PC.Roberts: Teď je to na nás!

Avatar
Původní autoři

24. 11. 2016     zdroj
Vyhrál Ronald Trump volby proto, protože je rasista a mysogyn, čili nepřitel žen, jakými jsou většinoví Američané? Nikoliv. Tak vysvětlují jeho úspěch jen dobře placené děvky oligarchů v médiích, liberálové, think tanky a univerzity. Vyhrál Trump volby proto, protože je ukradl?


Další nesmysl. Volební přístroje ovládali oligarchové, kterým se volby nepodařilo ukrást, protože je voliči přechytračili. Sčítačům volebních hlasů, pracujícím pro organizace výzkumu veřejného mínění, totiž po opuštění volebních místností hlásili, že volili Hillary. To svedlo prostitující se propagandu establishmentu k přesvědčení, že Hillary už má vítězství v kapse, ta propaganda to takto po USA také rozhlásila, čímž se stalo, že oligarchové, kteří své propagandě uvěřili, svoje „nápravné kroky“ už nepovažovali za nutné nasadit.

Trump vyhrál prezidenství, protože mluvil k Američanům bez servítků a pravdivě jim řekl to, o čem oni sami věděli, že je pravda, a co od žádného jiného politika ještě nikdy neslyšeli:

„Naše hnutí se chystá nahradit dnešní neúspěšný a korupční politický establisment novou vládou, řízenou a kontrolovanou vámi, americkým lidem. Establishment v těchto volbách bojuje o biliony dolarů. Ovládá ve Washingtonu všechny páky moci, sleduje jen své vlastní globální cíle a jen na jedinou věc nemyslí – a to na vaše dobro. Tento politický establishment, který se nás pokouší zastavit, je stejná parta, jež je zodpovědná za naše katastrofální obchodní dohody, za masívní a nezákonnou imigraci cizinců k nám, a za za ekonomickou a zahraniční politiku, z nichž Amerika téměř vykrvácela.

Je to globální mocenská struktura, jež je zodpovědna za ekonomická rozhodnutí, která ožebračila naše pracující, okradla naši zemi o její bohatství, a strčila peníze do kapes hrstky velkých korporací a politických elit. Jediný element, který může tento korupční systém zastavit, jste vy! A jedinou silou, dostatečně mocnou k tomu, aby nás zachránila, jsme my! A jedinou silou, která je sdostatek odvážná, aby ve volbách tento korporátní establishment odmítla, jste vy, američtí lidé!“

Trump nesliboval voličům žádné dárečky, neřekl jim, že spraví to či ono, ale řekl jim, že spravit svoji narušenou zemi by mohli oni, američtí lidé, se kterými se samozřejmě ztotožnil.

Ti lidé tedy volby vyhráli, ale oligarchie, stejně mocná jako dřív, zde zůstala. A svůj útok proti Trumpovi s pomocí prodejných děvek v médiích a liberálů, už také zahájila.

A jaký je cíl toho hnutí? Nepravdivými a falešnými zprávami, protesty a peticemi se pokusit Trumpovo vítězství delegitimizovat, čili učinit je právně neplatným. George Soros, s využitím peněz, nahrabaných svým útokem na britskou měnu, platí dnes tisícům lidí za pokus Trumpovu prezidentskou inauguraci narušit, či vůbec znemožnit.

Oligrachie činí zkrátka všechny pokusy zdiskreditovat Trumpovo prezidenství ještě předtím, než začalo. A řekl bych, že jediné, co proti těmto snahám stojí, je skutečnost, že ekonomické postavení většiny Amričanů až dodneška upadalo, a že Američané jsou patnácti lety válek, které je ochudily a šly k duhu jen neokonzervativcům a ziskům i moci vojensko-bezpečnostního komplexu, už unaveni.

Putin prý ruské tzv. atlantisty začal od vlivu odstavovat. Uvidíme, zda Trump odstaví od vlivu též naši pátou kolonu, kterou představují neokonzervativci a neoliberální ekonomové. Ti, kteří vyprodali jak americký lid, tak americkou pověst a integritu.

Vybral a přeložil Lubomír Man