Americká teroristická zpráva. “Islámský stát” ještě neví, že uložil do ruského letadla bombu, ale CIA už ví, že to tak bylo

Avatar
Původní autoři

Ivan David
4. 11. 2015
Právě sleduji ČT24 a Washingtonský zpravodaj Řezníček tvrdí, že Spojené státy mají informaci, podle níž ruské letedlo spadlo kvůli pumě v zavazadlovém prostoru, kterou tam umístil “islámský stát”, Informace mají od natolik tajných služeb, že od nich mohou pocházet jakékoli zprávy, jaké jsou právě potřeba. 


Dokonce i pan redaktor Kubal se diví, proč se k bombě nehlásí “islámský stát”, když před tím tvrdil, že letadlo sestřelil raketou. Podle Karase o tom ruské zdroje neinformovaly. To je jistě divné, když je nelze nijak potvrdit.

Je to prosté. Zpráva má zesílit účinek teroristického činu (pokud k němu došlo), nebo je sama teroristickým činem, protože má zastrašit ruské občany. Tato zpráva je v každém případě teroristickým činem, protože má zastrašit. Má poškodit i Egypt, který spolupracuje s Ruskem. Proto Karas říká, že to je pro Moskvu nepříjemná zpráva. “Rusové se bojí teroristickému útoku.” Karas říká, že Rusy by měla Americká zpráva měla zajímat. Jsme blbí my, nebo nás za blbé pokládá Karas? Rusové jsou na místě a zkoumají trosky. Američané (CIA) mají zásadní zprávu o jejímž původu nemáme nic vědět. Karas říká: “Rusové se bojí.” Kubal říká: “Zásadní informace!”

Zprávu o teroristickém útoku dodali Američané. Zprávu, která je teroristickým činem.