvou světových válek. 

A používat takové selhání těch sociologů, kteří se příslušným výzkumem pošpinili, v propagandě, to je něco nevídaného. Tady buď někdo záměrně směruje Evropu k velké tragédii, nebo mu jeho konjunkturální chování (snaha zavděčit se “mocným”) úplně zatemnila mozek. Navíc je to zneuctění obětí. Ty mají právo na tom, aby byli jejich vrazi odhaleni. Proto je nutné důsledně trvat na došetření a vyšetření tragédie, viz:

http://radimvalencik.pise.cz/1509-vinik-tragedie-musi-byt-vypatran-nevdavejme-to.html

http://radimvalencik.pise.cz/1502-kdo-hodil-atomovou-pumu-na-prahu.html