NWO jako vyšité: O žádostech uprchlíků o azyl už nebudou rozhodovat jednotlivé státy a jejich úřady, ale Brusel a Evropská komise!

– VK – 6.4. 2016 AENews

NWO jako vyšité: O žádostech uprchlíků o azyl už nebudou rozhodovat jednotlivé státy a jejich úřady, ale Brusel a Evropská komise!

Každým dnem se můžeme přesvědčovat, že pro optimismus není, ale opravdu není již prostor. Naivistické představy o fungování současného světa nefungují. Lidé, kteří ustrnuli svými pozadími na svých gaučích z globalizovaného obchoďáku IKEA, už mohou jenom sledovat, co se okolo děje a jak vlády jejich vlastních zemí ztrácí kontrolu nad osudy vlastních států a státností. V rámci procesů NWO a ustanovování jedné jediné globální vlády se Evropská komise rozhodla ke kroku, který mnoha lidem vyrazil dech. Brusel chce o azylových řízeních a procesech posuzování a rozdělování uprchlíků jednat sám, bez účasti členských států, kterých se konečné přerozdělení bude týkat [1].

My vám ty uprchlíky přerozdělíme sami, holoto!

Evropská komise chce úplně zrušit Dublinský protokol, podle kterého je dosud zodpovědnost za uprchlíka na bedrech prvního státu EU, na jehož území ilegál vkročí. Systém se ukazuje jako nefunkční, protože Řecko a Itálie nejsou schopny zajistit neprůchodnost svých hranic. Ba co víc, trvání na současném systému by vlastně bylo cestou ke konci Schengenu. Takže Brusel bouchl do stolu, až se prázdné lahve od chlastu skutálely Junckerovi na zem. Mnichov 1938 bude proti tomuto jen slabý čajíček. Takže, jak to bude vypadat? No, bohužel stejně tak, jak na AE News už varujeme od poloviny minulého roku. Stovky tisíc muslimů v ČR do konce roku 2020 a vznik evropského chalifátu do roku 2050.

Neobchodujte s uprchlíky! Ale to už nikoho nezajímá, plovací vesty už migranti nepotřebují, místo nich teď v tom plave evropská politika.

Na hranici EU se potuluje odhadem už 15 milionů migrantů. Ne všichni jsou na pochodu, zatím jen zhruba polovina z nich. Ti, kteří jsou zatím v klidu, to jsou ti úplně nejchudší, kteří nemají „prozatím“ na cestu do EU. Nemají na to, aby zaplatili převaděčům, nemají kontakty na příbuzné v Německu nebo ve Švédsku. Ale to je zatím jen dočasný stav. Neziskovky v Evropě už připravují speciální programy na dovoz uprchlíků, tzv. all-inclusive integrační programy. To funguje tak, že neziskovka vypraví do Turecka nebo do Iráku letadlo, do něho posadí Ahmedy, Džafary a Mohamedy ve věku 20 až 25 let a odveze je do Evropy. Brusel rozhodne, do kterých zemí budou přiděleni. Kromě toho, Brusel vybrané zemi i přikáže, aby uprchlíci pobírali v zemi „eurodávky“, což má zabránit opouštění přidělených azylových zemí, zejména těch rozvojových a chudých, kde dávky jsou tragicky nízké i pro místní obyvatele.

Cesta tam a zase zpátky, ale ne od Tolkiena!

Brusel bude v prvních letech tyto eurodávky kompenzovat, aby nedocházelo k událostem jako v Jihlavě, odkud irácká rodinka údajných křesťanů utekla do Reichu, ale Berlín je poslal zpátky do ČR. Mamulus idioticus, to je živočišný druh politika, který na takový vývoj rázně odpoví způsobem: „Pokud u nás v ČR znovu nepožádají o azyl, pošleme je zpátky do Iráku!“ a člověk jenom valí bulvy [2]. Tohleto je ministr vnitra? To je jako u blbejch na dvorku, když startujou motorku a vypráví historku, jak vopíchat doktorku, aby nedělala Zagorku. Opravdu si někdo myslí, že vláda v ČR je kompetentní? Pokud se azylanti jednou už vzdali svého statutu azylanta v ČR a odjeli do Německa, proč by jim Česko mělo udělovat azyl podruhé? Bože, to už není ani k smíchu.

Evropská komise je nový Reichstag celé Evropy.

Víte, co z toho může vyplynout? Že azylanti budou schválně do Německa jezdit přes ČR, protože budou vědět, že když je Německo nepřijme, Chovanec jim ten azyl přidělí. Takový záložní plán B. Flastr na nesplněný německý sen. Ale život v naději, že se do Německa brzy dostanou. Protože německé hranice nejsou zadrátované, dostanou se tam nelegálně, dříve či později. A mezitím budou pobírat v ČR eurodávky, remcat na mizerný stav kvartýrů v ČR, které připomínají chlévy / stáje / stodoly (* nehodící se škrtněte) a Češi v nich musí bydlet, ale migranti jsou jiná sorta, ti chtějí kvalitu. Neziskovka nemůže rozdat migrantům obyč-telefony, to by se spustil jekot jako na jatkách. Musí jim dát nejdražší Samsungy a iPhony.

Eurodávky pro migranty a vznik vyšší střední třídy z azylantů?

Pochopitelně hadry, ty hrají velkou roli. Pokud se podíváte, v čem přicházejí do Evropy navlečení, člověk nestačí zírat. Všechno září novotou, zřejmě v Turecku hodně nakupovali. Remcání o kvalitě služeb migrantům v Evropě potom rezonují v mainstreamových médiích, kde zástupci ziskovek tepou do svých občanů kritiku, že jsou xenofobové a lhostejní vůči utrpení migrantů. Utrpení? Dovedete si představit, že by česká rodina, která vychází s penězi od výplaty k výplatě a nemá ani na obědy pro děti ve škole, se zvedla, navlékla do drahých hadrů a vydala se na cestu za lepším životem na druhou stranu světa? To asi těžko. Češi sice jezdí do ciziny za prací, někdy i na hodně dlouho, ale že by tam jezdili za sociálními dávkami a za exploitací tamního sociálního systému, to asi těžko. Pokud nepočítáme ovšem Hnědočechy, to je ale jiná sorta lidí, bývalých migrantů s dalekým původem, kteří se ani za stovky let nedokázali do české společnosti integrovat.

Turecký premiér Ahmet Davutoglu, evropský prezident Donald Tusk a  prezident Evropské komise Jean-Claude Juncker se dohodli na legalizaci migrantů pro Evropu. A také na volném vstupu Turků do Schengenu.

Jak to tedy bude fungovat, až Brusel bude rozhodovat o azylech pro migranty za všechny ty Bohoušky a Chovance? No, to bude veselá taškařice. To se vezme náklad 1 milionu migrantů za měsíc a přerozdělí se mezi 28 států EU podle toho, jak která země je na tom zrovna ekonomicky dobře a jak rychle roste. Protože ČR prý roste rychle, alespoň politici to tvrdí, bude toto zohledněno. Na Česko by to dnes připadalo při balíku 1 milionu migrantů zhruba 55.000 migrantů kvóta. To je takové jedno skoro krajské město, nebo hodně velké okresní město. A protože těch migrantů je na cestě 8 milionů, sami si spočítejte, kolik těch krajských a okresních měst to nakonec bude.  

 

Gaučová demokracie na český způsob

Ve světle mlácení prázdné slámy, což je oblíbená disciplína současné české vlády, je nutné konstatovat, že dobře už bylo a teď bude už jenom hůře. Brusel si tvrdě chce přivlastnit i ta rozhodovací práva, která dosud patřila jednotlivým státům. Adolf Hitler byl hotový břídil. Co se děje dnes, to je vlhký sen každého nacisty 30. let minulého století. O všem se rozhoduje na jednom místě, loutkové vlády států poslušně plní příkazy Říše a nikdo si nedovolí protestovat. Těch pár extrémistů, pomatenců a potížistů zemské policejní sbory zmlátí, obviní a pozatýkají, bez zájmu veřejnost, která v pohodlí gaučové demokracie zaslechne zprávy o demonstraci z bedny od prsaté moderátorky, která nemá v hlavě vůbec nic, jenom napíchaný botox, který jí činí důvěryhodnější pro naivnější část konzumentů mainstreamového odpadu. A hlavně, borec na konec.

Prezident evropské komise Jean-Claude Juncker, borec na konec.

Někdo ještě chodí na demonstrace. Občas jdete po ulici a nějaká „drama queen“ zrovna hystericky křičí proti migrantům a islamizaci. A potom jdete domů, zapnete si globalizovanou televizi, mrknete na reality show, kde se herci a jakési hvězdičky českého malometrážního showbizu převlékají jako transky za znamé postavy z pěvecké branže. Jiní herci jim to potom zhodnotí a posoudí, jak moc se jim podařilo ty trans-sexuály zahrát. Fekální zábava má mnoho podob, ale každé zboží má svého kupce. Dokonce i každý odpad má svého kupce, jak by vám potvrdil i každý majitel skládky nebo šroťáku. A tak v této tržní společnosti žijeme, hnijeme a necháme si tržně utrhnout i tu vlastní svobodu. A potom máte lidi, kteří vědí, co se děje, ale nemají na víc, než jenom sledovat vývoj událostí. Globalizační autobus jede už tak rychle, že vystoupit z něj by se rovnalo sebevraždě. Stále více lidí si uvědomuje, že ekonomická globalizace je dokončená, a tak logicky přichází její zlá sestra, globalizace politická. A ta se mazat s nikým nebude. Rozhodnutí Bruselu převzít rozhodování o přidělování azylů na svá bedra je toho nesporným důkazem.

-VK-
Šéfredaktor AE News