Krmí Babiš 28 000 zaměstnanců, nebo oni jeho?

Avatar
Původní autoři

Ivan David
23. 10. 2017
Naivita většiny voličů je do nebe volající. A všude na světě. Že se démos nechá tak snadno oblafnout, to je hlavní problém demokracie. Ptám se sám sebe, co očekávají od…? Opakuji prefabrikované demagogické argumenty a mají je za vlatní. To platí vždy, i když volby dopadnou “dobře”.
Babiš je hodný strýček a silný vůdce v jedné osobě a jeho Češi mu rozumějí. Jsou i kritické hlasy. Vybírám z názorů v komentářích ke článkům na Nové republice a jinde:
“Volil jsem Babiše. Důvod ?? Zaměstnává ve svých firmách 28 000 lidí a na daních platí státu asi 0,6 mld. Kč ročně. Trochu “jiný výkon” než u těch, co si už 30 let bez přestání “ohřívají prdel” za 80 000 Kč měsíčně v parlamentních lavicích bez jakékoli zodpovědnosti za svou tzv.”práci”. 


Benda, Kalousek, Sobotka,…atd. atd.Možná právě oni žijí v parlamentu díky oněm Babišovým daním, 600 000 000 Kč ročně, z toho se dá už něco “poplatit”. Podnikatel Babiš zaměstnává 28 000 lidí ,trochu jiný podnikatel, než třeba Kožený nebo Bakala. Ti zbohatli z bezpracných zlodějen.”

“Práce v Babišově firmě: „Práce strašná. Málo peněz a moc mafie, říká nám lámanou češtinou mladík. Je z Bukurešti a tady pracuje přes ukrajinskou agenturu. Za více než šedesát hodin práce týdně ve společnosti tisíců mrtvých kuřat a v osmi stupních Celsia mu dávají sedm tisíc korun na ruku,“ Doufám, že už jste rozšířil řady těch 28000 zaměstnanců.”

—-

“Moje rodina volí hnutí ANO. Hnutí ANO, je jistým vítězem voleb. Jsem hrdý na to, že i s podporou volebních hlasů mojí rodiny. Pane Andreji Babiši, jsem hrdý na to, že jsem se stal Vaším smluvním partnerem, podepsáním Vaší SMLOUVY ANDREJE BABIŠE S OBČANY ČESKÉ REPUBLIKY, kterou jste mě poslal. Obdivujeme Vaši pracovitost, odhodlanost a sílu vašich slov budoucího premiéra. Rudolf Podsedníček, 74 let”

—-

Dokumentární film o Babišovi “Selský rozum” byl dočasně “zakázán”. To pro začátek. Délka dočasnosti je nejasná. Určitě platí, že jeho voliči ho nechtějí vidět, takže by ho neměli vidět ani jeho nevoliči. Babiš prohlásil, že to jsou samé lži. Nevšiml jsem si, že by v konfrontaci vyvrátil jediné svědectví.

https://www.csfd.cz/film/520939-selsky-rozum/prehled/

http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Jak-taky-mohl-vznikat-dokument-proti-Babisovi-Selsky-rozum-506395

http://forum24.cz/video-kdyz-vam-nechce-pustit-ceska-televize-selsky-rozum-tady-ho-mate/

https://www.youtube.com/watch?v=utlMnVp7ErI

https://www.youtube.com/watch?v=0zjBJyGLsBk

Celý film za 68.- Kč https://www.alza.cz/media/selsky-rozum-d5126112.htm

https://www.alza.cz/media/selsky-rozum-d5126112.htm?o=1

https://www.facebook.com/selskyrozum.film/

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Film-Selsky-rozum-o-Babisovi-odvysila-CT-az-po-volbach-503967

https://www.youtube.com/watch?v=39s0LMTdXxw