Brutální propaganda, manipulace o ovlivňování voleb ze strany zločinecké České televize

Jiřina Holotová
7. 10. 2016  BezPolitickéKorektnosti

Rychlé ohlasy ze sociálních sítí na odvysílanou „Superdebatu“ Václava Moravce na ČT aneb je třeba udělat konečně pořádek! Lidi už toho mají dost. A jaký názor máte vy? Neukázala nám naopak debata nakonec ty nevolitelné strany?

 

Česká televize lže jak Rudé právo tiskne
Česká televize lže jak Rudé právo tiskne
 • Na ČT1 opět běží veleslavná „předvolební SUBERDEBATA“… Je mi úplně jedno, co kdo v této debatě prosazuje, protože sama debata je NEDEMOKRATIKCÝM NÁSTROJEM sloužícím etablovaným stranám ke zvýšení volebního výsledku a tedy ke znevýhodňování malých politických subjektů před velkými.
 • Tak jsem dnes večer přetrpěl asi nejhorší a nejbrutálnější propagandu ČT v rámci letošních voleb. To co Moravec předvedl bylo neskutečné. Debaty se zúčastnili tři kašpaři, kteří tam neměli vůbec co dělat, vzhledem k tomu, že to divadlo bylo inzerováno jako debata předsedů parlamentních stran. V tom případě tam byli navíc Gazdík, Bartoš a Conchita. Naopak tam chyběl Lidinský. Diváci tam čekali zřejmě již od včerejška, když je déšť vyhnal z adorace Havla na Václaváku. Jinak si nedovedu vysvětlit tu nenávist k Okamurovi, částečně k Babišovi a totální podporu Kalouska, Gazdíka, Fialy a Conchity s Bartošem. Tohle přesně bylo to, kvůli čemu je potřeba nejenom zrušit koncesionářské poplatky ale nekompromisně zrušit celou Českou televizi. Opravdu jsem dlouho nic horšího a ubožejšího neviděl.
 • Je jasné, že se nemůže konat rozumná debata všech stran, protože debata 70 členů je divácky neatraktivní a nemožná. Proto nekonejme žádnou debatu a nechme na voličích, stranách a kandidátech, ať si přízeň mezi voliči získávají sami. Ať si volič vybírá i bez tohoto divadla, které s objektivitou nemá nic společného.
 • Jelikož se ze strany státu jedná o pravidelné narušování demokratického vývoje, budeme podporovat řešení, které bych nazval „Štěpánkovou definitivní metodou“. Štěpánek má poměrně jasný plán, jak nedemokratičnost veřejnoprávních médií napravit a tento plán je jediný možný, jediný demokratický. Zrušit veřejnoprávní média, ušetřit každé rodině přes 2000 Kč ročně.

 • Právě přemýšlím, nač máme veřejnoprávní televizi…. i ty zakázané reklamy tam jsou, jen to není reklama, ale sponzor. A pořady jsou většinou jen pro určitou kastu. Viz ČT 2 (furt je tam válka), ČT 24 furt ty samý obličeje, a na ty další se taky nedá dívat. Jsem se onehdy lekla, že jsem se probudila v roce 1980…..Viz program na ČT 1
 • Ta ČT se už neštítí absolutně ničeho a teď nemluvím jenom o  nerovném politickém boji kdy se nemůžou účastnit strany s preferencemi nižšími než 5% Copak tohle je demokracie? VYZÝVÁM VŠECHNY PŘESTAŇME PLATIT POPLATKY ČT
 • Volební superdebata byla skvělá, ukázala skoro všechny NEVOLITELNÉ. Jinak výkon moderátora opravdu ostudný, taková míra promítání osobních sympatií a antipatií do chování vůči jednotlivým řečníkům se hned tak nevidí. Musím říci, že můj otec by se sebral a  odešel, tohle už nemá s kulturou ani s tou politickou už vůbec nic společného, opravdu jen aréna pro blbce ve stylu „chléb a hry“. Manipulace první třídy, včetně nenávistných a tupých útoků na Babiše a  Okamuru, opravdová arogance moci a pohrdání voliči Českou televizí.
 • Vůbec nechápu, proč v dnešní superdebatě nebyli Petr Mach za Svobodné a Lidinský za (parlamentní stranu) Úsvit, když tam mohli být Gazdík, Stropnický a Bartoš. 
 • Až trapná nenávist k Okamurovi, opakovaná argumentační ubohost k  Babišovi a kde je Lidinský? Moravec za zenitem, ale zase komparz jim v  ČT funguje na jedničku….
 • Tyhle akce jsou k ničemu, byl jsem tam na superdebatě před eurovolbami… kašpařina a vopruz pro komparz. Osobní prohlídky, dvouhodinové čekání na zahájení a Moravcova předváděčka mne ujistily, že to vše byla jen ztráta času a peněz za benzin a metro. 
 • Já to neviděl. Jediný, co si z toho beru je, že vím, které strany s procenty v průzkumech nad některými pozvanými pozvány nebyly… Myslím, že jako základní dělení, koho nevolit a koho zvažovat je to dobré vodítko.
 •