„Bílí lidé jsou zlí a rasističtí“ říká somálský migrant obviněný z násilného napadání mnoha švédských žen

Somálský migrant ve Švédsku, který byl zatčen za násilné napadení mnoha žen, ospravedlňoval své chování tvrzením, že „běloši jsou zlí a rasističtí“.

Zdroj:  SvobodnéNovinyCz

V červenci zadržel 23letý Mohammad (úřady pravděpodobně skrývají jeho příjmení) ženu, která byla na návštěvě galerie Pallas v centru Borås, a srazil ji k zemi poblíž eskalátoru.

Podle deníku FriaTider pak právní obžaloba uvádí, že Mohammad si svou frustraci z „rasismu“ vybil tím, že v bezprostředním okolí zmlátil několik lidí, mužů i žen.

Policejní zpráva uvádí, že Mohammad byl při zatýkání velmi agresivní a prohlásil, že „bílí lidé jsou zlí a rasističtí“ ve snaze legitimizovat jeho násilné chování.

„Křičí a mluví nesouvisle o holocaustu a o tom, jak by měli umírat běloši a že by měl šuk… a zabíjet bělochy,“ řekl jeden z policistů, který byl při zatýkání přítomen.

V červenci 2020 Mohammad napadl další dvě ženy a zároveň vyhrožoval zabitím svým sociálním pracovnicím, které obvinil z toho, že jsou nacistky a rasistky.

„Při policejním výslechu Mohammad podle zprávy prohlásil, že „nepřijímá žádná obvinění a že za všechno může rasismus“.

Mohammad nemůže být deportován, protože mu bylo v roce 2015 uděleno švédské občanství, přestože spáchal řadu trestných činů.

„Já a mnoho dalších se pravděpodobně divíme, proč mu bylo po jeho prvních zločinech dovoleno zůstat ve Švédsku?“ zeptal se Joakim Lamotte.

Jak jsme letos zdůraznili, Švédsko se z jedné z nejbezpečnějších zemí v Evropě stalo jednou z nejnebezpečnějších, a to z velké části díky masovému nekontrolovanému přistěhovalectví.

Zpráva z roku 2018 zjistila, že 99 ze 112 gangových násilníků mělo zahraniční původ.

Když byl zkušený švédský policejní vyšetřovatel Peter Springare dotázán na demografii osob odpovědných za násilné zločiny, nebral si servítky.

„Tak jdeme na to; tohle jsem tenhle týden řešil od pondělí do pátku: znásilnění, znásilnění, loupež, napadení s přitěžujícími okolnostmi, znásilnění a znásilnění, vydírání, vydírání, napadení, násilí proti policii, vyhrožování policii, drogová kriminalita, drogy, zločin, trestný čin, pokus o vraždu, znovu znásilnění, vydírání a špatné zacházení,“ napsal.

„Podezřelí pachatelé: Ali Mohammed, Mahmod, Mohammed, Mohammed Ali, znovu, znovu. Christophere… co, je to pravda? Ano, švédské jméno se dostalo na okraj drogového zločinu. Mohammed, Mahmod Ali, znovu a znovu,“ dodal.

Springare poté uvedl země původu podezřelých.

„Země, které tento týden zastupují všechny zločiny: Irák, Irák, Turecko, Sýrie, Afghánistán, Somálsko, Somálsko, opět Sýrie, Somálsko, neznámá, neznámá země, Švédsko. U poloviny podezřelých si nemůžeme být jisti, protože nemají žádné platné doklady. Což samo o sobě obvykle znamená, že lžou o své národnosti a identitě.“

 

5 1 hlasovat
Hodnocení článku
9 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Milan
Milan
před 2 lety

Škoda že má oči začerněný. Určitě jsou moudré a laskavé. On to bude sichr moc hodnej člověk a my na něj byli zlí. Buďme na ně hodní! Navrhuji hladit a hladit a hladit, až budou vyhlazeni.

basos
basos
před 2 lety

Svedi si za to muzou sami, za valky byli “neutralni” takze rejzovali z obou stran, a tohle oboustranstvi jim zustalo, a zrejme se Svedky zhledly ve velikosti cernych ohanbi, ale nema to cenu se o tom bavit, Evropane kteri si Africany a Levantany k sobe natahali, si to uz uvedomuji, ale staty ktere to prosraly prvni,… Číst vice »

marie
marie
před 2 lety

Jo jo Mohammed Kebabsson ze Švédska … to je dílo!!

basos
basos
před 2 lety

Znam Somalce a Habesani ze zamori, blbi, lini, ale vycurani, plni omluv, verejne mluvi o “dobrutkach” a kdyz v praci (pracoval jsem s nekolika jako technik, a oni tvrdili ze jsou taky technici s maturitou) blbi tezko umi cist technicke vykresy i software, a kdyz s nimi osobni oddeleni zaclo proces propusteni, okamzite si stezovali na rasouvou diskriminaci, zacli s odbory,… Číst vice »

anti Havel
anti Havel
před 2 lety

Tenhle unter….nsch hodit jako přesnídávku divokým a hladovým prasatům….a jeho soukmenovce jakbysmet!

cablik
cablik
před 2 lety

To jsou zase kecy obyčejného sexuálního zločince který se chce schovat za rasismus. Měli by ho zavřít a po odpykání trestu vzít občanství a poslat zpět domu.

Lubez
Lubez
před 2 lety
Odpověď uživateli  cablik

To ho budou celou dobu v krimu živit?
Nee, kamenolom a norma v tunách za oběd a vodu. To by se milánek divil.

reproduktor
reproduktor
před 2 lety

Asi tak. Rasismus a lidska prava v Evrope se musi potirat vsemi prostredky. Otazka zni, jak by se v Somalsku mistni hosi chovali k bělosce. A vlastne i k bilym mužům. Asi by je podřizli bez smilovani. Tak to v nekterych zemich funguje….

Lubez
Lubez
před 2 lety

Vykastrovat.
Přeoperovat na ženu a hybaj odkud jsi přišel. Tam ti ukáží rasismus.