Vraždy a “sebevraždy” kritiků kyjevské junty

Avatar
Původní autoři

zpr
17.4.2015  E-republika
 

Dáváme na web video se jmény, funkcemi a daty úmrtí hlavních obětí vražd a podezřelých sebevražd opozičních politiků na Ukrajině za poslední rok.
 

Dáváme na web video se jmény, funkcemi a daty úmrtí hlavních obětí vražd a podezřelých sebevražd opozičních politiků na Ukrajině za poslední rok. Seznamy lidí na zabití, tedy “nepřátel státu”, “teroristů” a “kriminálníků”, dnes běžně visí na ukrajinských nacionalistických webech. Klikněte si na známý seznam například zde. Video obětí kyjevské junty najdete kliknutím zde. Dokud toto video Youtube nesmaže, najdete je i zde.


Z posledních jmen je to zavraždění opozičního novináře a spisovatele jménem Oles Buzina, který byl zásadně kritický ke kyjevské juntě. Byl zastřelen dne 16.4. a to pouhý den po vraždě politika Oleha Kalašnikova. Oba kritikové junty byli zavražděni v Kyjevě. Západní média budou mít problém, jak naspinovat tyto vraždy směrem na obvyklého “vraha” jménem Putin. Oba tito představitelé kritizovali násilný postup junty ohledně ruské menšiny na Ukrajině. A totéž činila většina ostatních zavražděných žen a mužů na videu.
R.I.P

Související články:

Po masakru v Oděse již není cesty zpět
Oděsa a SS Galizia
Oděský vrah “setník Mikola” zemřel na zápal plic
Volba Ukrajinců: Umřít hlady nebo na bojišti
Náš člověk nikoliv v Havaně, ale v Mariupolu
Piratenpartei – on line ze sjezdu
Zemřel Stéphane Hessel, francouzský humanista a zakladatel hnutí Occupy
Novodobí tažní ptáci v EU
Beppe Grillo: Kdo chce vydělávat, ať vypadne z politiky a jde pracovat
Island vyhrál soudní proces proti zahraničním bankám