P.C.Roberts: Stalinistická čistka v Americe?

Avatar
Původní autoři


7. 3. 2018      PaulCraigRoberts
Tento rok by se pro USA mohl stát rokem rokem rozhodujícím. Zdá se být totiž jasné, že vojenskobezpečnostní komplex a Demokratická strana s dopomocí svých mediálních vazalů zcela vážně zamýšlí zbavit Donalda Trumpa jeho úřadu. Jeden z otevřených strůjců na tomto díle nedávno prohlásil: „Musíme se ho zbavit už teď, dřív než bude téměř aklamací zvolen prezidentem podruhé“. Všeobecně už vešlo ve známost, že Russiagate není ve skutečnosti ničím jiným než spiknutím vojenskobezpečnostního komplexu, Obamova režimu, Demokratického národního komitétu a presstitutek, cíleným k likvidaci prezidenta Trumpa. 


Což je ovšem fakt, který americké presstitutky ještě nikdy veřejnosti neprozradily. Stejně jako je faktem, že tato veřejnost nevěří tvrzení demokratů a presstitutek o tom, že Trump spolupracoval s Putinem na krádeži amerických voleb.

Takže zde máme následující otázku: uspějí Mueller (autor zcela nepřesvědčivého materiálu Russiagate o ruském ovlivnění amerických prezidentských voleb-pozn.red), a demokraté s čistkou na odstranění Trumpa, jak Josef Stalin uspěl s čistkou na odstranění Leninových bolševiků včetně Nikolaje Bucharina, kterého Lenin nazýval „zlatým hochem revoluce?“ Anebo se Demokratická strana i presstitutky znemožní časem až tak, že se země obrátí ještě více doprava?

Stalin nepotřeboval žádná fakta k tomu, aby učinil cokoliv, protože měl absolutní moc. Ani presstitutky se sháněním faktů příliš neobtěžují, ale absolutní moc přece jen nemají. A kromě toho jim lidé nevěří – a ještě méně věří Muellerovi.

Mnohým se zdá podivné, že Trump v situaci, kdy jeho nepřátelé pro své útoky na něj nemají v ruce žádné důkazy, proti nim ještě nevystoupil. Muellerovy výpady žádnou Russigate totiž nepotvrzují, takže proč nebyli Mueller, Rosenstein a další z party za své zločiny dosud obviněni?

Budoucnost Ameriky napjatě čeká právě na zodpovězení této otázky. Mlčí snad Trumpův režim proto, aby nechal presstitutky a demokraty ničit si dál svoji důvěryhodnost, anebo je Trump prostě jen natolik slabý či zmatený, že neví, jak se zbavit těch, kteří se snaží zbavit jeho?

Jestliže platí možnost první, pak se Amerika pohne doprava až přiliš.A platí-li možnost druhá, bude mít svoji vlastní čistku i Amerika. A bude to čístka, která půjde ve stopě stalinského modelu, včetně toho, že zasáhne i ty, kteří Trumpa jen volili.

Tohle ovšem není jediná věc, která by v roce 2018 mohla vyřešena. Další je zejména situace vojenská.

Už od dob Druhé světové války se Washington spoléhal na svou vojenskou převahu. Avšak nyní oznámil prezident Ruska vlastnictví čehosi, což nejsou z pohledu USA jen superzbraně, které – jak někteří říkají – vyrovnávají americký náskok, ale daleko tento náskok předstihují a představují revolučně novou situaci nejen pro USA, ale pro celou západní alianci.

Tento předstih, který nejsou USA schopny v dohledné době vyrovnat, ovšem znamená, že washingtonská politika zastrašování zastrašit Rusko už prostě nedokáže.

Takže – jestliže se politika Washingtonu vůči Rusku bude i nadále opírat o chování nepřátelské, může se dočkat čehosi velmi nepříjemného. Tygr je prostě dnes už jen papírový. Jde o druhořadou mocnost, jehož arogance se s tím bude muset vypořádat.

Dojde k tomuto vypořádání v roce 2018?

Tento web, milí přátelé, je alternativou k Matrixu. Jestliže zmizí, zmizí i pravda a presstitutky najdou volnou cestu ke službě jednomu procentu a válce.

Postavte se za pravdu. Zde je návod, jak našemu webu můžete pomoci: https://www.paulcraigroberts.org/pages/donate/

Vybral a přeložil Lubomír Man