Rostislav Iščenko: Komu vyhlásil válku George Soros?

Avatar
Původní autoři

27. 11. 2016    zdroj
Z hlediska Sorose, který se aktivně podílel na financování státního převratu na Ukrajině v únoru v roce 2014, během něhož se nacističtí hrdlořezové dostali v Kyjevě k moci, jsou všichni milí lidé a  patentovaní demokraté. Charakteristickým rysem jejich “demokratičnosti” je rusofobie, která je vlastní i Sorosovi, jemuž samotná existence Ruska znemožňuje realizovat globalistické plány, a trvalá připravenost k boji za “práva” menšin všeho druhu.


Vlajka za 10 milionů dolarů

Americký miliardář George Soros slíbil, že dá 10 milionů dolarů na boj proti zločinům, způsobeným nenávistí. O jaké zločiny jde? Komu je tento signál určen? Je možné, že vedení Ukrajiny? Těžko.

Ne. Zpráva o 10 milionech dolarů má zaznět jako poplašné zvonění pro … zvoleného prezidenta USA Donalda Trumpa.

V USA je pod pojmem boje proti zločinům, způsobeným nenávistí, chápána ochrana práv marginálních menšin. Chránit je se Soros chystá před Trumpem, který je prvním zvoleným prezidentem USA za posledních 24 let, který se stará o ochranu práv většinové populace ve své zemi, ne na jejím těle parazitujících různých druhů menšin.

Menšiny Sorose zneklidňují, jelikož…

Soros Trumpa nenávidí jako zástupce a mluvčího zájmů vzbouřených národních průmyslových elit USA, které byly ve spojenectví s hynoucí střední třídou schopny vzbouřit se proti globalistům-kompradorům nadnárodních korporací, jejichž jednou z nejaktivnějších postav veřejného života je samotný Soros.

Menšiny Soros potřebuje jako beranidlo proti Trumpovi.

Globalisté již několikrát uspořádali “pokojné” i nepokojné převraty v těch zemích, kde volby vyhrál představitel národních podnikatelských elit, nadřazující zájmy své země nad zájmy globalistických finančních a politických sešlostí. Ve skutečnosti i útok na Rusko, vedený již půldruhého desetiletí, je spojen právě s tím, že po roce 2000 začal sílit proces nacionalizace ruských elit. Právě tyto nacionalizované elity, jež stavějí na síle jaderné mocnosti a zásobách zdrojů, a nyní také na možnostech znovuzrozeného ruského průmyslu, se staly překážkou na cestě ke globalizovanému unifikovanému světu.

Nyní se část globalistů, poražená spolu s Hillary Clintonovou, jež se nesmířila s porážkou, snaží změnit výsledky amerických voleb. Metoda je stále stejná – “barevný” převrat. Jak je známo, “barevný” převrat potřebuje pouliční masové protesty, které se budou rvát s policií, organizovat provokace proti nepohodlným politikům a všemi silami postrkovat situaci na krveprolití. Je žádoucí, aby byly masové, aby silněji šokovaly společnost, ale mohou být i fejkové – pouze pro televizní obrázek, aby bylo možné nazývat protivníka “krvavým režimem”.

Pro roli pouličních provokatérů nemohou být vhodnější síly, než jsou marginální a deviantní menšiny. Za ta léta politiky tolerance jsou zvyklé na to, že mohou všechno a že nikdo nemá právo je vyzývat k pořádku. Proto se nebojí představitelů moci. Jsou přesvědčeny, že síla nemůže být proti nim použita ze zásady. Přičemž ony samotné jsou připraveny sílu použít. Jsou připraveny ničit cizí majetek, mrzačit a bude-li to třeba – i zabíjet odpůrce.

A s tvrdou reakcí se, holt, budou střetávat. A jakmile ji obdrží, budou opravdu překvapeny, budou pobouřeny a křičet do světa o pošlapávání svých práv a svobod. V posledních desetiletích se tyto menšiny nacházejí také v informačním mainstreamu. V souvislosti s tím jsou vedoucí kádry, ale i novináři většiny předních amerických médiích, částečně zástupci těchto menšin, částečně lidé, kteří věří na přízrak tolerance. Takže pouliční provokatéři mohou doufat v masivní mediální podporu.

Pak je otázkou pouze to, zda bude mít Soros a za ním stojící globalisté dostatek administrativních a silových možností, aby změnili médii podporované nepokoje marginálů na plnohodnotný převrat. Ale samotný fakt veřejného poskytnutí finančních prostředků k boji proti Trumpovi s pomocí menšin svědčí o tom, že globalisté (alespoň část z nich) mají v úmyslu se o to pokusit.

A nenechte se zmást mizernou částkou (pouhých 10 milionů dolarů). V tomto případě je tím hlavním veřejný signál pro všechny antitrampisty, že odpor bude pokračovat a že část globalistů se rozhodla jít až do konce, aniž by je zastavilo dokonce nebezpečí občanské války v USA. Těchto 10 milionů dolarů je Sorosem vztyčená vlajka, kolem níž se mají sjednotit neposlušní. Pokud bude těch nesmiřitelných, jako je on, dost, bude peněz víc než dost.

Válka byla vyhlášena. Uvidíme, čím odpoví Trump.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová