Téměř sedm milionů migrantů je na cestě do Evropy

Avatar
Původní autoři

30.5. 2017   První zprávy,část článku
Již nyní čeká v severní Africe 2,5 milionu migrantů a čeká na převoz do Evropy. Ale Brusel trdí, že má všechno pod kontrolou.
Německá média se širokým obloukem vyhýbají těmto zprávám. Koneckonců vláda Angely Merkelové tvrdí, že počty uprchlíků klesají a má vše pod kontrolou. O rostoucí kriminalitě v některých oblastech se nic nezveřejňuje. Takže varující zprávy, které jsou publikovány mimo jiné v „Daily Mail“, jsou prostě ignorovány německými „kvalitními médií“.

Téměř sedm milionů migrantů je na cestě do Evropy. Dva a půl milionu z nich je již v severní Africe a čeká na převoz do Evropy. Jeden milion je připraven v Libyi. Kromě toho více než tři miliony migrantů jsou stále v Turecku. Turecký prezident Erdogan má migranty jako páku proti EU. V případě, že kritika jeho politiky ze strany Evropské unie neskončí, tak hrozí pochodem migrantů do Evropy.

Bašta: Vracíme se ke středověké totalitě, migranti nás poučí jak žít

Podle zpráv, další milion potenciálních migrantů je připraveno v Egyptě. Mnozí odborníci očekávají další velkou vlnu přistěhovalců do Evropy. Počet migrantů na středomořské trasy je již o dvanáct procent vyšší než ve stejném období loňského roku.