Boží znamení

Jiří Jírovec
Jiří Jírovec

Starý zákon obsahuje mnohá varování. Nebudou-li lidé Boha dostatečně uctívat, jeho přání plnit a prostopáš, chlast a vrchcáby vytlačí modlitby, přijde trest. Bůh jich má celou škálu: přes porodní bolesti vymyšlené pro Evu, dřinu a pot v zemědělství zvěstované Adamovi, solný sloup a dál přes vyhlazení souměstí až po masové ničení deštěm.

Budiž mu připsáno k dobru, že lidstvu někdy posílá předběžná varování. To poslední přišlo asi před měsícem: Bůh dal vědcům povšimnout, že cosi zamýšlí s Golfským proudem. Media kupodivu nezajímá, co na to papež František, náš Duka či katolík Jurečka.

Zabýváme se raději úprkem z Afghanistánu. Nevzdělanci, kteří tam vlezli, neznají Švejka, přestože jeho myšlenka je hodna Nobelovy ceny:

Vlézt někam. To dovede každej, ale dostat se vodtamtud, to je pravý vojenský umění. Když už člověk někam vleze, tak musí vědět vo všem, co se kolem něho děje, aby se najednou nevoctnul před nějakou šlamastykou, kterej se říká katastrofa.“

Místo toho, abychom řešili klimatické změny a hlavně „golfák“, zabýváme se kolaboranty, které s lakavostí sobě vlastní nazýváme tlumočníky. Pravda, media nás pro odlehčení informují i o tom, kdo a jak pařil na filmovém festivalu. Když se občan dozví, že Vilhelmová šla s Dykem (ne s dickem) po Varech bez podprsenky, zapomene myslet na Kábul.

Macron se mýlí, když tvrdí, že naše tlumočníky musíme odvézt do bezpečí. Opak je pravdou: Svoje zkurvysyny opouštíme, kdykoli přestanou sloužit našim zájmům.

bin Laden se hodil, když podporoval mudžahediny, kteří rozvraceli “prosovětskou” vládu Babraka Karmala. Pomohl uskutečnit vizi, kterou popsal Zbigniev Brzezinsky, totiž vtáhnout SSSR, aby Rusové měli svůj Vietnam. Pak se znelíbil, protože z nedostatku jiné činnosti začal protestovat proti americkým vojenským základnám v Saudské Arábii. Tak ho odstřelili, aniž se dozvěděli, jak se dělá teror z jeskyně Tora Bora.

Hussein se hodil, aby vedl válku s Iránem, když tam Rézu nahradil Chomejni. Irácký diktátor měl údajně slíbená pohraniční ložiska ropy, když to území obsadí. Skončil na šibenici.

Kaddafi byl jeden čas Blairův “Dear Friend“, Sarkozymu financoval jeho volební kampaň a v OSN upřímně  varoval Západ, že když rozbijí Libyi, otevře se brána pro migranty z Afriky. No už je taky pod drnem.

Miloševič dostal osobní dar od generála Wesley Clarka za pomoc při ukončení války v Bosně. Pak ho odepsali, protože se Západu zlíbilo odštěpit Kosovo. Albrightová vmanévrovala Miloševiče do neřešitelné situace, protože podle dodatku k Dohodě z Rambouillet by NATO získalo volný přístup k srbským vojenským zařízením s právem upravovat je pro svoje potřeby a používat k tomu zahraniční pracovníky, kteří by nepodléhali srbské jurisdikci. Takovou vazalskou dohodu by snad nepodepsal ani Havel natož Miloševič. Delegace Kosova rovněž nechtěla dohodu podepsat, protože mu nezaručovala nezávislost. Albrightová kosovské delegaci řekla, že její podpis znamená jen to, že Miloševič, který určitě nepodepíše, bude za zloducha. Pokud oni nepodepíší, nebude se bombardovat. Tak se kroutí ruce v zákulisí ! Bombardování pak začalo dva dny po jednostranném podpisu. Během deseti týdnů odstartovala letadla NATO celkem ke 37 000 misí. Při čtvrtině z nich prováděla bombardování. Pro německou Luftwaffe to prý bylo největší bojové nasazení od druhé světové války. Když bylo bombardování nakonec zastaveno, Srbsko podepsalo nesrovnatelně mírnější dohodu. Miloševiče vzal čert v době kdy čekal na rozsudek ve vazbě v Haagu.

Thaçi, kdysi Madlenčin zkurvysyn, je teď také ve vazbě v Haagu a možná skončí v tjurmě, protože se také přestal hodit.

Noriega byl americkým zkurvysynem, když byl (podle medií) na výplatní listině CIA. Pak mu předčasně stoupla do hlavy významnost, podmíněná vyhlídkou na získání kontroly nad Panamským průplavem. K tomu mělo dojít až za 10 let, ale USA podepsanou smlouvu po vojensku zrušili. Noriegu obvinili z dodávání drog do USA. Není slušné spekulovat, proč v tak skvělé zemi vůbec drogy potřebují a když už, proč si je opatřují přes pochybné zprostředkovatěle. Američané nějaký ten pátek Panamu bombardovali. To, aby bylo jasno, kdo má vrch. Když nestačí síla příkladu, je třeba zapůsobit příkladnou silou. To je bonmot vepsaný i do projevu Bidena. Noriegovi napařil floridský soud 40 let. Patrně za dřívější služby mu 10 let odmázli a pak ho půjčili Francii. Tam byl odsouzen na 10 let za jakýsi finanční podvod, ale již po roce byl vydán do Panamy (tím se ušetřilo se 9 x 365 vězňodní). Noriegu doma čekal dvacetiletý flastr udělený v nepřítomnosti. Nakonec zemřel po mozkové operaci.

Nicolae Ceaușescu patřil mezi méně významné zkurvysyny. Prozápadní roli hrdiny hrál v šedesátých letech, protože odmítal jakoukoli přítomnost cizích vojsk na rumunském území. Posléze ho posedl neblahý nápad, že si Rumunsko udrží nezávislost, když co nejrychleji splatí svůj zahraniční dluh. Vyhlásil tehdy referendum (!), které schválilo , že Rumunsko co nejrychleji splatí svůj dluh, tehdy 10 miliard USD. Oddlužení se podařilo v době, kdy již byl odporným diktátorem. Krátce nato ho v prosinci 1989 odpráskli i s panímámou. Zhruba o 20 let později činil dluh 125 miliard USD.

Prakticky ve všech “civilizovaných” zemích byla vytvořena atmosféra strachu z muslimů. Dovoz  „tlumočníků“ je tedy z politických důvodů krajně nepříjemný až nepřijatelný. Stačí se podívat, jak kličkovala česká vláda kolem několika desítek lidí, které jsme dopravili třemi speciály do Česka.

Vraťme se ale na začátek k božím varováním. Hrozí klimatická změna, tomu věří i ti nejhloupější politici, bude nedostatek elektrické energie a ke všemu nás Bůh varuje před Golfským proudem. Místo toho, abychom sjednocovali prostředky a úsilí na řešení toho, co lidstvo ohrožuje, dutolebci žádají ještě víc peněz na zbrojení a lepší zbraně na odstrašování.

Boha se bojte, mocní, on není troškař, co si umane, to udělá.

4.8 22 hlasy
Hodnocení článku
9 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
cablik
cablik
před 1 rokem

Nebo spíše par bilionářů z bildebergru kteří si chtějí hrát na bohy a šlechtu. Nastrčené figurky pomohli jejich zájmům a jsou vyřízené.

maxim
maxim
před 1 rokem

Mimo naši “báječnou” Evropskou civilizaci umíme ty zkurvysyny strýčka Sama dobře identifikovat, ale v naší Východní Evropě už mámes tím problém a falešné iluze..
V Rusku Gorbačov, Jelcin, u nás Havel, polský Walesa, i maďarský Orbán (vyškolil ho Soros), než se stal maďarským synem …., nebyli to náhodou také zkurvysyni strýčka Sama ??? ..

Plebej
Plebej
před 1 rokem

Ano, licoměrnost záp. medií se už stala normou, kterou tu snad již nikdo ani nevnímá.
A tak se i z těch afgánských donašečů/kolaborantů stávají tlumočníci.
Byl bych jen zvědav, co tak ještě budou tlumočit ve zdejším azylu.

DG
DG
před 1 rokem

VÁŠ OTEC JE ĎÁBEL A VY CHCETE DĚLAT, CO ON ŽÁDÁ.

ON BYL VRAH OD POČÁTKU A NESTÁL V PRAVDĚ, PONĚVADŽ V NĚM PRAVDY NENÍ.

KDYŽ MLUVÍ, NEMŮŽE JINAK NEŽ LHÁT, PROTOŽE JE LHÁŘ A OTEC LŽI.

EVANGELIUM SV. JANA 8, 44

vaclav
vaclav
před 1 rokem

Velice dobrý článek

Milan
Milan
před 1 rokem

Přátelé, chci se s vámi podělit o první dobrou zprávu dnešního dne která mi ho prosvětlila a opět cítím naději. Stačí prvních dvanáct minut:

odysee.com/@ProudNárodníHrdosti:4/2021_09_03_Speci_l_CZ_Hovory_na_zak_zan_t_ma:e

spartak
spartak
před 1 rokem

Napsáno tvrdě a srozumitelně ,dík za to!

idealista
idealista
před 1 rokem

Jiří, po delší době, ale naprosto perfektní popsání těch všech skutečností, to se povedlo. Toto by se mělo zveřejni ve všech médiích, aby se lidem otevřeli oči. Děkuji

Milan
Milan
před 1 rokem

Vidíte… vidíte… howni a blátošlapi, jak jste dopadli. Tolikého varování se vám dostalo, tolika božích znamení že budete vymeteni, neb odporné jsou duše vaše hospodinovi i lidu jeho a hlas vás nelibý co skřek mrchožroutů, než oslyšeli jste hlas lidu jeho a dál nasírali a nasírali i vymáznuti jsouce, dělám na vás kyš kyš… Sorry jako,… Číst vice »