Jak dělají propagandu hlupáci?

Avatar
Původní autoři

21. 1. 2015, Petr Ďoubalík, zdroj: Novinky.cz 21. 1. 2015

Jak dělají propagandu hlupáci? No přece: hloupě! Možná to ale nejsou hlupáci. Mohou to být také zoufalci, kteří už něvědí, kudy kam. Nebo ti, co si myslí, že jsme ještě blbější, než oni. Nebo presstituti, co pracují v žoldu cizinců, podceňujících přemýšlivost a úroveň vzdělání občanů České republiky.Tohle mi proběhlo hlavou, když jsem pohlédl na dnešní seznamovské Novinky a tam už zase trčí titulek, který by si žádný slušný novinář nedovolil nikdy použít, protože by ho hanba fackovala.


Když sečteme ta tvrzení o ruských vojácích na Ukrajině za poslední rok, tak už tam musí být všichni. Opět “jedna paní povídala”, opět to podrazácké slůvko “PRÝ”, opět prvotřídní goebbelsovina. Copak tam v oblasti bojů není jediný zpravodaj? Kde jsou zajatci? Proč neexistují tisíce důkazních fotografií nebo ještě lépe videí? Sem s nimi, ne?! Copak se za ty vaše kydy nepostaví žádná oficiální figura? Hnus…

Je dobré si pamatovat ty, kteří šíří propagandu a manipulují. Ukrajinská krize je odhalila donaha. Ztratili soudnost. Dějí se strašné věci a média jsou toho hlavními spoluviníky. Mám jedinou, zato však velkou obavu. Že takhle bezuzdně se chovají jen ti, kteří jsou si jisti vítězstvím. Vítěze nesoudí a vítěz píše dějiny. Nedejme jim svou kůži lacino!

Na východě Ukrajiny žijí milióny lidí, mluvit umějí, proč jim nedáte slovo?

Tenhle pán už toho napovídal! Snad si někdo dává práci a jeho prohlášení eviduje. Čas jeho slova neúprosně prověřuje a tak by mohl získat cenu “Lhář roku”.

Napíšete nám Novinky o vojácích USA na Ukrajině?

Dnes mají Novinky na brigádě jako cenzora-editora-korektora snad i samotného Boha. To je “hustý”!

Maličká poznámka na konec: Češi už se probouzejí, nejlepším dokladem jste vy, vážení čtenáři Novérepubliky. Včera počítadlo ukázalo návštěvu webu 49 467!!! Věříme, že až ná pár masochistů, navštěvují Novourepubliku lidé, kteří si poctivě hledají a doplňují chybějící informace. Děkujeme za váš zájem, jen informovaná a vzdělaná společnost se může pokoušet o demokracii.