Za sexuální zneužití šestileté holčičky dostal Pakistánec podmíněný trest, otec holčičky za napadení Pakistánce na místě zastřelen. Jak se správně chovat k imigrantům?

Avatar
Původní autoři

22. 2. 2017     zdrojpůvodní zdroj
Za znásilnění dívky v azylovém domě si migrant tedy neodpyká žádný trest. Dostal pouze dvacetiměsíční podmínku. Podle soudu měl Pákistánec Tayyab M. vylákat dívku do azylového domu, kde ji měl sexuálně zneužít. Matka oběti, když uslyšela verdikt, se rozplakala a zvolala v soudní síni: „Jak je to možné? Měl by být zavřený na místě, kde to nemůže udělat znovu! Zničil mi život!“

U soudního líčení Tayyab vypověděl, že je mu jedno, zda má sex s dítětem či dospělým. Pro něho bylo důležité vlastní uspokojení. Řekl, že jeho jednání bylo spontánní a neměl v plánu předtím dívku sexuálně zneužít.

Syrský migrant, který byl v době činu s Tayyabem M, v azylovém domě, soudu řekl, že nic zpočátku nenasvědčovalo tomu, že dojde k sexuálnímu zneužití. Obžalovaný měl pouštět dívce hudbu z mobilního telefonu. Pak ale najednou dvojice zmizela a Syřan našel Tayyaba M., jak na dívce, která byla svlečená, leží. Musel prý obžalovaného z dívky doslova setřást. Posléze zalarmoval ochranku azylového domu, která pak zavolala policisty.

Když policie vedla Tayyaba M.z místa činu pryč, zaútočil na na něho otec zneužité dívky s nožem. Policie jej namístě zastřelila, protože podle ní ignoroval výzvy, by přestal útočit.

Matka dívky se po verdiktu soudu zhroutila a rozsudku odmítala uvěřit. Soud vysvětlil, že vynesl mírný trest proto, neboť násilník přiznal svůj zločin a navíc byl útok „velmi krátký“. V takových případech jsou prý podmíněné tresty normou.

Násilník přišel do Berlína v roce 2015 jako politický uprchlík. Není jasné, zda Německo má v úmyslu jej deportovat zpět do vlasti.

 ——————
Evropské oficiální struktury vydaly názorné pokyny, jak se správně chovat k imigramtům.
Také imigranti dostali instrukce…   Zdroj  Tolerancí proti násilí!