Piráti všech barev a pohlaví

Martin Koller
15. 3. 2019
Politický vývoj v naší republice spěje mírovými kroky k pravdě, lásce, lidským právům a blahobytu. V posledních týdnech se u nás předvedli především všemožní mládežníci, kteří stále více okupují českou politiku a plní ji svazáckým nadšením i kampaňovitostí. Jejich hlavními reprezentanty jsou Piráti, ale oranžoví bojují ze všech sil. Mají úspěch především díky nemyslícím voličům postiženým sebevražedným nadšením a primitivní vírou. Můžeme konstatovat, že čeští voliči se dělí na ty, kteří myslí a ty, kteří nemyslí, zato věří, především lžím, propagandě a primitivním heslům. 


Mezi věřící se propadla i nemalá část důchodců s dlouhými životními zkušenostmi, kteří slepě podporují oligarchizaci naší země. Nadějí tedy zůstává především zhruba pětina mladší generace, která ještě dokáže číst a používat vlastní mozek. Věřit je samozřejmě pohodlnější, než myslet, takže myslících je bohužel menšina, což ukazují více, či méně upravené grafy volebních preferencí, kde vítězí ANO a Piráti. K smůle nejen myslících i těch věřících, ale slušných a pracujících občanů obecně.

Je v podstatě lhostejné, pod jakou firmou, či vlajkou se euromarxističtí mládežníci předvádějí. Piráti s černou vlajkou a černým muslimským šéfem v Bruselu, Zelení s vlajkou, která je také vlajkou islámu, což dokazuje jejich zapálená podpora afroislámské invaze, nebo socialisté s oranžovou, kteří s původními ideály sociální demokracie nemají v praxi téměř nic společného. Myslím, že by piráti všech barev mohli používat i růžovou, nebo duhovou pro více pohlaví a pod ní se všichni spojit. Konec konců, Hamáčkovým chráněncem na ministerstvu vnitra je nositel evropských hodnot Jakub Janda.

Všichni jsou euromarxisté a všichni škodí, především z hlediska naší země a národa a jejich budoucnosti. Všichni jsou v podstatě piráti, kteří se svazáckou drzostí arogantně lžou a snaží se parazitovat na voličích, ať jsou oranžoví, zelení, nebo černí. Všichni se ohánějí levičáckými hesly a přitom beze studu podlézají cizákům a oligarchům, kteří jsou nejhorší možnou pravicí, pokud nějaké rozdělení na levici a pravici ještě existuje. Dnešní dělení světa je spíš na vlastence bojujícím za svoje země a rodiny a euromarxisty posluhující globálním oligarchům. Všichni piráti, bez rozdílu barev patří do pražské havlérky, která dlouhodobě posluhuje cizákům, podporuje bruselský byrokratický teror, německou kolonizaci, islamizaci a afrikanizaci naší země, sexuální úchylnost, narkomafii, parazitování, ničení bílé heterosexuální rodiny a likvidaci školství dávajícího smysluplné vlastenecké vzdělání. Dokladem spojení ČSSD a pražské havlérky je nadšená chvála knížepána Schwarzenberga na oranžového piráta Petříčka, oporu politiky ČSSD. Šéf chválí slouhu a určitě se přidá s pochvalou i vrchní oligarcha Babiš. Je evidentní, že oligarcha a jeho kritici se v důležitých otázkách lehce shodnou. To je doklad jejich pokrytecké komedie, kde hrají navenek nepřátele a mimo veřejnost úspěšně spolupracují v pražské havlérce na zotročení českého národa a plnění svých kont za podpory a na úkor jak věřících voličů, tak myslících občanů.

Ilustrativním dokladem podlosti pirátské politiky je, mimo jiné, vystoupení Piráta a pražského primátora Hřiba, kterému by spíš sedlo mykologické jméno Prašivka na shromáždění k výročí bitvy u Sokolova. Začal tam blábolit o tom, že čeští vojáci na východní frontě vlastně bojovali proti komunismu. Možná ti, kteří zradili vlast, se stali německými občany a vstoupili do wehrmachtu, nebo SS. Arogantní levičácký antikomunista, což je samo osobě úžasné spojení, a zároveň euromarxista beze studu šířil nesmysly. Dokonce i takzvaní kulaci a vězňové z gulagů bojovali ve Velké vlastenecké válce pod vedením Stalina za vlast proti německým nacistům a různým fašistům v rámci spojenecké koalice a dostávali komunistická vyznamenání. Stalin byl brutální diktátor, ale zároveň vlastenec, za jehož vlády se zaostalé Rusko přesunulo vlastními silami z pozice kolonie francouzských bank do pozice velmoci a od dřevěných pluhů k letům do kosmu. Hitler chtěl vyhladit Slovany a udělat z jejich zbytků otroky a mnoho lepší nebyl ani jeho přístup k západním zemím. Například Holanďany chtěl přestěhovat na Ukrajinu. Když se podíváme na to, co provádí EU v rámci multikulturalismu a genderismu pod vedením Německa, není v tom z dlouhodobého hlediska velký rozdíl. Oloupení, ponížení, zotročení, islamizace, afrikanizace a likvidace v nějaké agresivní jaderné válce, kdysi pod prapory nacionálního socialismu, dnes pod hesly svobody, demokracie, lidských práv, pravdy a lásky. Nicméně vždy ve prospěch cizáckých oligarchů. Kam taková politika vede, vidíme na dnešní Ukrajině, kde počet obyvatel poklesl od roku 1991 téměř na polovinu, což je v Evropě nepřekonatelný historický rekord.

Od arogantního reprezentanta strany, která se nazvala podle zločinců (kdo nevěří, ať se podívá ne heslo Pirát do naučného slovníku) mne nedostatek základních historických znalostí ani neudivuje. Aspoň neuvedl, že si svoje moudra přečetl na Masarykově internetu. Opět si musím vzpomenout na slova Winstona Churchilla, který označil muslimské Araby za skupinu, v níž se hloupost s arogancí snoubí. A globálním šéfem pirátských stran je muslim žijící v Bruselu, i když se tím čeští euromarxističtí dredaři vůbec nechlubí. Když se pravda před věřícími zatají, nemusí se lhát a mohou se pomocí levičáckých hesel vesele propagovat drogy a likvidace státu, národa a bílé heterosexuální rodiny.

Volby oranžové a růžové party
Volby vedení ČSSD byly přímo vzorovou ukázkou socialistické demokracie v praxi. Oranžový pirát a euromarxista Hamáček z Aspen institutu, stejně jako jeho sklépkový poskok Onderka neměli vyzyvatele, takže nemohli prohrát. Po tomto vítězství se Hamáček nadýmal jak po dvojité dávce luštěnin. Už to mluví za vše o stavu ČSSD. Zvítězil počtem hlasů, který připomínal výsledky voleb před listopadem 1989. Ostatní mladí sociální demokraté mu při tom bezuzdně podlézali, podle nejlepších tradic socialistické demokracie. A co na to staří členové ČSSD, mnohdy slušní a inteligentní lidé? Drží ústa, chodí jako telata na schůze a volí oranžové mládežníky, kteří je vedou do hanby, podlézání Germánům, ekologickým zlodějinám a euromarxistického pirátského pekla drog a úchylností. Zde bych připomněl Špidlu, ikonu mladých socánků. V době, kdy byl premiérem, navštívil Rakousko a vyznamenal se tam výrokem, který poslankyně tamních svobodných Daniela Raschhoferová označila za senzační. Špidla prohlásil, že je pro to, aby byly vyšetřeny zločiny proti lidskosti, pokud byly na sudetských Němcích spáchány. Tím předstihl i Havla, který se jen podlézavě omlouval. Zde vidíme, že právě oranžoví piráti vedou v lezení do zadků v koženkách a boji proti vlastnímu národu a jsou dlouhodobě pevnou součástí pražské havlérky. A prezident chodí na jejich sleziny a nestydí se.

Miloš Zeman se úspěšně ztrapnil svojí účastí i vystoupením na oranžové a růžové slezině a podporou ČSSD ovládané oranžovými euromarxistickými pirátskými svazáky. Zbytečné poučné blafy do neslyšících uší a ubohá kapitulace jak jeho, tak jeho přátel a slušných sociálních demokratů. Nelze se divit, že Foldyna, nebo Škromach se volební komedie ani aktivně nezúčastnili. Ke konci se prezidentovi dělala na hlavě boule, jak se srazil s „reformátorem“ ČSSD Haškem mezi Hamáčkovými půlkami. Nicméně to určitě vydatně oslavili, věrni tradici lihového domu, kterou staronový předseda udržuje ze všech sil, což je o něm všeobecně známé. Mohu to potvrdit z vlastní zkušenosti. Když jsem se s ním před léty v lihovém domě setkal, nezajímal se o to, co budeme probírat, ale co budeme pít. Moje cola ho tak rozladila, že se začal starému vojákovi předvádět jako vojenský odborník.

Po trapasu s Venezuelou by si měl pan prezident uvědomit, že se stává stále více trapným svým podlézáním ČSSD, oligarchovi a panstvu v Bruselu a Berlíně. Aktuálně verbuje do války v Afghánistánu. Zeman a Babiš, protekční soudruzi a držitelé modrých knížek, kteří nikdy nebyli na vojně, si hrají na vojáky. Američané odcházejí s ostudou z Afghánistánu a Zeman by tam poslal další naše vojáky. Měl by tam vyrazit sám se svými oranžovými a růžovými kamarády a hlavně si nezapomenout dobré plenky, aby po něčem neuklouzl, až odhodí hůl a bude prchat před Talibanem jak laňka. Bojový tým Zeman s generály Hamáčkem, Petříčkem, Sobotkou, Onderkou, Dienstbierem, Špidlou a dalšími celoživotními levičáckými válečníky, či povaleči, a zezadu by je jistili Janda a Prouza.

Oranžovým soudruhům nějak nedochází, že cílem sedmnáct let trvající války NATO a EU v Afghánistánu nebyl boj proti islámským teroristům a narkomafiánům, ale jejich podpora, stejně jako kdysi v Bosně, Kosovu a v současnosti v Sýrii. Kdyby tomu bylo naopak, už by v Afghánistánu žádný terorista nebyl. Na závěr jen chybí, aby se Zeman podlézavě klaněl, jako Babiš, před demokratickou bojovnicí za balkánský muslimský mír, euromarxistkou, multikulturalistkou a muslimkou Allbrightovou, kamarádkou Babiše, Bakaly, Hamáčka a Pavla. Je vidět, že oranžoví piráti na Zemana mají silnou páku a na konci bude nebetyčná ostuda. Možná mu ani nevadí se ztrapňovat a ponižovat, za ty peníze. Jeho hodnota je v současnosti už pouze v tom, že zabírá křeslo na Hradě, aby si na něj nesedl nějaký ještě nechutnější slouha cizáků, generálem Hanbou počínaje a Fischerem, či Hilšerem konče. I to je v naší kolonii pozitivní, bohužel.

Budovatelé vzdušných zámků

Nejkomičtějším vystoupením na slezině oranžových a růžových pirátů byla stavba oranžového domečku z prázdných krabic. Tu prázdnotu bych zdůraznil, protože oranžové programy jsou dlouhodobě pouze prázdné žvásty. Býk Onderka to sotva zvládl. Naštěstí se známí oranžoví celoživotní pracanti neživí opravdovým stavebnictvím, takže nám nehrozí neštěstí ve formě zhroucených budov a mostů. Stačí, že přisluhují ziskovým opravám D1 na věčné časy pod taktovkou oligarchovy ANO. Jiní by za takovou dobu a peníze postavili novou dálnici z Prahy až do Košic a kvalitněji. V smysluplnosti existence a přínosnosti práce pro společnost si oranžoví a růžoví s černými i zelenými euromarxistickými piráty mohou podat ruku. Dovedete si představit Hřiba, Bartoše, Petříčka, Dienstbiera, či Bursíka s „Biomasou“ a jim podobné se zednickou lžící? A přitom se všichni tváří jako levičáci, téměř reprezentanti dělnické třídy a bojovníci za práva pracujících. Političtí povaleči, mnozí ve druhé generaci, kteří nikdy nepracovali a vojenští experti, kteří nikdy nebyli na vojně, ale mnozí experti v podlézáním cizákům už od dob rakouské monarchie. A věřící jim stále věří. Evropská unie lži korupce, zlodějiny, svobody a lidských práv v praxi.

Nicméně do současných amerických demokratických euromarxistek mají ještě daleko. Tam chtějí přejít za pět let ze 100 % na výrobu elektřiny z obnovitelných zdrojů, používat pouze elektrická auta a platit nicnedělání a povalečství. Vzorový americký euromarxistický domek z prázdných krabic. Typický socialistický sen na téma, když budete méně pracovat, budete mít víc peněz. Nejvíc jich poté budou mít ti, kteří nedělají nic. To vidíme už dnes u mnohých volených zastupitelů v parlamentu i jejich chráněnců v Chánově. Pobírači evropských dotací, nebo pobírači sociálních dávek pro vyvolené, ono to vyjde nastejno. Oligarcha, zelený, oranžový, či jinak barevný neziskovkář, migrant i obyvatelé Chánova, všichni se pakují na našich penězích a věřící jim věří, někteří přímo oslavují.

Ve vztahu k různobarevným pirátům mne zaujala především zelená komedie, kterou realizují ekologisty poblbaní puberťáci pod vedením profesionálních organizátorů. Vcelku chápu, že je pro ně zajímavější demonstrovat v podstatě za cokoli, než jít do školy. Nebyli jsme jiní. Kdyby jejich demonstraci organizoval někdo na neděli ráno, počítali bychom bez problémů účastníky na prstech. Kolikrát byli hlupáčkové bojující za čistotu vzduchu demonstrovat proti tomu, že jsme se stali tranzitní zemí, přes niž se valí kamiony z Turecka a Balkánu do Německa a zpět a likvidují ve velkém kyslík. Přitom by se většina zboží mohla vozit ekologičtěji vlaky a loděmi. Jenže to by si zelení piráti, neziskovkáři a profesionální vůdcové demonstrací mohli naštvat sponzory z naftové, solárnické, větrníkové a řepkové lobby. Právě oni platí organizátorům ekologických demonstrací za to, že jejich organizovaná zlodějina kvete a můžeme mít k radosti oligarchů nejdražší elektřinu, telefonní tarify a benzín v Evropě. A taky by odpadla velká část vysoce ziskových oprav dálnic ničených především přetíženými kamiony ke škodě účastníků korupce.

Kolik z nemyslících a trapně zmanipulovaných hrdinných demonstrantíků vozili rodiče do školky či školy autem, místo MHD? V kolika případech se rodičové spojili a vozili dvě děti jedním autem, místo dvěma? Kolik z jejich rodičů má pro předvádění pubertálního ega nesmyslně velká SUV, někdy i dvě v rodině, která požírají a znečišťují stejné množství vzduchu jako menší náklaďáky, přestože obvykle vezou jednu osobu? Pokud chtějí puberťáci a jejich vlůdcové z neziskovek, pobírající od oligarchů výplaty na úrovni podnikových ředitelů, udělat něco pro ekologii, mám pro ně ekologický návrh. Mohli by se chopit lopat a vidlí a jít vykydat desítky a stovky tun odpadu kolem sídlišť obývaných takzvanými nepřizpůsobivými profesionálními pobírači královských sociálních dávek a odvozit to na skládky ekologicky na ručních vozících. Jenže to by smrdělo prací a té se jejich vůdcové bojí víc, než afroislámské invaze, bez ohledu na barvu vlajek a obsah levičáckých hesel. Z uvedeného příkladu vyplývá evidentní poučení. Je třeba zvýšit věk aktivního a pasivního volebního práva, protože nemyslící a zmanipulovaní puberťáci ve volbách znamenají katastrofu pro všechny a především pro svoji budoucnost jako voliči i jako volení zastupitelé. Stačí se podívat, jaký užitek nám přinesl takový studentík Feri, který je dokladem faktu, že euromarxisté vládnou i v takzvaně pravicové TOP 09.

Budoucnost v oranžových a růžových barvách
Závěrem můžeme porovnat oranžové řeči a fakta. Reprezentant Aspen institutu Hamáček se na oranžové slezině rázně opřel do šmejdů, kteří podle něj parazitují na rozporech a přiživují strach a nenávist, až se mu podbradek rozkmital. Šmejdy myslí české vlastence, kteří brání tomu, abychom se dále propadali do koloniální závislosti na Německu a EU a odmítají změnit naši zemi na kontejner naplněný primitivními a agresivními afroislámskými migranty z Německa. Oranžoví piráti kritizují Babiše a přitom se dusí v tlačenici mezi jeho půlkami. Patrně to má účinek jako rajský plyn, který vzbuzuje iluze. Hamáček se považuje za diplomata. Možná i abstinenta a velkou politickou osobnost typu Šmerala, s nímž si jsou na fotce ze Šmeralova mládí velmi podobní. Šmeral byl rakušácký socialista, který podlézal režimu, zrazoval vlastence, kde mohl, u císaře byl jako doma. Proto ještě v létě 1918 hájil celistvost Rakouska vedl propagandu proti vzniku republiky. Následně republiku rozvracel, podlézal sudeťákům a stal se komunistou. Kdyby se dožil současnosti, byl by z něj určitě muslim, jako z ikony západoevropských trockistů (euromarxistů) Rogera Garaudyho, věrného následníka vypitého Sergeje Uljanova (Leninova bratra), a především zloducha Trockého.

Onderka, kterému v Brně nemohou přijít na jméno kvůli různým aktivitám, nikoli však sexuálním, se v záchvatu iluzí považuje za testosteronového býka. Rád bych slyšel názor jeho partnerky, či partnera (u oranžových a růžových pirátů člověk nikdy neví). Hlavně aby se nezasekl rohy mezi něčími půlkami a někdo se v té chvíli nepostaral o jeho odbýkování pořádnou holí, nebo řetězem, aneb jak se kdysi říkalo po slovensky RCG. Petříček se už určitě vidí minimálně jako vrchní eurokomisař, ne-li jako nový Soros. Kam patří, ukázal na vídeňském plesu v Opeře, kde se tradičně scházejí různí arogantní zbohatlíci, oligarchové a jejich vybraní slouhové. Kdysi proti nim levice tvrdě demonstrovala, dnes se s nimi euromarxisté paktují, ovšem v pozici slouhů. Slouha ve fraku na plese zůstává stále slouhou. K tomu si pro pobavení zvou různé komedianty, šašky a zrůdy. Letos dominoval odpudivý umělý hermafrodit, známý jako Conchita Wurst, vzorová evropská mužena budoucnosti podle představ EU. Prostě oranžový pirát Petříček byl mezi svými.

Oranžoví piráti se prohlásili také za vlastence, ale jen kulturní. Přesně tak to navrhovali pangermáni pro Čechy a Slovany již v devatenáctém století. Otroci si budou moci po práci v německé oligarchické fabrice zatancovat v beranici při dudách před hledištěm naplněným afroislámskými Germány. Rovněž heslo stabilita, prosperita a svoboda slouží především k obveselení. Prosperitu mají u nás především cizáci, oligarchové a jejich slouhové. Dokladem stability jsou opakující se hospodářské krize, na nichž opět vydělávají především oligarchové a povaleči u politických koryt. Růst svobody v EU vidíme především v Německu, vzoru všech euromarxistů, kterému oranžoví piráti podlézají pod vedením Špidly už téměř třicet let. Tam už se většina lidí bojí nejen říkat pravdu a vlastní názor, ale i myslet.

Oranžoví jsou prý proti rozdělování společnosti. Proto vlastence označují za šmejdy. Mluví o důstojné mzdě za práci. Co pro ni za téměř třicet let udělali, když lezli do zadku lidovcům, germánským otrokářům vlastnícím montovny s českými levnými pracovními silami a v současnosti oligarchovi toužícím po svém soukromém státečku. Podporují prý digitalizaci a robotizaci. V realitě digitální demenci a robotizaci levných pracovních sil v cizáckých montovnách aut. V posledním období poklesl prodej aut v západní Evropě a USA o 20 % a to ještě nenastoupily Trumpovy sankce. Evropa vyváží auta a pivo, USA patenty, autorská práva, technologie a zbraně. Kdo asi vyhraje v celní válce? To bude asi ta prosperita, kterou nám oranžoví piráti slibují pod vedením oligarchy za cenu likvidace domácího průmyslu a podnikání ve prospěch cizáckých zájmů.

Ze všeho nejlepší je jejich velebení domova a občanské společnosti. Na těch se nesmrtelně podepsaly především oranžové ministryně školství. Buzková, které bůh bohatě nadělil fyzicky to, co ubral na intelektu, podporovala legalizaci drog jako uřvaná hokyně. Marxová se ukájela ve své feminismu a prosazování euromarxistické ideologie. Zakyslá Valachová, oblíbená Zemanem, kterou učitelé hodnotí, jako nejhorší ministryni od roku 1990 se zasloužila o zničující inkluzi a vpád politických neziskovek, multikulturalismu a sexuální úchylnosti do školství. Absolventi takového školství budou opravdu platnými členy společnosti, tvůrci domova pro civilizované bílé děti a obránci vlasti a svobody.

Oranžoví, růžoví a další piráti si budoucnost naší země pravděpodobně představují jako evropský Protektorát Čechy a Morava pod přísnou vládou místodržitele Babiše, kde budou vykonávat role Háchy, Moravce a jim podobných ve prospěch nadnárodních korporací, Agrofertu a svých kont. Někteří věřící nad tou představou přímo jásají. Oligarcha prý zavede pořádek. V době protektorátu prý tu byl taky a s ním vláda strachu, koncentráků a popravišť. Aktuálně nám hrozí nějaká evropská armáda a policie. Koncentráků EU zatím netřeba, propaganda, zastrašování a vyhazování z práce zatím fungují. Zatím. Oranžoví piráti prý chtějí společnost právě bez toho strachu. Asi jako v nacistickém a současném Německu. Odkud se ta podoba bere? Na závěr bych připomenul, že oranžová je barva revolucí, které ve prospěch oligarchů organizuje po celém světě Soros. A hned víme, kam Hamáčkovi oranžoví piráti patří.