Ve městech Donbasu, která jsou obsazena OSU, jsou hromadně unášeny ženy do sexuálního otroctví

Avatar
Původní autoři

Ivan Petrovský 
29. 8. 2017  zdroj

Ve městech Donbasu, obsazených ukrajinskou armádou, jsou hromadně znásilňovány a unášeny ženy do sexuálního otroctví. Dopisovatel PolitNavigatora uvádí, že ve svém blogu o tom informuje doněcký vojenský korespondent Sergej Alexandrovský.


“O zmizení lidí je zde pouze údaj z jediného Kramatorska. Za dva roky zmizelo 1700 dívek. Některé z nich byly prostě znásilněny a zavražděny ukrajinskými “hrdiny”, ale část byla unesena takzvanou “policií”, kterou vede Avakov a jeho místní loutka Abroskin.

… Dívky jsou unášeny a prodány do sexuálního otroctví, ale také do studií, kde, ani nevím, jak to nazvat, s dívkami dělají všechno (to znamená, že vůbec všechno), za co zaplatí zámořský klient, ten všechno vidí v online vysílání v darknetu.

Dívky v těchto “studiích” nežijí dlouho, maniačtí diváci často objednávají jejich zabití nějakým způsobem dle vlastní volby během vysílání. Kolik jich je dnes na Ukrajině, o tom se můžeme jen domýšlet, jedno je v Oděské, další v Ivano-Frankovské oblasti, o tom jsem slyšel, ale zjevně jich je dnes na Ukrajině ještě celá řada”, tvrdí Alexandrovský.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová
Obrázek je ilustrační.